Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Teemajas rääkimas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 8:57 pm

Hermione ja Ron sisenesid teemajja.Poiss ja tüdruk istusid ühte tühja lauda."Selle jutu peale mida ma räägin võid sa mind enam mitte kunagi näha tahta.Aga ma pean sulle sellest rääkima" lausus Hermy ning vaatas Ronile otsa.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 8:59 pm

Ron muutus uudishimulikuks, kuid samas ei saanud ta aru, mida Hermy teha kavatseb. Poiss vaatas Hermyle otsa ja ootas, mida tüdruk temaga ette võtab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:01 pm

"Asi on selles et....oeh......me rääkisime Ginnyga sinust ja ma sain aru et....sa meeldid mulle" lausus Hermione ning vaatas Roni poole oodates mida poiss vastab selle peale.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:06 pm

Ron ehmus hetkeks. Ta poleks iial uskunud, et ta Hermione sugusele tüdrukule meeldida võib. "Sina meeldid mulle ka!"ütles Ron peale pisikest pausi ning vaatas siis Hermyle otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:08 pm

Tüdruk oli veendunud et ta poisile ei meeldi.Hermione naeratas selle üle et ta poisile ka meeldis ning suudles Roni.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:10 pm

Ron suudles sammuti Hermyt ning võttis seejärel tüdrukult käest kinni. "Sellepärast sa siis mu siia kutsusidki?"küsis Ron, sest talle oli siiski Teemajja tulek veidi arusaamatuks jäänud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:11 pm

"Jah.Teemaja on ju koht armunutele" vastas Hermione ning vaatas Ronile õnnest naeratades otsa.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:13 pm

Ron polnud seda küll kunagi kuulnud, kuid hetkel pidas ta vajalikumaks Hermyga olemist. "Mis me nüüd teeme?"küsis poiss ja vaatas Hermionele naertades otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:14 pm

"Läheks kuskile kus saaks kahekesi olla" vastas Hermione ning suudles Roni uuesti.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:16 pm

"Tegelikult võime me hetkel siin ka olla, nagunii keegi meid otsima ei tule. Aga kuhu sina minna tahaksid?"küsis Ron Hermylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:19 pm

"Võime küll siin olla.Ja mis siis kui keegi meid siia otsima tuleb" lausus Hermy."Kas sa üldse kavatsesid mulle öelda et ma meeldin sulle?" küsis Hermione ning vaatas Ronile otsa.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:27 pm

"Siin võime tõesti viibida. Ning tegelikult ei olnud plaanis, sest ma ei arvanud et ma sulle võiksin meeldida ning ma ei tahtnud piinlikustunnet ka tekitada. Ja üldse ma arvasin et siis sa ei taha mind enam üldse kunagi näha."nüüd vaatas Ron Hermy poole ja ootas, et mida tüdruk vastab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:29 pm

"Siis mul vedas et ma ütlesin sulle.Ja minu arvates ei oleks sa pidanud midagi häbenema ning ma oleksin tahtnud kindlasti sind veel näha.Sest sa meeldid mulle väga!" ütles Hermy ning kallistas Roni.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:24 am

"Mis vahet sel enam on.Ja sa meeldid mulle ka väga!"vastas poiss ning suudles tüdrukut.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:28 am

Just sel hetkel, kui Ron Hermyt suudles, astus Ginny teemajja. "Mis ma ütlesin?,"karjus tüdruk üle maja ja hakkas seejärel naerma. Siis kõndis tüdruk paari juurde, võttis teisest lauast tooli ning istus nenede juurde. "Tohtisisn ikka?,"küsis Ginny natukese aja pärast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:29 am

"Mis?..Ah..Ikka tohtisid" ütles Hermione ning vaatas Ronile otsa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:31 am

"Ah, ärge kartke, mina kellegile ütlema ei torma,"ütles Ginny ja tegi pähe inglikese näo.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:32 am

"Mida sa siin teed?"küsis Ron õelt ning vaatas talle otsa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:33 am

"Uudishimu, uudishimu. Hermy ütles ju, et te tulete siia, ning mina tulin vaatama, mis te siin siis teete,"lausus Ginny ja vaatas vennale naeratades otsa.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:35 am

"Ja see on siis nii põnev näha mida me siin teeme?" küsis Ron Ginnylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:37 am

"Mis vahet sel enam on.Võibolla tahtis teada et kas ma meeldin sulle ka või midagi sellist" lausus Hermy ning võttis poisi käest kinni.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:41 am

"Täpselt, nagu Hermy ütles. Ma tahtsin lihtsalt näha, mida Ron sellepeale teeb, aga jäin natuke hiljaks,"lausus Ginny naeratades.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:42 am

"Ei jäänud ju.Tähendab oleneb mida sa näha tahtsid" vastas Ron Ginnyle ning naeratas.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:43 am

"Vahet pole enam,"ütles Ginny ja vaatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 9:44 am

"Aga läheks kuskile ja lõbutseks äkki?" küsis Hermione ning vaatas Ronile ja Ginnyle korda mööda otsa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Teemajas rääkimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teemajas rääkimas   Teemajas rääkimas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Teemajas rääkimas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Teemajas.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Madame PaddyFooty Teemaja-
Hüppa: