Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Tahan olla üksi" teema!

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:26 pm

Harry tuli joostes hurtsikusse ning tal oli käes viinapudel millest ta rüüpas pool pudelit tühjaks ja istus diivanile. Peagi oli ta väga purjus ning siis kuulis ta ,et keegi sisenes hurtsikusse!
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:31 pm

Jade sisenes hurtsikusse ning nägi seal mega seksikat poissi kes oli purjus. Ta mõtles ,et kuna ta on purjus siis võrgutab ta ära. "Tere iludus. Minu nimi on Jade Durerre DeadGirl. DeadGirl on mu perekonna nimi ,et sa aru saaks. Ja mis sinu nimi on?" ning vaatas seda seksikat poissi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:32 pm

"Minu.Minu nimi on Harry Potter" ning vaatas uduselt tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:34 pm

Jade suudles poissi ning nägi ,et ta ei hakanud vastu ja peagi hakkas.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:35 pm

"Mida sa teed?Mul on oma tüdruk keda ma armastan " ning vaatas uimaselt tüdruku poole. Peagi tundis ta kuidas ta oleks kellegi võimu alla langenud.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:36 pm

"See olen mina. Mina olen sinu tüdruk keda sa armastad" ütles ta ning ta silmad muutusid väga helesiniseks ning ta võttis poisi enda võimu alla.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:37 pm

"Jah. Ma armastan sind" ütles ta ning see võõras tüdruk suudles teda uuesti.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:41 pm

Hermione sisenes vaikselt hurtsikusse ja nägi et võõras tüdruk suudleb Harryt.Tüdruk võttis võlukepi ja ütles "Juhmista!" ning tüdruk kes Harryt suudles kukkus uimasena maha."Harry, kuidas sa võisid Ginnyle nii teha!"ütles Hermione vihaselt ning patsutas õrnalt ta põske et ta toibuks.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:42 pm

Ginny oli küll juba päris purjus kuid ikka koperdas ta mööda hurtsikut ringi. Nähes, et Harry suudleb kedagi teist, hakkas tüdruk nutma ja vaatas vihaselt poisi poole. Seejärel jalutas ta rahulolevalt poisini ja andis talle kõrvakiilu"paras sulle,"karjus ta Harryle ning jalutas pisarates, kuid samas rahulolevalt minema.

OT:Ma lihtsalt pidin siia kirjutama! Aga jah, minu tegelik teema on teises kohas xD Wink
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:42 pm

"Mida?See oli ju Ginny. Ma armastan Ginnyt. Ma vajan vaid natukene puhkust." ning tõusis püsti ja kukkus siis uuesti diivanile istuma.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:44 pm

Jade toibus ning ning lausus "Kvitesenssija" ja tõstis Hermione õhku. "Nüüd sa alles näed keda sa tõukasid. Elekter" ning Hermione kehasse läks elekter. Peagi lasi ta ta lahti ning Hermione kukkus nõrgalt maha.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:44 pm

"Mida sa tegid" karjus poiss ning vaatas võõra plika poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:45 pm

Hermione tõusis nõrgalt püsti ning lausus "Sectumsempra" ning võõral tüdrukul hakkasid kõik kohad veritsema.
Tagasi üles Go down
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:46 pm

"Ole Vait" karjus ta nii ,et klaasid klirisesid katki akendel. "Ta sai seda mida soovis" ütles ta ning hakkas naerma nii ,et tugev tuul tekkis ruumidesse ja asjad ja praht hakkas lendama."Sinu veritsemis loits ei mõju mu peal.SAAD ARU" karjus ta jälle nii ,et kõik värises.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:48 pm

Poiss tundis kuidas ta vajus nõrgaks ning peagi ta minestas.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:49 pm

Hermionel jooksis silme eest läbi sündumsed mis juhtusid nukumajas.Tüdrukul oli sama tühi tunne nagu too kord.Hermione kogus oma viimase jõu kokku ja lausus "PETRIFICUS TOTALUS" ning võõras tüdruk ei saanud enam ennast liigutada.


OT:loits PETRIFICUS TOTALUS on Täis keha kammits(ei saa liigutada)
Tagasi üles Go down
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:52 pm

OT: OK!

"Aaahhhh" karjus tüdruk ning hakkas täiestkõrist naerma ,et vali naer selle loitsu katki lõhuks. "©utskivomost" ütles ta ning tegi endast koopia. "Ründa teda" ütles ta ning vaatas kuidas tema koopia hermionele lausus "Juhmista va Nõid" ning naeris siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:55 pm

Hermionel voolasid pisarad ning äkki hakkas ta helendama.See valgus mis Hermione ümber oli murdis kõik loitsud ning muutsid võõra tüdruku heaks.Kui see kõik läbi oli siis Hermione kukkus põlvedele, käed pani ta toetuseks põrandale.Tüdrukul voolasid ikka pisarad mööda põski alla.
Tagasi üles Go down
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:59 pm

Jade'il voolasid pisarad mööda põski alla ning ta lausus"Aitähh.Sa murdsid needuse mille mulle Voldemort pani" ning kallistas Hermionet.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 5:59 pm

Harry oli ikka veel teadvusetu ning lamas diivanil.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:00 pm

Hermione värises üle kogu keha.Tüdruk oli ¹okis sellest mis juhtus.Hermione arvas et ta sureb sest ta oli nii nõrk."Mul lihtsalt vedas"ütles ta Jadele ning lasi uutel pisaratel voolata.
Tagasi üles Go down
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:02 pm

Jade sai aru ,et Hermione oli mega nõrk ning ta võttis tüdruku kätest kinni ja lausus "Kvitesenssia." ja tüdrukukte käed hakkasid helendama kuna ta andis endsa jõudu HErmionele. Nimelt Jade oli surematu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:04 pm

Hermione tundis kuidas jõud temasse tuleb.Siis pööras ta oma pilgu Harryle ning vaatas teda lihtsalt.
Tagasi üles Go down
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:05 pm

"Ma äratan ta" ütles ta ning läks poisi juurde ja suudles teda ning poiss tõusis kohe ärkvele.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:06 pm

Harry tõusis ning küsis. "Mis juhtus?"
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





"Tahan olla üksi" teema! Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Tahan olla üksi" teema!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» "Krooni eest"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Huilgav Hurtsik-
Hüppa: