Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Aega veetmas.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:43 am

Hermione tõusis püsti ja kükitas vee kohale.Veega mängiides nägi ta kellegi kätt ja lausus vastikus tundega "Väkk mis rõve käsi see siin on" ning lõi käe enda käe juurest minema.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:46 am

Harry tõmbas tüdruku ruttu vee äärest ära. "Tule ära sealt need on näkkidekäed need tahavad sind ära uputada" ültes ta ning vaatas tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:47 am

"Jura.Ma uputan nad ennem ise ära" ütles tüdruk ning puhkes naerma.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:48 am

Poiss vaid vaikis ning vaatas kuidas tüdruk naeris.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:50 am

Hermione lõpetas naermise ja seisis seljaga tiigi poole.Äkki tundis tüdruk et keegi võttis ta jalast kinni.Hermy vaatas oma jalga ning karjatas ja peagi kukkus ta vette.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:51 am

Ginny ehmus, kui nägi Hermyt vette kukkumas. Kui Harry oli tüdruku päästnud, viskas tüdruk taas pikali ning jälgis paari pilve.


Viimati muutis seda (Esm Aug 27, 2007 9:53 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:52 am

Poiss võttis kärmelt tüdruku kätest kinni ning tõmbas ta välja. "Nohh ma ütlesin" ütles ta ning vaatas Hermione poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:54 am

"Nojah" ütles Hermione ning vaatas maha seejärel vaatas ta oma jalga mis tegi haiget kuna näkk oli seda pigistanud.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:55 am

"Kas su jalga valutab?" küsis ta ning jäi tüdruku jalga vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:56 am

"Jah, aga pole hullu.See läheb üle" vastas Hermione ning istus maha ning jalg tegi veel rohkem haiget.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:58 am

"Olgu " ütles poiss kahtlustavalt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 9:59 am

"Ok ma valetasin.See valutab kohutavalt" ütles Hermione ning pööras pilgu uuesti oma jalale.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:00 am

"Ma viin su Pomfrey juurde" ütles ta.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:01 am

Ginny tõusis taas püsti, sest oli kuulnud, et Hermy jalg valutab. "On sinuga ikka kõik korras või ma viin su haiglatiiba?,"küsis Ginny Hermylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:03 am

"See läheb aina hullemaks" ütles Hermione murelikult ning tõusis siis see järel püsti et Pomfrey juurde minna.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:05 am

"Aga ma arvan, et on parem, kui ma su ise viin,"ning seejärel oli Hermy taas õhus ja Ginny sammus haiglatiiva poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:07 am

"Ei ole vaja.Ma saaksin ise ka kõndida.Üks jalg on vähemalt terve ju" ütles Hermione ning lisas siis "Ma pean Roni ka üles otsima".
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:11 am

"Enne, kui me pole haiglatiivas käinud, et otsi sa ka teda üles,"ütles Ginny ning vaatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:15 am

Hermione kortsutas selle peale veidike kulmu ja lausus "Aga...okei eks siis ei lähe teda otsima.Aga siis kui oleme Pomfrey juures ära käinud, siis ma lähen ja otsin ta kasvõi maaalt üles".
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:16 am

"Siis on kõik sinu otsustada,"ütles Ginny ning vaatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:18 am

"Nojah.Seda küll" ütles Hermione ning vaatas kuidas ta õhus on.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:22 am

Ron jalutas näkkide tiigi poole ja nägi kuidas Ginny Hermyt hõljutab."Mis teil juhtus?" küsis poiss ning vaatas Ginny poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:25 am

"Hermylt haaras näkk jalast kinni ning mina olin valmis teda haiglatiiba viima,"ütles Ginny ning naeratas vennale.


Viimati muutis seda (Esm Aug 27, 2007 10:27 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:26 am

"Okei, aga ma võin teda nüüd ise tassida eks ole" ütles poiss ja ootas millal õde Hermy maha paneb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 10:28 am

"Ma saan aru et te mõlemad tahate mind aidata aga ma pole mänguasi eks" ütles Hermione ning vaatas neile korda mööda otsa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Aega veetmas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aega veetmas.   Aega veetmas. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Aega veetmas.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kolmes luuas aega veetmas
» Surnute riigis aega veetmas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Näkkide Tiik-
Hüppa: