Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Tahan olla üksi" teema!

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:07 pm

"Ksss Poisu" ning pani enda näpu poisi suule ja pilgutas silma hermionele naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:09 pm

"Tahad teada mis juhtus?Ma oleksin peaaegu sinu pärast surma saanud.Vot mis juhtus!"ütles Hermione vihaselt."Vabandust" ütles ta hetke pärast" See ajab mind lihtsalt vihale" ning pisarad voolasid jälle üle tema põskede.


Viimati muutis seda (Teis Sept 11, 2007 6:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
JadeDuerreDeadgirl

JadeDuerreDeadgirl


Postituste arv : 15
Registration date : 11/09/2007

"Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:11 pm

Jade ei saanud enam millestkist aru ning siis ta lausus "Kvitesennsia" ja ta hakkas hõljuma. "MA siis lähen" ütles ta peagi ja tuulehoog kadus majast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:14 pm

"See oli viga et ma siia tulin" ütles Hermione ning tõetas vastu seina ja libistas ennast istuma.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

"Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:15 pm

HArry vaid vaikis ning ta oli kaine. Ta tõusis püsti vaatas Hermi poole ning lahkus majast.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




"Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 6:16 pm

"Tõbras!Ahh ma lähen siit ära.Ära on ebatäiuslikule sünnipäevale!" ütles Hermione ning lahkus majast vihasena.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Tahan olla üksi" teema!   "Tahan olla üksi" teema! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Tahan olla üksi" teema!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "Krooni eest"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Huilgav Hurtsik-
Hüppa: