Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sarah'i sjuupernummi Päevik :*

Go down 
AutorTeade
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Sarah'i sjuupernummi Päevik :* Empty
PostitaminePealkiri: Sarah'i sjuupernummi Päevik :*   Sarah'i sjuupernummi Päevik :* Icon_minitimeEsm Sept 17, 2007 2:38 pm

17. september 2007

Nii . Ma olen Sigatüükas . Jälle . sain tuttavaks Harry Potteriga. Kena kuju. Me oleme olnud küll umbes nädal ainult tuttavaid, kuid me juba käime . Ma ise ka ei tea, kuidas see nii kähku juhtus . Lihtsalt armusime . Vägev . Ta on nunnu (L) . Ginny, Hermione ja Ron on minu peale sitaks vihased . Sest ma lõin Ginny'lt Harry üle . Suur asi ju . See oli Harry valik , kellega ta käima hakkab. Okei , ma praegu lõpetan .

T¹au ^^
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Sarah'i sjuupernummi Päevik :* Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sarah'i sjuupernummi Päevik :*   Sarah'i sjuupernummi Päevik :* Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 7:14 am

20. september 2007

Ma olen nii väsinud *haigutab*. Pole pool ööd magada õieti saanud. Nüüd istun puhketoas ning vahin niisama ringi. Harryga on jõle vahva olnud. Ta on nii hell ja tnundlik, kuid tegelikult sitaks hea ja armas. Ma enam ei imesta, miks Ginny temasse armunud oli. Aww .. Aga ma ei hakka siin mingit armuromaani kirjutama.

T¹auh .. ^^
Tagasi üles Go down
 
Sarah'i sjuupernummi Päevik :*
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tegelaste Päevikud-
Hüppa: