Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Roniga Keelatud Metsas

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 4:48 pm

"Mis nüüd edasi saab?" küsis Hermione ning naeratas kõigile.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 4:50 pm

"Kuhu?" küsis Ron Ginnylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 5:06 pm

"Ron?" küsis Hermione ning läks Ronist eemale.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 5:07 pm

Ron ei vastanud kohe, läks paar minutit mööda ning Ron küsis "Ahh?Mida sa ütlesidki?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 5:11 pm

"Miks sa nii eemal olev oled?" küsis Hermione ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 5:17 pm

"Miks sa kaitsesid mind Ginny ja Harry eest.Kas sa arvad et ma ise ei suuda seda?" ütles Ron vihaseks saades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 5:18 pm

"Sest ma hoolin sinust.Aga sa ikkagi ei saa aru!" ütles Hermione ning jooksis nuttes minema.Õnneks oli Hermy nöinud et Ginny läheb muru platside poole.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 5:20 pm

Alles mõne aja pärast sai Ron aru et ta oli tüdrukule haiget teinud ning jooksis talle järele.Kuid tüdruk oli kaugele jõudnud.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 9:57 am

"Alles hakkasid käima ja juba tülitsevad" mõtles harry endamisi ning naeris siis hetkeks.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:32 pm

Herione läks keelatud metsa servale.Tüdruk istus maha ning hakkas nukumajas toimunu üle järele mõtlema.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:33 pm

Peagi tuli sinna ka Ron ning istus Hermy kõrvale."Tsau" ütles poiss ning vaatas tüdrukule otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:34 pm

"Tsau" vastas Hermy ning suudles poissi."Minuga on nii palju kohutavaid asju juhtunud.Aga ma ei taha sellest rääkida eks" ütles Hermy ning kallistas Roni.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:36 pm

"Okei.Naerata nüüd nagu sa alati teed" ütles Ron ning kallistas Hermionet vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:37 pm

"Sul on õigus" vastas Hermione ning naeratas poisine ja suudles teda uuesti.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:39 pm

Poiss suudles Hermionet vastu."Sa oled täna nii ilus" ütles Ron ning võttis Hermione enda embusesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:42 pm

"Ohh.Mis sa nüüd.Ma pole üldse ilus" vastas Hermione ning naeratas seejärel poisile.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 5:44 pm

"Oled küll ilus.Isegi väga ilus!" vastas Ron ning vaatas Hermy silmadesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 5:48 pm

Hermione ainult naeratas selle peale ja lausus "Sa ei kujuta ette kui palju ma sind armastan" ning suudles poissi.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 5:49 pm

Ron suudles tüdrukut vastu ja lausus "Sa ei kujuta ette kui palju mina sind armastan".
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 6:15 pm

Hermione ainult kallistas Roni ning pani oma pea tema õlale.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 8:31 pm

"Aga ikkagi mis sinuga juhtus?"küsis Ron ning vaatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 8:39 pm

"Noh.Me olime HArryga mingis nukumajas ja siis mind hakkas kägistama mingi minust suurem nukk.Harry oli ise rõdul ning ei kuulnud minu appi hüüdmisi.Siis see nukk viskas mind veel nagu mingit kaltsu ja siis kägistas uuesti.Hiljem kuulis mind ikkagi Harry.Ning see nukk lõi Harry uimaseks ja minu viis mingisesse keldrisse ja aheldas mind kettidega seina külge.Peagi tuli HArry ka sinna keldrisse ja päästis mu.Kui ma päästetud olin läksin ma mingisesse magamistuppa ja jäin sinna magama.Kui oli öö märkasin et minu voodi kohal on minuga sarnane daam.Ning see daam läks minu sisse.Kui hommikul enam teda polnud enam minu sees" vastas Hermione ning pisarad voolasid tema põskedel.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 8:47 pm

"Ära nuta.See on nüüd möödas" vastas poiss ning kuivatas Hermy pisarad ja võttis ta enda kaissu.Peagi tuli poisil mõte teha tüdrukule kaela peale maasika.Peale pisikest mõtlemist tegi Ron Hermyle kaela peale maasika.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 8:50 pm

Tüdruk hakkas maasika tegemise peale naerma."Hulluks oled läinud või?" küsis ta Ronilt naeratades.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 8:52 pm

"Sa vähemalt naeratad ja ma pole hull" vastas Ron ning suudles Hermionet.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roniga Keelatud Metsas   Roniga Keelatud Metsas - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Roniga Keelatud Metsas
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Keelatud metsas ringi kondamas.
» Keelatud metsa serval

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Keelatud Mets-
Hüppa: