Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Raamatukogus

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:21 am

"Ei.Sa tuled meiega kaasa ja kõik" ütles Hermione rangel hääletoonil."Nii.Nüüd kõik panevad oma pead tööle ja aitavad mul mõelda mida teha võiks täna.Sest mul pole kavaski niisama passida" ütles Hermione ning vaatas mõlemale korda mööda otsa.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:25 am

Ron pani raamatu kinni ja hakkas mõtlema.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:29 am

Ginny arust oli tema raamat nii huvitav, ning seepärast jättis ta selle lahti. Tüdruk mõtles natuke aega. "Mina ei tea, mis teie teete, aga mina jään raamatut lugema,"ütles Ginny peagi ning hakkas taas raamatut lugema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:31 am

Hermy ohkas ning tõusis püsti ja hakkas ukse poole liikuma.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:32 am

Ron jälgis Hermyt ning tõusis ka püsti."Hermy oota nüüd.Kuhu sa lähed?" küsis Ron Hermylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:33 am

"Ma lähen raamatukogust ära ja lähen ise teen midagi kui teie ei taha midagi teha" ütles Hermy ning avas raamatukogu ukse ja lahkus.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:34 am

Ron vaatas Ginny poole ja raputas pead.Siis järgnes poiss Hermionele.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 10:39 am

"Vabandust,"karjus Ginny, kuid kõik olid juba ära läinud. Seejärel võttis tüdruk oma raamatud, viis need tagasi riiulisse ja jalutas raamatukogust välja.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 01, 2007 5:59 pm

Harry suundus enda raamatuga uuesti riiuli juurde ning pani selle ära.. Siis võttis ta jälle uue ning luges ühte prohveti ajakirja-
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Raamatukogus - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamatukogus   Raamatukogus - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Raamatukogus
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: 4. Korrus-
Hüppa: