Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Suur Plahvatus.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:35 am

Harry toodi karjudes haiglasse ning talle anti valu vaigisteid. Poiss oli põlenud sisse kasvuhoonete aiatarvete kuuri. Poiss karjus "Valus on" ning siis ta uinus kuna rahustid hakkasid mõjuma.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:51 am

Tüdruk ärkas üles ja nägi et Harry on tema kõrval voodis."Harry oled sa ärkvel?" küsis Hermione ning vaatas Harry poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:54 am

Poiss kuulis mingit häält ning sai siis aru ,et ta on hailgatiivas. "Jah.Ma kuulen,aga kole valus on.Mu nägu.Ma tahan näha enda nägu" ütles poiss ning hakkas häält tõstma."Pomfrey.Pomfrey" hüüdis ta.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
M.Pomfrey

M.Pomfrey


Postituste arv : 12
Location : Kooli Haglaõde!
Registration date : 17/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:55 am

Pomfrey tuli Harry juurde ning lausus"Sul vedas ,et sa ellu jäid. Kasvuhoonete juures kuuris toimus plahvatus. Su nägu hävines täielikult. Mul on kahju.Aga püüan teha kõike mis annab" ütles ta ning vaatas siis poisi poole kurva näoga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:59 am

"Pomfrey,ma üritasin siin enne kõndida aga mu jalad ei kanna.Mis mu jalgadel viga on?Ma ei tunne neid ju üldse ja tuimestus peaks juba ammu läbi olema!" ütles Hermione ning vaatas Pomfrey poole."Mul on kahju et sinuga nii läks,Harry" ütles Hermy kurva näoga.
Tagasi üles Go down
M.Pomfrey

M.Pomfrey


Postituste arv : 12
Location : Kooli Haglaõde!
Registration date : 17/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:05 pm

"Hermione.Su jala lihased on lihtsalt veel väga nõrgad. Kuid ma vaatan mis su jalgadega on juhtunud. Ma kardan ,et sa võid olla mitu kuud ratastoolis. Mul on kahju. Harry ma viin su peagi ruumi kus su nägu taastatakse. Sea end valmis" ütles ta ning vaatas siis korra tüdruku poole ja siis harry poole. "Siin on su ratastool.Katsu hakkama saada"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:08 pm

"Mida!?Kuidas see...Ei või olla!Ma ei taha olla ratastoolis!" ütles hermione ning hakkas nutma.
Tagasi üles Go down
M.Pomfrey

M.Pomfrey


Postituste arv : 12
Location : Kooli Haglaõde!
Registration date : 17/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:12 pm

"Harry ma viin nüüd su parandus ravi tuppa" ütles ta ning viis poisi koos lükatava voodiga teisse ruumi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:17 pm

"Ma peagi tagasi" ütles poiss ning vaikis siis.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:17 pm

"Edu sulle,Harry.Loodan et kõik läheb hästi!" ütles Hermione ning naeratas Harryle.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:19 pm

4 Tundi hiljem!


Poiss toodi kanderaamiga parandus toast haiglatiiba tagasi. Ta ootas juba millal tal sidemed ä'ra võetakse ja sealt tuligi juba Pomfrey.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:22 pm

"Juba tagasi" ütles Hermione ning pani raamatu kinni.Tüdruk oli vahepeal raamatut lugema hakanud.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:23 pm

Poiss võttis peegli kätte ning vaatas enda nägu. Arm oli ikka alles aga ta juuksed olid blondid ning nägu üldse teine. "Mida. See ei ole mina" ütles ta ning vaatas siis ehmudes enda nägu.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:25 pm

Hermione vaatas Harryt imeliku näoga ja lausus "Sa oled veidike muutunud või mis".
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:26 pm

"Veidike. Ma olen täitsa näost muutunud" ning vaatas enda nägu.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:27 pm

"Ma ei oska midagi öelda.Su endisest näost pole midagi alles peale selle armi" ütles Hermy ning vaatas kohkunud näoga Harry poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:36 pm

Poiss oli vihane ning viskas siis peegli vastu maad kildudeks ."Miks minuga pidi see juhtuma?" mõtles poiss ning pisarad hallaksid mööda põske alla voolama
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:36 pm

Ginny kõndis Haiglatiiba, et näha Hermyt. Enda imestuseks leidis ta eest Hermy ja mingi poisi, keda ta ei teadnud. Ginny kõndis Hermy juurde ning küsis "Kes see poiss on?,"ning jäi seejärel vastust ootama.


Viimati muutis seda (Kolm Aug 22, 2007 12:38 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:37 pm

"See on Harry" ütles Hermy ning vaatas poisi poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:39 pm

Ginnyl vajus suu lahti. Tüdruk muutus hetkega tummiks. Tüdruk istus imestusest maha ja vaatas Harryt, kuid midagi öelda ta ei suutnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:40 pm

"Ning lisaks sellele olen ma halvatud" ütles Hermione ning puhkes nutma.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:40 pm

Poiss vaatas Ginny poole ning lausus."Ma tean" ning vaatas siis kildudeks visatud peeglit,
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:41 pm

Ginny põskedel voolasid pisarad, kuid siiani ei osanud tüdruk midagi öelda. Tüdruk neelatas ja vaatas seejärel mõlemat.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:41 pm

Hermione tõmbas endalt teki ära ja tahtis püsti tõusta kuid ta kukkus ning hakkas rohkem nutma.


Viimati muutis seda (Kolm Aug 22, 2007 12:43 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:42 pm

Ginny aitas Hermy tagasi voodisse, ise ikka pisarates olles.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Suur Plahvatus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suur Plahvatus.   Suur Plahvatus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Suur Plahvatus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: 3. Korrus-
Hüppa: