Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Surnute riigis ringi kondamas.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 1:41 pm

Hermione sisenes surnute riiki.Tüdruk kõndis hauakivide vahel kuni jõudis väga kaugele.Äkki mingi vaim ehmatas teda ning tüdruk kukkus ehmatusest peaga vastu hauakivi.Hermy hõõrus oma laupa.Kui ta käe laubalt ära võttis oli see natukene verine.Tüdruk tõusis püsti ning jooksis tagasi.Tüdruk jõudis ühe puu juurde ning istus puu alla varju ja hõõrus oma laupa mis tegi haiget.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 1:46 pm

Ginny oli Hermyle järgnenud ning sisenes varsti Surnute riiki. Tüdruk leidis varsti Hermy. "Mis sul juhtus?,"päris ta, kui nägi Hermy verist laupa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 1:48 pm

"Ahh kukkusin vastu hauakivi.See pole midagi hullu."ütles Hermione kes kortsutas kulmu ja hõõrus laupa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 1:54 pm

"Aga lähme vaatame natuke siin ringi, polegi ju varem siin käinud ringi,"lausus Ginny ja tõusis tüsti, misjärel ta Hermyt ootama jäi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 1:55 pm

Hermione tõusis püsti ning hakkas just liikuma kuid äkki ta kukkus."Ma ei jaksa kõndida" ütles hermione ning ta näole tekkis murelik ilme."Ma nagu jaksan aga ma ei saa.Mis toimub?" ütles hermione kes püüdis uuesti püsti saada.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 2:02 pm

"Tahad, aga ei saa?,"küsis Ginny ja jälgis Hermyt. Järsku märkas Ginny õrna valget laiku, mis Hermy seest läbi tuhises. "Mini kummitus käib su seest läbi!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 2:04 pm

Hermy oli ¹okeeritud ta ei osanud midagi öelda ega midagi teha.Ta lihtsalt vaatas Ginny poole ja ei teinud mitte midagi."Ma ei jaksa, ma olen väsinud" ütles Hermione ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 2:10 pm

"Ma viin su kooli, puhketuppa!,"lausus ginny ja vaatas Hermy poole. "Wingardium Leviosa,"lausus tüdruk võlukepiga Hermy poole suunates ja koheselt oli Hermy õhus. Varsti väljusid mõlemad surnute riigist.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:47 pm

Harry sisenes surnute riiki ning seal ei olnud mitte ühtki elusat hinge.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Surnute riigis ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnute riigis ringi kondamas.   Surnute riigis ringi kondamas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Surnute riigis ringi kondamas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Surnute Riigis.
» Koolimaja peal ringi kondamas
» Keelatud metsas ringi kondamas.
» Surnute riigis aega veetmas
» AVASTADES SURNUTE RIIKI!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: ...::::SURNUTE RIIK::::...-
Hüppa: