Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nukumaja Avastades.

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:41 pm

Harry kõndis nukumaja läheduses ning siis nägi suurt roosat maja mis oli nagu disney worldi oma. Ainult seal oli värv majal lahti. Aknad katki ja kardinad lotendasid ees. Poiss jäi seda maja vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:44 pm

Hermy jalutas rahulikult kui ta nägi et Harry vaatab suurt roosa maja "See on kõigest maja, Harry.Lähme sisse?" küsis Hermione ning kõndis siis poisi juurde.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:45 pm

"Olgu" ütles poiss ning kõndis Hermyst ette. Poiss lausus loitsu mis lõi pauguga ukse lahti. Seal sees oli roosa lilleline tapeet ning kõik oli seest roosa ja valge. Poiss läks ühe kapi juurde kus seest tuli välja üks nukk kes hakkas poissi kägistama. Poisil kukkus võlukepp käest.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:46 pm

Kuna Hermy tuli Harry järgi ehmatas ta nukku nähes.Tüdruk lausus loitsu mis tõstis nuku õhku."On kõik korras?" küsis Hermione Harry poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:48 pm

Poiss köhis korra ja lausus "See on kõigest maja. Kas on või?" küsis ta ning vaatas ehmunult Hermy poole. Poiss võttis maast enda võlukepi ning lausus "Avada Gedavra" ning nukk kukkus lõdvalt maha.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:49 pm

"Sorry ma ei teadnud" ütles tüdruk ning kõndis Harryst ette.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:51 pm

"Ettevaatlikult" ütles poiss ning kõndis tüdruku taga. Poiss vaatas ringi kuna ta ei teadnud kust kohast veel saab kuskilt keegi välja hüpata.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:53 pm

"Ja Ja" ütles Hermione ning kõndis selg ees näoga Harry poole.Äkki tõmbas mingi nukk Hermione jalga.Mille tagajärjel Hermy mööda põrandat libisema hakkas.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:54 pm

Poiss nägi mingi Klouni kätt ning poiss lausus jälle "avada Gedavra" ning nukk lasi tüdruku jala lahti.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:57 pm

"Tänks" ütles tüdruk, tõusis püsti ja puhastas riideid sest need olid tolmused."Ma ei karda ei tohi karta"ütles Hermy endale vaikselt.Kui tüdruk oli nurga peale jõudnud nägi ta veel üht nukku ja lausus järsku "Avada Gedavra"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:58 pm

Poiss vaid vaatas ringi ning lausus siis. " Ma lähen ülese korrusele." ning läks mööda roosat treppi üless.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:00 pm

"Ma tulen ka, siia alla üksi ma ei jää" ütles Hermione ning vaatas ringi et kontrollida et mingit järjekordset nukku tulemas pole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:04 pm

Poiss sisenes üleval ühte tuppa kus aknal olid siidised rooasad kardinad ees ning voodis lebas mingi asi. voodil li siidist roosa kate ümber ning poiss tõmbas katte eest ja seal oli Printsessi nukk See nukk võttis ta kaelast kinni ning suudles teda. Ta tahtis temalt hinge välja rebida ning poiss lausus "Avada Gedavra" ning nukk kukkus lõdvalt voodisse tagasi. "Vuhh Sa suudled Halvasti" ütles poiss naerdes."Ja Muideks. Mul oma Tüdruk olemas niiet ära näe vaeva" naeris ta peale lauset.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:08 pm

"Juba armukesed" ütles Hermione ning puhkes naerma.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:08 pm

"Oled kade?" küsis poiss naerdes vastu.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:11 pm

"Miks ma peaksin kade olema?"küsis Hermione ning avas kapi ukse.kapist tuli välja kloun kes pani tüdrukule selga kleidi mis hakkas pigistama."Ma ei saa seda kleiti ära!" ütles Hermione ning üritas kleiti katki rebida.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:12 pm

"avada Gedavra" ning kleid kukkus maha koos klouniga. "tule lähme siit ära" ütles ta.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:12 pm

Tüdruk ei vastanud ning lahkus teiselt korruselt.Kui ta tagasi esimesele korrusele jõudis, haaras tema kaelast kinni temast palju suurem nukk ning surus tüdruku vastu seina.Hermione vehiks jalgadega ja kätega üritas käe enda kaela pealt lahti saada.Kuid nukk surus aina tugevamini ning peagi hakkas Hermy õhku ahmima.Tüdruk tundis kuidas hingamine muutub aina raskemaks.Lisaks sellele võttis nukk Hermy võlukepi ära.Niiet tüdruk ei saanud oma kaitseks midagi teha."Harry!Appi!"üritas tüdruk hüüda.Hermy sai aru et Harry ei kuule teda ning surus silmad kinni ja lasi pisaratel voolata.Silmi kinni surudes jooksis Hermy elu parimad hetked silme eest mööda.Siis avas Hermy silmad ning üritas kiljuda.Kuid see ei kostnud üldse kõvasti sest tüdruk ei saanud piisavalt õhku.Peagi väsis tüdruk kuid lootis ikkagi et Harry tuleb õigel ajal alla.Äkki tõstis nukk Hermy veel kõrgemale õhku ning viskas ta vastu seina.Hermione hakkas köhima kuid nukk võttis uuesti kaelast kinni ja hakkas uuesti kägistama.Kuid enne kui nukk kaelast kinni jõudis võtta karjus Hermione "Harry!Appi!Ma ei jaksa enam!See nukk!" ning Hermy jäi vait.Nukk surus aina tugevamini vastu kõri ning hakkas teda vastu seinu viskama nagu mingit kaltsu.Tüdruku mõtles et kas tõesti Harry ei kuulnud teda või ei tahtnud kuulda.Hermione sattus segadusse ning kui ta jälle vastu seina prantsatas karjus ta uuesti "Harry, palun tule alla!Ma ei pea kaua vastu kui see nukk nii edasi jätkab!".Nukk võttis uuesti Hermy kõrist kinni ja hakkas kägistama.Õnneks nüüd ei olnud Hermy kõrgel ning võttis kätte enda kõrval oleva vaasi ja viskas selle puruks.Tüdruk oli kindel et Harry seda kuuleb.Peagi nägi ta ka teisi asju mida võiks katki visata ning hakkaski ka neid oma viimaste jõupingutustega katki viskama.Kuni nukk uuesti teda teisele poole tuba viskas.Peagi hakkas tüdruku pea hullemalt valutama vastu seina viskamisest ning karjus täiest kõrist nii kuidas ta suutis "Harry tule alla!Ma ei jaksa sellele nukule vastu seista.Ma olen liiga väsinud!".Peale karjumist hakkas Hermy nutma.Hetke pärast oli ta taas õhus ning nukk teda kägistamas.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 10:48 am

Poiss ei kuulnud midagi ning siis tuli ta rõdult ära ja siis kuulis karjumist ja ta sai aru ,et see oli Hermy.Poiss kiirustas ruttu alla ning nägi ,et suur.Hiigelsuur nukk kägistas ühe käega tüdrukut ning teise käega haaras tüdruku võlukepi ning hakkas poissi sihtima. Harry haaras taskust enda võlukepi kuid nukk teadis sõna "Juhmista" ja nukk oligi lausunud seda. Poiss kukkus prantsatades vastu seina ning siis jäi ta sinna uimasena maha. Peagi kui ta ärkas siis oli raamatukogu tühi. Ta nägi järsku maas üht nuku kleidi riba ning poiss hakkas uurima kuhu ta võis ´minna. siis nägi ta ühte sama kleidiriba riiuli vahel ning poiss pani käe ühe kuju peale mis avas ukse keldrisse. Siis kuulis ta seal tütarlapse karjumist ja kiljumist ning ta suundus ühte ruumi kus oli tüdruk ketiga seina külge aheldatud. Harry lausus loitu mis vabastas tüdruku kettidest ning siis keegi tõukas ta jälle vastu seina. Poiss tõusis püsti ning nägi ,et see oli hiigelsuur nukk. "Avada Gedavra" lausus ta ning nukk kukkus põrandale. Harry ja Hermy märkasid kuidas kõikide nukkude hinged hakkasid minema hõljuma. "See oli vist kõik. Igatahes ma loodan" ütles ta ning naeratas Hermyle kellel olid kägistus jäljed kaelal.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 10:51 am

Hermione hakkas köhima ning peale köhimist küsis ta "Miks sa ennem ei tulnud?Igatahes aitähh et sa mu päästsid" ning naeratas talle kohmetult."Ma lähen üles.Tahan värsekt õhku" ütles ta ning läks ikka veel köhides üles.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 10:53 am

"Sorry ma olin rõdul ja seal oli vali tuul. Kui tuppa tulin alles siis kuulsin kuidas sa karjusid." ütles ta ning siis vaatas kuidas tüdruk üless suundus.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 10:57 am

Tüdruk jõudis ülese ning jäi siis seisma.Ta nägi raamatukogu kus ta oli ennem ühest seinast teise lennanud.Siis läks ta edasi teisele korrusele.Hermy kõndis magamistuppa ja istus voodile. Ta vaatas aknast välja ning nägi kui tugev tuul seal oli. Rõdule ta ei otsustanud minna pigem jäi ta tuppa.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 11:00 am

Harry läks õue verandale ning nägi kuidas kaugemalt tulid tumedad pilved.tuul tõusis väga tugevaks ning lossi oli sellise tuulega raske minna. Poiss läks ruttu maja esimese korruse aknaluuke kinni panema muidu võis igasugust prahti lennata aknaklaasi. Peagi sisenes ta uuesti majja ning läks ülsemisele korrusele. "Hermy. Tuul tõuseb. Me peame öö siin veetma." ning suundus uuesti alla korrusele ja pani tee vee keema.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 11:02 am

"Öö?Siin jubedas majas?Jääb ära mina siia ei jää!" ütles Hermione ning hakkas oma võlukeppi otsima."Mu võlukepp.Kus see on?" ütles Hermy ning jooksis alla korrusele seda otsima.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 11:05 am

Poiss pani all vee keema.Peale selle istus ta diivanile ning pani mingi roosa teleka käima. Sellele ei tulnud pilti ette ning siis lülitas ta selle välja.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Nukumaja Avastades. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumaja Avastades.   Nukumaja Avastades. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nukumaja Avastades.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» AVASTADES SURNUTE RIIKI!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hiigelsuur Kummitav Nukumaja.-
Hüppa: