Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hurtsikust tulles..

Go down 
3 posters
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 10:57 am

Harry tuli koos Hermyga hailgatiiba ning vaatas vahepeal taha ,et kuhu Ginny jääb. Poiss asetas tüdruku ühele tühjale voodile ning karjus siis"Madam Pomfrey.Madam Pomfrey" ning siis nägi ta jooksmas Pomfreyd tüdruku juurde.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 10:59 am

Ginny koperdas sammuti kohale. "Aitäh,"ütles ta poisile otsa vaadates ja istus seejärel esimesele toolile, mis ette jäi.
Tagasi üles Go down
M.Pomfrey

M.Pomfrey


Postituste arv : 12
Location : Kooli Haglaõde!
Registration date : 17/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 10:59 am

"Siin ma olen.Mis temaga juhtus" küsis daam ning silitas tüdruku laupa."ta vajab kiiresti käele ja ühele jalale lahast" lausus ta ning siis jooksis enda kabinetti.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:00 am

"Ta kukkus trepist alla. Tehke ruttu" karjus poiss naisele järele ning siis vaatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
M.Pomfrey

M.Pomfrey


Postituste arv : 12
Location : Kooli Haglaõde!
Registration date : 17/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:01 am

"Nii. Kohe saab kõik korda" ütles ta ning hakkas siduma käele sidet ja gipsi ümber ning peale seda jalale. "Nüüd peab ootama kuni ta teadvusele tuleb" ütles naine ning läks siis oma kabinetti. Peagi tuli ta sealt tagasi ning andis Ginnyle ühe kruusi täie jooki mis teeb ta kaineks."Sa joo see öra" ütles ta ning siis suundus uuesti enda kabinetti.


Viimati muutis seda (Kolm Aug 22, 2007 11:02 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:02 am

Hermione avas äkitselt silmad ja hingas sügavalt sisse.hetk hiljem hakkas ta toas ringi vaatama ja nägi ei Harry ja Ginny olid tema juures.Hermionel valgusid pisarad üle põse ning vaatas Ginnyle otsa.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:03 am

"Kuidas sa ennast tunned?" küsis poiss tüdrukult.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:04 am

"Igalt poolt valutab.Mul on väga paha olla" ütles Hermione ning proovis end liigutada.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:05 am

Ginny võttis joogi vastu, tänas Pomfrey'd ja jõi seejärel joogi lõpuni. Seejärel vaatas Ginny Hermyle otsa ja naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:07 am

"Mis juhtus?" küsis Hermione ning silmitses oma kätt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:08 am

"Sa hakkasid Hurtsikus purjus peaga trepist alla tulema ja kukkusid,"ning seejärel kõndis Ginny Hermy juurde.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:10 am

"Ma olen ikka nii rumal" ütles Hermy ning puhkes nutma.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:11 am

"Miks sa rumal oled? Ei ole rumal!,"ütles Ginny ja naeratas seejärel Hermyle. "Mina olin rumal, et sind siia ei toonud,"lausus Ginny ning naeratas veel rohkem.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:14 am

"Olen ju keegi ei sundinud mul teisele korrusele minna.Ja mis vahet on kes mind haiglasse tõi" vastas tüdruk ning hakkas rohkem nutma.Tüdrukul oli väga paha ning minestas.


Viimati muutis seda (Kolm Aug 22, 2007 11:15 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:15 am

"Ise jõite nüüd ja eile küll riidlesite minuga" ütles poiss ja läks natukene eemale ja vaatas aknast välja.Ta ei olnud kõige parem tuju.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:16 am

Ginny ei teinud enam midagi. Ta istus tagasi toolile ja vaatas Hermione poole, kes arvatavasti just minestanud oli. "Paha tuju oli, ja sellepärast jõimegi,"ütles Ginny ja vaatas seejärel Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:22 am

"Nojah" ütles ta ning naases Hermy voodi juurde. "Äki ta tahab puhata?" küsis poiss Ginnylt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:23 am

Hermione tuli varsti uuesti teadvusele ning tahtis püsti tõusta."Miks ma ei saa püsti tõusta?Ja miks ma oma jalga ei tunne?" küsis Hermione ning vaatas Ginny ja Harry poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:24 am

"Võib-olla tõesti!,"ütles Ginny ja vaatas Hermyle otsa. "Mina vist lahkun, ning tulen natukese aja pärast uuesti." Hetk hiljem oli Hermy teadvusel. "Mina ei tea midagi,"ütles Ginny ja sattus õrna paanikasse.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:26 am

"Rahune. Nad on lihtsalt tuimad.Katsu puhata me lähme niikaua lossi ja siis tuleme siia uuesti.Oky" ütles poiss ning vaatas Ginny poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:36 am

"Eks ma siis tulen natukeseks!,"lausus Ginny ja vaatas Harryle otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:43 am

Siis kui Harry ja Ginny olid ära läinud üritas tüdruk kõndida.Kuid kui tüdruk sammu tegi kukkus ta kohe."Miks mu jalad mind ei kanna?" ütles Hermy vaikselt ning upitas end tagasi voodisse.Paar minutit hiljem vajus tüdruk sügavasse unne.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hurtsikust tulles.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hurtsikust tulles..   Hurtsikust tulles.. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hurtsikust tulles..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: 3. Korrus-
Hüppa: