Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Niisama Järve Ääres.

Go down 
2 posters
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Niisama Järve Ääres. Empty
PostitaminePealkiri: Niisama Järve Ääres.   Niisama Järve Ääres. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 2:00 pm

Ginny jalutas järve äärde. Tüdruk istus ühe küllaltki suure puu alla ning istus. Ginny naeratas õrnalt, sest lõpuks ometi oli natuke vaiksem. Seejärel hakkas tüdruk järve silmitsema.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Niisama Järve Ääres. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama Järve Ääres.   Niisama Järve Ääres. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 2:04 pm

Harry tuli samuti järve äärde ning läks puu alla Ginny juurde ja siis ütles"Tsau tibu. Mis teinud oled. Kui sul on mõnikord igav või tahad olla üksi siis ütle mulle eksju. Ma mõistan sind" ütles ta peagi ning võttis tüdruku enda embusesse
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Niisama Järve Ääres. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama Järve Ääres.   Niisama Järve Ääres. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 2:07 pm

"Tsau, teinud pole midagi erilist,"ütles Ginny ning järgmise lause peale ta noogutas. Tüdruk ohkas ning vaatas sädelevat järve edasi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Niisama Järve Ääres. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama Järve Ääres.   Niisama Järve Ääres. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 2:12 pm

Poiss ütles jälle tüdrukule suhte kindlustamiseks "Ma armastan sind nii väga" ning suudles teda. Poisi süda peksles sees nagu oleks ta alles esimest korda armunud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Niisama Järve Ääres. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Niisama Järve Ääres.   Niisama Järve Ääres. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Niisama Järve Ääres.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Järv-
Hüppa: