Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nukumajas.

Go down 
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:37 pm

Ginny sisenes taas nukumajja. Tüdrukule jättis maja salapärase mulje ning ta tahtis sellest kohast natuke rohkem teada saada. Ginny vaatas hetkeks majas ringi ning istus seejärel hele-lillale diivanile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:40 pm

Peagi sisenes nukumajja ja HErmione ning kõndis aeglaselt mööda koridori.Maja nähes meenusid talle sündmused selle majaga seoses.Hermione kõndis koridorist ära ja nägi Ginnyt diivanil istumas ja lausus "Tsau!Mis sa siin teed?".
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:44 pm

"Tsau!,"hõikas tüdruk naeratades Hermyle, kes just sinna oli jõudnud. "Ma täpselt ei teagi, aga pisike huvi tekkis maja vastu. Ja mis sa ise siin teed?,"küsis Ginny Hermylt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:48 pm

"Ma tulin siia selleks et ma hirmudest üle saada.Siin selles majas olid minu elu kõige jubedamad hetked" vastas Hermione ning vaatas seinal olevaid maale.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:52 pm

"Nojah. Minul pole õnneks või kahjuks sii midagi juhtunud,"ütles Ginny, kes seejärel püsti tõusis ning trepi poole sammuma hakkas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:53 pm

"Sul on vedanud.Teed tahad?" küsis Hermione teemat vahetades.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:55 pm

"Olgu,"karjus Ginny ülesse jõudes. Seejärel jalutas tüdruk tubades ringi ning varsti oli ta taas all.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimePüh Sept 02, 2007 7:56 pm

"Mis teed soovid?" küsis Hermy hõigates Ginnylt ning sammus ise köögi poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 2:02 pm

"Vahetpole. Aga piparmündi oma sobib väga hästi,"ütles Ginny ning istus seejärel suure köögilaua taha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 2:07 pm

"Hea küll.MA võtan sama tee" ütles Hermione hajameelselt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nukumajas.   Nukumajas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nukumajas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» ..::Nukumajas::..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hiigelsuur Kummitav Nukumaja.-
Hüppa: