Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ..::Nukumajas::..

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:56 pm

Ginny sisenes nukumajja ja istus vaikselt trepile, mis viis teisele korrusele. Peagi ohkas ta vaiselt ja toetas pea vastu käsipuud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 5:01 pm

HErmione sisenes nukumajja käes makk milles käis The most lonliest day of my life.Tüdruk istus diivanile ja pani maki lauale.Seejärel pani ta käed lauale ja pea käte peale.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 5:42 pm

Ginny märkas, et Hermione tuli nukumajja. Tüdruk ei öelnud midagi, vaid jooksis kiiresti teisele korrusele ja jalutas vaikselt ühte tuppa ning seejärel sealt rõdule. Rõdrul istus tüdruk kivist paksule rõduäärele ja hakkas ümbritsevat jälgima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 5:49 pm

Hermy tõstis oma pea kätelt ning võlus kasti tuliviski pudelit.Tüdruk avas ühe tuliviski ning hakkas seda jooma.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 5:52 pm

Ginny ohkas vaikselt ja tõstis oma jalad sammuti rõduäärele. Seejärel pani tüdruk oma pea põlvedele ja vaatas vaikselt nukumaja ümbrust edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 6:00 pm

HErmione pani muusika kõvemaks ning avas uues pudeli ja hakkas ka seda koheselt jooma.Peagi tuli Panic!At the disco ning Hermyle meeldis see ja hakkas kergelt kaasa ümisema Very Happy .
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 6:04 pm

Ginny kuulas alt tulevat muusikat, kuid peale õrnalt kaasakõikumise ei teinud ta midagi. Seejärel keeras Ginny majale täielikult selja ja sulges silmad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 6:09 pm

Hermionel hakkas juba vaikselt väga igav ning hakkas siis diivani peal hüppama.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 6:11 pm

Ginny haigutas ja avas siis taas silmad, kuna muidu oleks ta lihtsalt magama jäänud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 6:14 pm

Peagi ei viitsinud ja ei olnud tahtmist ka enam hüpata.Hermione pani jalad seina peale toetuma ja ise jöi peaaegu pea alaspidi vahtima.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 8:47 pm

Ginnyl hakkas jube igav. Tüdruk hüppas rõduääret rõdule ja jalutas seejärel tagasi majja, misjärel ta esimesele korrusele läks ja kõige alumisele trepiastmele istus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 11:57 am

HErmionel tuli meelde et tal on ju homme võitlused ja et ta peab end välja puhkama.Seejärel tõusis ta diivanilt püsti ning hakkas teise korruse magamistoa poole liikuma.Kuid poolel teel nägi ta Ginnyt trepi astmel istumas."Tsau ja nüüd Tsau.MA magama..homme võistlus"ütles HErmione ning hakkas trepist aeglaselt üles minema.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:00 pm

"Tsau jah,"lausus Ginny ja naeratas õrnalt Hermyle. "Mis võistlused?,"küsis Ginny vaikselt, kuna tal ei löönud hetkel pähe, mis võistlused homme toimuva pidid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:03 pm

"Eem...kas ma ei rääkinudki sulle et mul homme võitlused?Noh kui ei siis noh mingi maraton on mul.Aga ainult mul on võistlus... ise otsustasin ise jooksen"vastas HErmione trepile seisma jäädes.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:07 pm

Ginny pilgutas paar korda silmi. "Jooksmis võistlused. Ma ei teadnudki, et sa jooksed,"ütles Ginny ja vaatas imestunult Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:09 pm

"Noh jah...kuskile pidin ma oma aktiivsuse rakendama ju"ütles HErmione ning istus trepile.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:10 pm

Ginny ohkas ja keeras pilgu trepile. "Ma võin su alates tänasest rahule jätta,"ütles Ginny vaikselt, kuigi ta ei teadnud, miks ta seda ütles.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:11 pm

"Mis mõttes..Sa pole ju mind häirinudki ju"ütles HErmione."Sa oled ju mu parim sõber...sa ei saakski mind häirida...Ma lihtsalt ei öelnud mitte kellegile et ma jooksen homme"lisas ta.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:16 pm

Ginny noogutas vaikselt kaasa. "Isegi Ron ei tea sellest midagi?,"küsis ta peagi ja vaaats naeratades Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:16 pm

"Ei...ma ei ole öelnud mitte kellegile peale sinu"ütles ta.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:22 pm

"Nojah,"ütles Ginny väga vaikselt ja keeras pilgu taas trepile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:25 pm

"Kui sa tahad võid ju minuga homme kaasa tulla"ütles HErmione uuesti püsti tõustes.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:27 pm

"Olgu,"ütles Ginny rõõmsalt. "Aga jooksa mina ei hakka, elan ainult kaasa,"lisas tüdruk peagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:28 pm

"Ma tean et sa ei jookse..Sa poel seal listis"ütles Hermy naeratades."Kuule ma pean nüüd magama minema..Homme raske päev"lisas ta.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:32 pm

"Olgu,"ütles Ginny õrnalt noogutades ja tõusis üsti, misjärel ta diivanile istuma läks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





..::Nukumajas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Nukumajas::..   ..::Nukumajas::.. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
..::Nukumajas::..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nukumajas.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hiigelsuur Kummitav Nukumaja.-
Hüppa: