Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Haiglatiivas

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 1:36 pm

"Aitähh ,et te mind vaatama tulite" ütles poiss naratades ning siis tõusis püsti ja siis püüdis ühe kepikese abil kõndida
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 9:29 pm

"Tunned end paremini?"küsis Hermione naeratades ning ootas vastust.Tüdruk mõtles vaikselt et ta läheks kohe praegu mitte midagi ütlemata ära.Ta ei tahtnud Choga kokku saada sest tema oli süüdi et Harry üldse alla kukkus."Kuule,ma parem vist lähen nüüd.Ma ei taha Choga kokku saada.Ma olen ikkagi süüdi selles mis juhtus" ütles tüdruk vaikselt Harryle.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 7:23 am

Ginny vaatas ikka oma uniste silmadega ruumis ringi ja haigutas korra. "Äkki ma peaksin ka siis lahkuma?,"küsis Ginny Hermylt ja vaatas sejärel Harry poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:12 am

"Ma ei usu et sa peaksid.Mina olen ju rohkem süüdi.Mina tulin mõtte peale et ehmatada ju" ütles hermione Ginnyle.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:17 am

"Aga ikkagi. Meie koos ju tegime seda. Ikkagi olen mina ju kaasosaline!,"Ginny pööras pea Hermionele ja vaatas tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:20 am

"Aga...." tüdruk tõmbas sel ketkel välja kelmikaardi et näha kus Cho on aga Cho ei olnud haiglatiiva lähedalgi."Hea küll oleme siin.Sobib?" küsis Hermione ning vaatas Ginnyt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:22 am

"Oleme!,"ütles Ginny ja istus tagasi toolile, kus ta enne oli istunud. "Ja mis me peale seda tegema hakkame?,"küsis tüdruk Hermylt, misjäre ta kõndida üritavat Harryt jälgis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:25 am

"Ma ei tea" ütles Hermione."Ma tahaks minna surnute riiki.Ma eile käisin seal" ütles tüdruk rõõmsalt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:28 am

"Surnute riiki?,"ütles Ginny ja jäi hetkeks mõttesse. "Sinna võib tõeasti minna,"lausus Ginny pisikese noogutusega ja jäi seejärel Hermyt vaatama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:30 am

"Kuule mulle meenus midagi.Mäletad Harry ja Cho pidasid meid imelikuks jah?" küsis Hermione Ginnylt ning vaatas seejärel Harryt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:34 am

Ginny noogutas ja muutus seejärel uudishimulikuks. Tüdruk tõusis püsti ja kõndis siis Hermy poole, et teada saada, mida Hermy öelda tahab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:35 am

"Äkki ei tule Cho sellepärast siia et ta ei taha "imelikudega" kokku puutuda.tead ju küll nende arvates oli meil midagi plaanis eks ole?" ütles Hermione kavalalt muiates.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:44 am

"Võib-olla?!,"ütles Ginny muiates. "Aga kuidas me imelikult käitusime, või mida me tegime?,"küsis Ginny Hermyle otsa vaadates. Temaarust polnud nad ju midagi imelikku teinudki.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:48 am

"Mina ei tea kust nad seda võtavad.Minu arvates me pole midagi kahtlast teinud.Tead mis.Ma arvan et Chol on hoopis midagi plaanis.Või kui mitte Chol siis Harryl küll.Ma ei tea miks ma nii arvan aga lihtsalt mul on selline tunne et nad plaanivad midagi.Noh midagi sellist" ütles Hermione rahulikult nagu teda see ei huvitaks.Tegelikult oli tüdrukul suur tahtmine teada saada mis tegelikult toimub.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:53 am

Ginny noogutas. Tema kavatses igal viisil ettevaatlik olla. Seejärel istus Ginny tagasi toolile ja vaatas siis ringi koperdavat Harryt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:57 am

"Nojah" ütles Hermy ning hakkas siis järsku naerma."Vabandust.Ma tõesti ei tahtnud naerda" vabandas Hermione.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 8:59 am

Ginny vaatas naervat Hermyt, ise oma naeru kinni hoides. Ka tema hakkas naerma, kuid lõpetas varsti, sest tegelikult ta ei teadnudki ju, miks ta naerab "Mis sul hakkas?,"küsis Ginny Hermylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 9:01 am

"Ämm... noh see võib haiglasena tunduda aga kujuta nüüd Harry oma riietele järgi jooksmas.Ma mõtlen koos selle kepiga millele ta toetub.See oleks lihtsalt naljakas"ütles Hermione läbi naeru.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 9:08 am

Ginny purskas täiest kõrist naerma. "See oleks ülekõige, aga teda lihtsalt ei lasta nii ujuma ja mina ka ei viitsi eest ära joosta!,"ütles Ginny ja vaatas seejärel Harry poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 9:11 am

Hermione naeris edasi."Okei.Nali sai läbi.See ei oleks viisakas sest me oleme tema juures hetkel" ütles Hermione kes end korrastama hakkas.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 9:12 am

"Jah,"lausus Ginny, ohkas ja vaatas jälle Harryt. "Varsti peaks vist sööma ka minema, aga hetkel mul küll kõht tühi pole!,"ütles Ginny ja vaatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 9:13 am

"Hermyl on õigus.Sa ei pea minema. Sa ei sega mind.Mis oli see oli ma ei taha seda meenutada ning ma ei mäleta ka eriti seda" ütles poiss natukene naeratades ning õlgu kehitades.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 9:13 am

"Sama siin" ütles Hermione ning tegi korda nüüd oma soengu.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 9:16 am

2 nädalat hiljem!


Harry tõusis voodilt püsti ning siis kõndis ta juba ilma kepita. "Suur tänu teile" hüüdis poiss Pomfreyle ning siis pani teki ilusti korda ja läks haiglatiiva ukse juurde ning avas selle ja sulges ning poiss läks lossi poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Haiglatiivas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haiglatiivas   Haiglatiivas - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Haiglatiivas
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Cho Changiga haiglatiivas..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: 3. Korrus-
Hüppa: