Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Koolist lahkumas.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:00 pm

Tüdruk kuivatas kiiresti pisarad ning vastas "Ära siit nõmedast kohast!".Hermione pingutas kõvasti et tunduda ükskõikne ja tugev.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:01 pm

Peagi tuli ka Ron joostes rongijaama ning jäi HArry kõrvale seisma.Poiss vaatas ainult tüdrukut kes tahtis lahkuda.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:05 pm

"Me ei lähe kusagile.Muideks tule Nukumajja ja sind ootab seal suur üllatus" ütles ta ning võttis hermione kohvri ja viipas lossi poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:09 pm

"Ma saan väga hästi ilma kohvrita ka minna.JA pealegi mulle aitab nendest illusioonidest.Mul on sellest kõrini.Kui ma tahaksin oma sünnipäevale Ginny kutsuda olete te nagu vihavaenlased seal.Ma ei taha seda.Mul on ükskõik kas seal on mingi üllatus või mitte.Peaksin ma õnnelik olema enda kõige vastikuma ja nõmeda päeva pärast?Ma arvan et ei."vastas Hermione ning lasi pisaratel voolata.Siis kuivatas ta need ära ja vaatas poiste poole ise vahepeal rongi oodates.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:10 pm

"Sa ei tohi ära minna.Mida me siin ilma sinuta teeme.Ginny muutub ka kurvaks kui ta kuuleb et sa ära läksid" ütles Ron ning kõndis aeglaselt Hermione poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:14 pm

"Tule me lähme nukumajja" ning haaras hermione kohvri ja ütles ronile" võta ta ning lähme" ning sammmus kooli poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:18 pm

Enne kui Ron tast kinni võttis Hermione oma võlukepi."Te ei taha et ma ju võlukunsti kasutaksin ega ju?"Hermione võlus näiteks kohale kassi ning lausus kassi poole võlukepiga viibates"STUPEFY"
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:20 pm

Ron läks Hermionest natukene eemale kuna ta ei tahtnud et ta võlukunsti kasutaks.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:23 pm

"Hermy..."karjus Ginny Hermy poole joostes, kuna ta ei tahtnud, et ta minema läheks. Ginny jõudis Hemyni ning vaatas seejärel teda. "Palun ära mine. Anna andeks, et ma su sünnipäevast osa ei võtnud,"vuristas tüdruk hingeldades ette.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:23 pm

Harry vaid vaatas mida need kaks tükki teevad.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:26 pm

"Kes ütles et ma enda sünnipäeva pärast ära lähen.Ja HArry, kas sa polegi veel Ginnyle öelnud mida sa tegid?KArdad öelda, kui jah siis võin seda ka mina öelda enne lahkumist" vastas Hermione ning tegi ülbe näo.Kuid tegelikult ei tahtnud ta ära minna aga tal polnud valikut.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:27 pm

"Ära mine,palun" ütles Ron ning vaatas teda õnnetu näoga.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:28 pm

"Mida?,"karjus Ginny Harryle otsa vaadates. Ta polnud küll päris kindel, mis see olla võib, kuid Hermy näoilmest võis järeldada, et see uudis polnud just kõige parem.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:29 pm

Harry pani hermi kohvri maha ning läks minema selle pärast kuna hermione rääkis sellest ginny asjast.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:30 pm

Hermione langetas võlukepi ja jooksis talle natukene järele."Sa pole talle ikka öelnud" ütles ta väga rahulikul hääletoonil.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:30 pm

Ginny ei osanud midagi teha, kuna ta ei teadnud põhjust. Tüdruk toetus vastu seina ja vajus istuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 2:35 pm

"Ma võin jääda kui sa ütled Ginnyle tõde.Ma võin lahkuda ka kui vaja.Ja üldse Ginny peaks sellest kunagi ikka teada saama eks ole.Kõik on sinu otsustada ja Ginny saab sellest niikuinii ise ka aru et sa jätsid ta lihtsalt maha"ütles Hermione ning ootas mida Harry talle vastab.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 3:30 pm

Ginny muutus veel kurvemaks, kuna Hermy minek sõltus Harryst. Tüdruk neelatas ja vaatas Harry ja Hermione poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 3:52 pm

"Sa mängid praegu ju Ginny tunnetega.Tal polegi eriti võimalust sinuga koos olla sest sa oled alati ei tea kus pärapõrgus.Ja kui sa oled olemas siis oleme ju meie Roniga teid segamas eks ole.Siis olete te kahekesi aga siis te ei tee midagi.Võibolla ootab Ginny midagi enamat kui romantikat eks.Natukene põnevust ja nii edasi.Aga Ginny ikkagi armastab sind ja sa murrad ju nii ta südame" ütles Hermione ning vaatas Ginny poole kurva pilguga.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 4:18 pm

Ginnyl jooksid mööda põski pisarad. Tüdruk oli küll kuulnud sõnasid, mida Hermy ütles, kuid täpselt ta kõigest aru ei saanud. Ja tänu sellele ei teinud ta veel eriliselt midagi. Tüdruk pühkis oma pisarad ja jäi Roni poole vaatama.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:14 pm

"Mina ja alati pärapõrgus? Koguaeg olete teie kusagil ja kui ma küsin ginnylt midagi siis tal täitsa suva mida ma siis tegema peaksin? Me ei sobi kokku nohh." ning vaatas siis ginny poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:16 pm

"Sorry. Ja ju me siis ei sobi kokku,"Karjus Ginny pisarates, misjärel ta püsti tuli, korraks Harry poole vaatas ja seejärel minema jooksis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:17 pm

"Kõik ei saagi olla ju perfektne!Sa armastad ju Ginnyt ikka eks?" ütles Hermione ning vaatas Harryt mureliku näoga.Hermy ei tahtnud et Ginny haiget saaks ja asja tegi veel hullemaks see et nii Harry kui ka Ginny olid tema head sõbrad.Mõte sellest et nad ei saaks enam hästi läbi muutis Hermione murelikuks.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:17 pm

Poiss vaid vaikis ning läks minema pärast järgi karjudes "Mine nukumajja" Hermyle ning siis läks joostes hurtsikusse.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:19 pm

"Mhh,Harry!Ära ole rumal!"karjus Hermione talle jalaga ning lõi jalaga vastu maad."Ja eks ma siis lähen nukumajja ja ära ma ka siit ei lähe!"Karjus ta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Koolist lahkumas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koolist lahkumas.   Koolist lahkumas. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Koolist lahkumas.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Sigatüüka Ekspress-
Hüppa: