Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rongijaamas Rongi Oootamas>>

Go down 
4 posters
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:12 pm

Harry seisis enda kohvriga rongijaamas ning ootas rongi mis viib sigatüükasse. Ta oli hetkel seal üksi ning ta vaatas niisama ringi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Luna Lovegood

Luna Lovegood


Postituste arv : 21
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 09/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:18 pm

Luna jättis isaga hüvasti ning suundus läbi barjääri, ühes käes Norijat ja teise käega kohvrit vedades. Tüdruk märkas eespool üht poissi, otsustanud endale mõne tuttava juurde soetada, läks ta poisi juurde ning lausus oma uneleval häälel: "Tere, mina olen Luna Lovegood." Märganud poisi laubal armi, naeratas ta malbelt. "Sina oled Harry Potter, jah? Ma olen sinust kuulnud. Tegelikult on vist kõik sinust kuulnud, aga see pole tähtis. Mul oleks sull üks küsimus: Kas sa teadsid, et tead-küll-kes tahtis su peret ainult seepärast tappa, et teil pidi hiiglaslik varandus olema?" Tüdruku põsed õhetasid, kui ta veidi mõtlikumalt lõpetas: "Tal oleks olnud poole mõistlikum endale raha ise välja võluda. Teadupärast oli ta võimas võlur, kuigi mina seda ei usu."
Lõpetades naeratas Luna Harryle laialt.
Märgates poisi kõrval lumekakku, läks tema nägu veel rohkem naerule. "Nemad mulle meeldivad. Nad sigivat liiga kiiresti ja isa ütles, et varsti vallutavad nad kogu Suurbritannia ja hakkavad ise võluriteks."
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:23 pm

"Jah.Olen jah Harry Potter. Meeldiv tutvuda. Ma ei tea kas nad on minust kuulnud. Voldermort. Ma ei tea mina elasin enda onu pere juures kes vihkas ka mind.Jeah mulle meeldivadki lumekakud." ütles ta ning naeratas tüdrukule.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Luna Lovegood

Luna Lovegood


Postituste arv : 21
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 09/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:28 pm

Luna vedas oma kohvri Harry ette ning istus kaksiratsi selle otsa.
"Onu ja tädi? Ma pole sellest midagi kuulnud. Kas sul on palavik, sonid?" küsis tüdruk ettepoole kummardudes ning huultega poisi laupa katsudes. "Ei ole, veider," lausus tüdruk oma taskutes sobrama hakates, justkui poleks juhtunud midagi tavatut. "Minu arust on asi ikka nii, et sind kasvatasid hundid. Nagu Mowglitki. Oled seda raamatut lugenud? Tegelikult on see hullem pahn, aga mulle meeldib," vadistas tüdruk. "Tema rääkida ei osanud, aga sina oled päris tubli. Küpsist?" küsis tüdruk taskust natukene lömmivajunud pakki välja tuues ning seda Harryle nina alla pistes.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:31 pm

"Ei.Mind kasvatasid onu perekond. Mind küll hundid ei kasvatanud. Ei tänan.Ma just sõin kui siia poole teel olin." ütles poiss ja raputas pead kui tüdruk talle küpsist pakkus. Poisil oli natuke naljakas näha lunat kuna ta käitus naljakalt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Luna Lovegood

Luna Lovegood


Postituste arv : 21
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 09/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:38 pm

Tüdruk kehitas kahtlevalt õlgu ning võttis ise ühe küpsise. Küpsisepakki taskusse tagasi libistades jäi ta aga vait, oskamata midagi muud rääkida. Tüdrukul oli sellest siiski ükskõik ning ta hakkas oma taskutes uuesti sobrama, aegajalt Harryle pilke visates. Tüdruku arust oli poiss natukene haiglase olekuga. Kust mujalt ta võtaks jutu onu perekonnast?
Peale mõningasi vaikushetki taskust mõõdulindi kätte saanud, tõusis Luna püsti ning hakkas Harry pea, kaela ja kõhuümbermõõtu võtma, ise samal ajal rõõmsalt lobisedes: "Tead, kui ma suureks saan, kavatsen ma hakata maailma juhatama. Mul on kõik läbi mõeldud. See kaotaks kõik verevalamised ja sõjad. Point on selles, et kogu maailma riigid ühinevad üheks suureks Lunaasiaks ja hakkavad olema ühest rahvusest ja hakkavad rääkima vaid Inglise keelt. Selle maailma direktoriks saan mina. Ja kuna kõik on nagu üks suur kena perekond, siis on maailm minu suureks saamise ajal palju parem koht!"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:43 pm

"Ahah .Okey" ütles poiss ning ütles siis plikale"Rong tuleb" Harry läks perroonile lähemale ning siis ootas kuni uksed avanesid. Siis astus Harry rongi ning hakkas vabu kupeesi otsima.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Luna Lovegood

Luna Lovegood


Postituste arv : 21
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 09/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:48 pm

Luna vaatas ükskõikse ilmega Harryle järele. "Tore poiss toreda ajuvigastusega," pomises too enda ette, vaadates poisi mõõtmeid üle. "Seda ma arvasingi," jätkas tüdruk endaga rääkimist, "liiga vähe rasva, palju julgust, vähe ego. Soov ennast tõestada. Sa meeldid mulle," lõpetas tüdruk kiindunult oma mõõdulinti vaadates. "Sinust on palju abi." Tüdruk toppis mõõdulindi kotti ning haigutas. "Aju vajab ka hapnikku," lausus ta laialt naeratades. Luna haaras oma kohvri ja ajakirja ning järgnes Harryle rongi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 12:59 pm

Harry leidis vaba kuppe ning siis istus ta sinna. "Tuled istud ka siia" küsis Harry Lunalt ning jäi tüdruku vastust ootama kes ta seljataga pomises.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Luna Lovegood

Luna Lovegood


Postituste arv : 21
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 09/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 1:02 pm

"Ikka," vastas Luna ning vedas oma asjad kupeesse, kus ta akna alla istus ja jälgis, kuidas rong sõitma hakkab.
Tagasi üles Go down
Lily Evans

Lily Evans


Postituste arv : 4
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 09/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 1:04 pm

Lily astus läbi barjääri ja vedas oma kohvrid rongi. Tal ei olnud kellegiga hüvasti jätta, sest ta oli muguperest ning ta stus mööda rongi otsides endale kupeed. Lõpuks jõudis ta ühte, kus oli sees vaid üks poiss. Lily astus sisse ja teretas teda: "Tere, mina olen Lily Evans" Tüdruk ei märganudki poisi laubal olevat armi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 1:06 pm

"Harry.Harry Potter" lausus poiss ning naeratas Lilyle. "Sa võid siia istuda kui tahad." ütles poiss ning naeratas uuesti.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Lily Evans

Lily Evans


Postituste arv : 4
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 09/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 1:09 pm

²Sina oledki Harry Potter" vaatas Lily imestunult poisi otsa. Siis märkas Lily ka armi. "Loomulikult, sinult on nii palju räägitud." Lily pani oma kohvri üles ning istus pingile. Tema öökull kädistas puuris.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeNelj Aug 09, 2007 1:22 pm

"Jah.Olen.Ma tahaks ka teada kes räägivad?" küsis poiss kuid tegelikult talle ei meeldinud see ,et temast räägiti sest ta tahtis olla tavaline laps.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
L.Voldemort

L.Voldemort


Postituste arv : 8
Location : SurmaSööja
Registration date : 13/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimeTeis Aug 14, 2007 12:45 pm

Tom kõndis rongijaamas kui nägi korra kuidas tema ees seisis Potter. Ta liigutas pead ning vaatas siis enda mürgiste silmadega Potteri poole ja siis nägi kuidas poiss astus rongi. Ta kadus enda tuule orkaaniga sealt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 11:17 am

Kui Harry oli astunud rongi otsis ta endale ühe tühja kupee kuhu ta akna alla istus.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Rongijaamas Rongi Oootamas>> Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rongijaamas Rongi Oootamas>>   Rongijaamas Rongi Oootamas>> Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rongijaamas Rongi Oootamas>>
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Sigatüüka Ekspress-
Hüppa: