Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Vihast joomas!

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:05 pm

Ginny ja Hermione läksid koopasse et juua end täis.Põhjuseks oli viha.HErmione istus kivile ning avas esimese pudeli."Nii tõbras ikka ei oleks!"ütles ta järsku ning võttis suure sõõmu tuliviskit.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:07 pm

"Mis teha,"ütles Ginny veidi rahulikumal hääletoonil. "Ma olen juba pettumusest üle saanud. Aga ta on nii äpu, et ei julge midagi öelda,"ütles Ginny kindlameeldelt ning avas seejärel Tuliviski pudeli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:08 pm

"Ta ise limpsib nagu loom!Vihkan teda!"ütles Hermione ning jõi terve pudeli tühjaks.Tüdruk oli lihtsalt nii vihane ning tahtis viha uputada alkoholi.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:11 pm

"Ausõna,"ütles Ginny juba vihasemal hääletoonil. Järsku varises koopasuu kinni. "Mida me nüüd teeme?,"küsis ta Hermylt, kuna ta ise eriliselt mõelda enam ei suutnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:12 pm

"Ma ei tea.Me oleme siin lõksus!"ütles Hermione paanikasse sattudes.Peagi hakkas uuesti kõik kokku varisema.HErmione karjatas ning peagi oli ta kivide all.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:13 pm

Ginny sattus sammuti paanikasse. Varsti oli ka tema kivide all lõksus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:14 pm

HErmione hingas vaevaliselt"Kas sinuga on kõik korras?" küsis ta Ginnylt köhides.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:16 pm

"Vist küll,"ütles Ginny ning üritas välja rabeleda. Peagi ta karjatas. Tüdruku jalale oli kukkunud suur kivi, is oli arvatavasti ta luu murdnud. "Ja sinuga?,"küsis ta peatselt ning Ginny hakkas vaikselt kustuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:18 pm

"Ma arvan et paar ribi on murdunud ja sisemine verejooks.Mul pole just kõige parem olla ning mul on jube külm!"peale seda lausest Hermione tahtis magama jääda kuid ta sundis end üleval püsima.Sest kui ta oleks magama jäänud oleks ta sattunud kas koomasse või siis üldse ära surra.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:20 pm

"Mul on ka paar ribi läinud, jalaluu on murtud ja arvatavasti ka käsi mõnest kohast,"ütles ta, sest ta ei tahtnud magama jääda. Ma olen veel liiga noor, et surra! sisestas ta endale kümneid kordi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:22 pm

"Ma ka aga samas...mul on ükskõik.Aga ma ei saa Roni pärast.Ma ei taha talle haiget teha!"ütles Hermione soovis kogu südamest et Ron tuleb siia ja leiab nad.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:25 pm

"Minust ei hooli peale mu pere ja sinu keegi. Aga ma üritan elus püsida vaid oma pere pärast,"ütles Ginny juba päris vaikselt, sest miski oleks talle nagu hingamis toru peale surutud. Nii jäi Ginny lootma, et keegi siiski leiab nad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:27 pm

"Minust ka ainult pere ja Ron ja muidugi sina ka ma loodan.Sest mina sinust hoolin.Kui ma ei oleks siin samas olukorras nagu sina ja mina hetkel.Siis ma tuleksin esimesena sind aitama"ütles Hermione ning hakkas verd köhima."Ma arvan et mind pole kauaks" lausus ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:31 pm

"Mina hoolin sinust ka!,"jõudis Ginny öelda, kuni ta minestas või koomasse langes. Täpselt ta aru ei saanud, mis temaga toimus, kuna ta suutis kõike kuulata, aga midagi liigutada ei suutnud.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:33 pm

PEagi tuli Ron koopa lähedale jalutama ning nägi et koobas on sisse kukkunud.Poiss läks vaatama et äkki keegi vajab abi.Seejärel Ron hüüdis"Hei!Kas siin on kedagi!?" ning jäi vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:36 pm

Hermione tundis Roni hääle ära ning hüüdis teda"Ron!Me oleme Ginnyga siin all kinni!Ginny on minestunud või ma ei tea.Ka mind pole kauaks veel!Kutsu abi!Palun!".Selle hüüde peale raiskas ta oma viimase energia ning vajus kokku.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:36 pm

Ginny kuulis, kuidas keegi teisel pool koobast midagi hüüab. Tüdruk oli rõõmus, kuigi ta nägu oli nagu jäätunud. Ta tahtis hirmsasti midagi vastata või kasvõi oma kättki liigutada, aga hetkel jäi loota vaid Hermy peale.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:36 pm

"Pidage vastu!Ma lähen kutsun kohe abi!"hüüdis Ron ning läks abi järele.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:40 pm

Ginny oleks tahtnud taas naeratada, kuid taas ei saanud ta seda teha. Nüüd jäi loota vaid Roni peale.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:54 am

"Hermione. ginny.Kas te kuulete?" püüdis poiss hüüda läbi kivide.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:55 am

"Jah aga ma ei tea kas Ginny kuuleb!Ta vist minestas!"hüüdis Hermione.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:58 am

"Noh kas ma siis valetasin?"lausus Ron ning proovis kive natukenegi eest ära saada et näha mis seal all on.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 10:00 am

"Wingardium Leviosa" ütles harry ning suur hulk kive tuli eest ära. "Wingardium Leviosa" lausus ta veel ,et kive tuleks eest ära.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 10:02 am

HErmione nägi kuidas kivide vahelt hakkab valgust tulema.Peagi hakkas koobas uuesti kokku varisema.Tüdruk karjatas, aga õnneks läksid kõik kivid temast mööda."Ennem minge Ginnyjuurde!TEmaga on hullemini ma arvan!"hüüdis Ermione läbi köha.Hermy hakkas aina rohkem verd köhima.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 10:11 am

"Harry jooksis läbi kivisaju ginny juurde ning vedas ta ruttu ohutusse kohta. siis võttis ta hermyone käe alt kinni ning vedas temagi sealt minema. Ta lausus loitsu mis teeb luud kohe terveks ja kõik korda ning nägi kuidas mõlemad paranema hakkasid.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Vihast joomas! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vihast joomas!   Vihast joomas! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vihast joomas!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Joomas.
» Teed Joomas d(*_*)b

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Oraania Koopad-
Hüppa: