Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kahekesi lilleaias

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:32 pm

Sarah ja Harry tulid kahekesi lilleaeda nukumajast. Tütarlapse põsed olid endiselt roosad. "Kas sa mõtlesid seda tõsiselt, mis sa mulle Nukumajas ütlesid ?" päris tütarlaps ning silmitses punaseid roose.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:41 pm

Poiss võttis ühe roosi ning andis selle tüdrukule "Jah.Mõtlesin küll" ütles ta ning suudles teda.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:42 pm

Sarah võttis tänades roosi vastu ning suudles Harryt vastu. Peale suudlust võttis tüdruk õrnalt noormehe prillid eest ning silmitses tema mõnusaid rohelisi silmi. "Sul on kuradima armsad silmad," lausus tütarlaps mahedalt.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:44 pm

"Jah sinul on kuradima head huuled ning sa suudled kuradmina hästi" ning naeratas talle.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:50 pm

Sarah punastas natuke ning sõnas: "Ausalt öeldes pole ma mitte kedagi peale sinu varem suudelnud." Ta vaatas punastades maha.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:55 pm

"Ega ma ka pole ülipaljudega suudelnud.Ja ma isegi ei tea kas ma suudlen hästi" ütles poiss naerdes.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:59 pm

"Suudled ! Suudled küll," lausus Sarah kähku ning pani enda käedümber majakaaslase. naeratades jäi tüdruk teda vaatama.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:03 pm

Harry pani samuti enda käed ümber tüdruku ja vaatas ta imekenasi silmi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:07 pm

"Kas sa näed prillideta väga halvasti ?" küsis lõpuks Sarah, et pikka pausi lõhkuda.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:11 pm

"Ei. Mul on läätsed ka kui ma prille ei kasuta. Näe hetkel on kaasas." Poiss pani läätsed silma nind küsis "Kas panen prillid või läätsed?" ning jäi ta vastust ootama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:15 pm

Sarah vaatas uurivalt Harryt ning lausus lõpuks otsustavalt: "Kanna neid, mis on mugavam, et sul endal parem oleks."
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:16 pm

"Priilid võid ma ära kaotada kuid läätsed on alati alles. Nad ei sügele ka õnneks nagu mõnel sügelevad. Okey ma jätan läätsed" ütles ta ning pani prillid tasku. "Mille juurde me nüüd jäimegi" küsis poiss ja tegi tüdrukule musi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:20 pm

Sarah naeratas säravalt ning näitas poisile keelt, paljastades enda keeleneedi. "No ma ei tea, kuhu sina jäid, aga mina jäin siia," lausus tüdruk ning kinkis noormehele Prantsuse suudluse.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:24 pm

Poiss suudles vastu ning kui ta enda silmad avas vaatas ta tüdruku silmadesse

OT: kui ta läätsed pani paistsid ta silmad rohkem rohelised ka kirevamad kui ennem
pilt on selline:DKahekesi lilleaias Danielradcliffeww6
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:26 pm

Sarah vaatas noormehe silmadesse. Nee dolid nii armsad. Nii hüpnotiseerivad. "Harry .... Ma olen vist sinusse .. armunud," lausus tütarlaps tasa.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:26 pm

"Aa.Mina olen sinusse armunud." ütles ta ning võttis tüdruku ümbert kinni ja suudles teda.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:30 pm

Sarah võpatas järsult, kui Harry teda suudles. Vaikselt põimis tüdruk enda käed ümber noormehe kaela ning suudles siis Harryt nii kaua, et oleks äärepealt minestanud.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:34 pm

Poiss haaras ruttu tüdrukust kinni ,et ta ei kukuks. "Hingame natukene ka" ütles ta naerdes.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 8:41 pm

Ron nägi kaugel Harryt ning jooksis ta juurde."Midagi kohutavat on juhtunud!Ginny ja Hermy jäid koopasse lõksu.Nad on mõlemad kuskil kivide all ning nad ei saa ennast seal välja.Üksi ma ka ei saaks neid aidata.Mul oleks vaja sinu abi ja ma arvan et sa ei jäta neid sinna surema!Nad on niigi kriitilises olukorras.Ginny ei vastanud ainult Hermione sai paar lauset öeldud ning temagi rohkem ei vastanud!".Kui see oli öeldud vaatas ta HArry poole.
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 9:29 pm

Sarah vaatas Harryle ehmunult otsa. Siis aga silmitses ta Roni. "Mina ei usu. Te tahate vaid mind ja Harryt lahku ahada. Nii on see koguaeg olnud. Kuid võtke teatavaks, et see on ainult Harry otsustada, kellega ta olla tahab. Harry, see on kokkumäng. Ära usu teda," lausus tüdruk väriseva häälega ning libistas enda käe Harry teksade tagataskusse.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:11 am

"See ei ole vale!Mul jumala savi kellega HArry käib või mitte.Miks ma peaksin oma parimale sõbrale valetama?Nad on suremas!No hea küll.Jäta nad siis sinna surema!Äkki toon sulle siis nende laibad kah!Ginny on niigi seal juba pool kutu ja HErmy ka seal kivide all kaua ei pea vastu.Eks ma lähen otsin kedagi teist appi, kes tõesti hoolib.Kohe näha et tundetud olete!"ütles Ron ärritudes.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:43 am

"Okey me tuleme.Lähme Sarah. Nad on siiski mu sõbrad" ning võttis tüdruku käest kinni ja ütles ronile "Lähme siis ruttu" ning jooksis koobaste poole tüdruku käest kinni hoides.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:44 am

"Meil on vaja Pomfreyd ka arvatavasti"ütles Ron.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:48 am

"Ma ju ei tea kus ta on. Lähme juba" ütles poiss kiirustades ja hoidas Sarahi käest.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 9:51 am

"Okei.Lähme!"ütles Ron ning hakkas koobaste poole jooksma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kahekesi lilleaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi lilleaias   Kahekesi lilleaias Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kahekesi lilleaias
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lilleaias
» Kahekesi Hurtsikus
» Choga.Kahekesi.Metsa Serval.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Suur Lilleaed-
Hüppa: