Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Esimesed lehed .

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:22 pm

Ginny kehitas õlgu ja laulis vaikselt laulu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:24 pm

Hermione pani muusika kõvemaks ning võlus kohale väikese baarmeni laua kust ta võttis endale segumahla."Suht hea päev täna!" ütles HErmione ning hakkas end keerutama.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:40 pm

"Jah!,"ütles Ginny naeratades. Tüdruk midagi võtma ei läinud, kuna tal oli veel oma Fanta joomata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:44 pm

Peagi hakkas HErmione uuesti lollitama ning laulis Here it goes'i."Just when you think you're in control,just when you think you've got a hold,just when you get on a roll,here it goes, here it goes, here it goes again.Oh, here it goes again.I should have known,should have known ,should have known again,but here it goes again.Oh, here it goes again..." laulis HErmione ning tantsis kaasa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:46 pm

"Äkki sa peaks lauljaks hakkama,"ütles Ginny naertades, kuna Hermy laulis juba pikemat aega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:51 pm

"Sa andsid mulle geniaalse idee.Tänks Ginny!"ütles Hermione ning võlus kohale väikese lava Harry ja Sammy lähedale.Kuid ta pani sellele loitsu peale et seda veel keegi ei näeks."Ma teen neile üllatus kontserdi!" ütles Hermy ning vaatas naeratades Ginnyle otsa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:51 pm

"Palun väga!,"ütles Ginny naerdes ja vatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 4:52 pm

HErmione naeratas ning võttis endalegi ühe fanta ja istus tagasi maha.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:00 pm

"Aga vot mina tahan ka sinu kontserdil olla,"ütles Ginny, kuna arvas, et Hermy teeb ainult Harryle ja Sarahile kontserdi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:01 pm

"Oledki!Sa ei jää sellest ilma!MA võin sulle iga kell kontserdi anda!"ütles HErmione ning puhkes naerma.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:04 pm

"Olgu, aga ma arvan, et rohkem kontserde ma niipea ei taha. Kui siis mõni pisikesem," "ütles Ginny naerdes. "Aga kas ma vahest koos sinuga ka kontserdi anda võin?,"küsis Ginny peagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:05 pm

"Muidugi kasvõi tänases kontserdis!"ütles Hermione ning naeratas Ginnyle.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:07 pm

"Ei, ma ei oska laulusõnasidki,"ütles Ginny, õrnalt paanikasse sattudes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:18 pm

"No aga lavadel on selline koht kus on jooksevad laulusõnad ekraanil!"ütles HErmione ning jõi oma fanat.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:22 pm

"Olen kuulnud jah, aga ma arvan, et jään täna siiski publikuks,"lausus Ginny veidike rahulikumalt.
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:28 pm

Sarah hakkas just parjajasti Harryle vastama, kui ta kuulis Hermione ja Ginny juttu. Joselle turtsatas põlglikult. "Lahedad sõbrad sul," lausus tüdruk ning tegi sõrmedega jutumärke. Kui tüdrukud laulma hakkasid, puhkes Sarah naerma. Midagi nii haledat polnud ma kuulnudki. "Esiteks on neil väga sitt muusika maitse ning teiseks ei ole neil lauluhäält," ütles tütarlaps. Sarah ise mängis kitarri ja klaverit ning tema oskas väga hästi laulda.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 5:56 pm

Ginny purskas naerma, kui kuulis, mida Sarah nende kohta öelnud oli. Ginny oli täiest üks-kõik mida too plika neist arvas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:01 pm

Hermione kuulis ka mida Sarah oli tema ja Ginny kohta öelnud.HErmione tõusis püsti ning kõndis Sarahi poole.Kohe kui ta Sarahi juurde jõudis tõukas ta vette."TEad ma lollitasin esiteks.Teiseks ma tahtsin sulle üllatust teha!MA tahtsin su käest kõik vabandust paluda.Aga nüüd pole sel enam mõtet!"ütles HErmione kurvaks muutudes ning hakkas aeglaselt minema kõndima.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:04 pm

Ginny üritas naeru kiini hoida, kui Sarah vette kukkus. Kuid sellest ei tulnud midagi välja. Tüdruk purskas naerma ning viskas end pikali, et mitte vaadata, kuidas kindlasti vihane Sarah veest välja tuleb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:06 pm

"Ma ei sa aru miks ma vaeva nägin!"ütles HErmione ning võttis loitsu lavalt maha kus oli isegi bänd sees."MA tahtsin sulle tõesti üllatust teha!Ma tahtsin su sõbraks hakata!" lausus HErmione ning jooksis tagasi Ginny juurde.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:09 pm

Ginny itsitas ikka veel. Tüdruk tõusis seejärel istuli ning vaatas kurjema pilguga Sarahi poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:11 pm

Hermione istus puu alla ning vaatas järve.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:13 pm

Ginny lõpetas naermise. Tüdruk vaatas sammuti järve, nag seda ka Hermy tegi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:14 pm

"Ma veel tahtsin üllatust teha sellele hullule kes ei hinda mitte midagi!"ütles HErmione vaikselt pettunud häälega.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 6:19 pm

Ginny noogutas. "Ta ei oska arvatavasti ültse laulda,"ütles Ginny vihasena ja teda ei huvitanud enam, kas Harry plika kuulis seda, või mitte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimesed lehed . - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimesed lehed .   Esimesed lehed . - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Esimesed lehed .
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Esimesed lehed mis langevad!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Järv-
Hüppa: