Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 .:Hurtsikus:.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 3:48 pm

"MA panen ülevalt akna kinni"ütles Hermione ning hakkas juba teisele korrusele minema kui järsku läks pilt mustaks ja hakkas väga paha.Õnneks sai tüdruk trepi käsipuust kinni haarata et mitte kokku kukkuda.Tüdruk hingas rahulikult ning hakkas aeglaselt trepist üles minema.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 3:50 pm

Ginny jälgis ikka hiigelsuurt puud, majast veidike kaugemal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 5:35 pm

Peagi oli HErmione üleval ning pani akna kinni.Tüdrukul käisid külma värinad korra üle keha ning läks kiiremini trepist alla.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 5:49 pm

Ginny istus peagi juba majas oleval toolil. Tüdrukul käisid külmajudinad üle keha, kuna tal hakkas jube külm. Seejärel jäi ta vaatama, mis toas toimub.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 5:55 pm

Peagi oli HErmione all ning ütles "Ma ei taha siin enam olla.Läheks äkki kuskile mujale"
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 6:01 pm

"Lähme. Mina pakun Seapea välja. Aga arvatavasti tahate te koos olla, niiet ma lähen üksinda kuhugi. Äkki kohtun kuskil Seamusega ka,"ütles Ginny ja naeratas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 6:02 pm

"Kes seda veel ütles ahh?Mida me siis nii hullult teeks...?"küsis HErmy Ginnylt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 3:54 pm

"Keegi pole midagi öelnud, lihtsalt tundus vahepeal nii... Ja mina ei tea, mida te siin kokku keerate,"ütles Ginny ja naeratas vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 3:59 pm

"Mida me siis nii hullu tegime...?"küsis HErmione küsiva näo ilmega.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:10 pm

Ginny tegi mõtliku näo pähe ja naeratas seejärel. "Mina ei tea,"ütles Ginny õlgu kehitades ja purskas naerma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:21 pm

Hermione ohkas raskelt ning liikus ukse poole kuna ta ei tahtnud enam hurtsikus olla.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:23 pm

"Te võite minna, ma jään vist veidikeseks veel siia,"lausus Ginny ja neelatas õrnalt, kuni tal jube paha hakkas. Tüdruk pani oma pea põlvede vahele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:24 pm

"Ma juba nagu lähengi.Mul hakkas siin suhteliselt paha"vastas HErmy ning kiirendas oma sammu.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:27 pm

Ginny noogutas vaikselt ning tõusis püsti, misjärel ta uksest välja jalutas ja maja ees olevale trepile istus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





.:Hurtsikus:. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: .:Hurtsikus:.   .:Hurtsikus:. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
.:Hurtsikus:.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hurtsikus.
» Hurtsikus...
» Kahekesi Hurtsikus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Huilgav Hurtsik-
Hüppa: