Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Choga.Kahekesi.Metsa Serval.

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:43 am

Harry tuli metsa servale ning istus murule ja hakkas rohuliblesi kitkuma. Ta oli hetkel seal üksi ning siis viskas ta ennast selili maha ja pani käed kukla taha.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:46 am

Tüdruk tippis Harry juurde. Naeratades istus ta poisi kõrvale. "Hei Harry."Sõnas Cho ja hakkas ka millegipärast rohuliblesi kitjuma.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:47 am

"Tsau.Kallis.Mis tegid täna?" küsis poiss peagi ja naeratas tüdrukule.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:54 am

Tüdruk puhkes naerma ja vastas siiis: "Ah niisama... Mõtlesin sinust ja igavlesin niisama. Kuidas sul päev läks?"Küsis Cho vastu.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:56 am

"Kuulasin Hermy ja Ginny imelikku juttu.Minu meelest on neil midagi plaanis" ütles poiss ning vaatas tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:00 am

Umbridge kõndis metsa serval et kontrollida et ikka kõik korras oleks.Kuid äkki ta silmas Harry ja Chod."Mida te siin teete?2 küsis Umbridge neilt.
Tagasi üles Go down
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:01 am

Cho noogutas, ka tema arvas seda. Hermione ja Ginny olid viimasel ajal kuidagi imeikult käitunud. "Ma ühinen sinuga, ma arvan et neil on midagi plaanis ka." Cho ohkas ja liikus veidi Harry poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:03 am

"Tule siia mu kallis. Ma loodan ,et neil ei lähe see läbi mida nad ka ei plaaniks" ja võttis tüdruku enda embusesse.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:03 am

"Khm khm.Ma küsisin Teilt midagi" lausu Umbridge juba üsna kurjalt.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:05 am

"Kas enam niisama istuda ka ei tohi?" küsis poiss ülbelt ja jäi daami poole vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:06 am

"Ma pole öelnud et ma ei luba teil siin istuda.Ja ärge olge nii jäme või ma jätan teid peale tunde.Kas oli arus saadav?" ütles Umbridge.
Tagasi üles Go down
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:06 am

"Proffessor Umbridge, minu meelest ei ole keelatud metsa serval olla."Ütles tüdruk ja puges Umbridge'i härmiks Harryle veelgi lähemale ja andis poisi huultele musi.


Viimati muutis seda (Nelj Aug 16, 2007 11:07 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:07 am

Poiss vaikis ning siis tegi tüdrukule põse peale musi. Poiss sosistas tüdrukule"Lähme parem temast eemale" ning tõusis püsti ja ootas ka tüdrukut.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:09 am

Umbridge vibutas võlukepiga ning poisi ja plika vahe oli 8 tolli."See ei ole keelatud.Aga kui Te pole veel aru saanud on tüdruku ja poisi vahe vähemalt 8 tolli!"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:09 am

OT: Ma olin juba psüti tõusnud nagu või kuidas?
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:09 am

"Jah. Parem ongi."Sosistas Cho ja hakkas end püsti ajama.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:14 am

Peagi olid nad Umbrdgest kaugemal ning istusid uuesti murule. "Mida mu kallis tüdruk teha tahaks täna?" küsis poiss ja jäi tüdruku vastust ootama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:17 pm

Chol tekkis tahtmatult muie näole. Ta ei teadnud isegi kuhu minna. "Aga Harry, anna sina mulle nõu, kuhu me võiksime minna." Üritas tüdruk küsimust Harryle keerata.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:19 pm

"Ma ei tea ju. Tahad sa kusagil kahekesi olla? Näiteks Hurtsikus..?" küsis poiss."Või tahad sa kuhugile romantilisemasse kohta minna?" küsis ta peagi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:22 pm

"Ei...Ma olen hurtsikuga nõus. Peaasi et sinuga olen."Lausus Cho ja nihutas end poisile veidi lähemale. "Aga äkki oleme veidi siin veel?"Küsis tüdruk ja hoidis Umbridge'l silma peal.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:24 pm

"Muidugi oleme kui sa tahad" ütles poiss ning pani tüdrukule käed ümber ja tegi tüdrukule põsele musi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:29 pm

Cho naeratas Harryle. Tüdruku kõhus lendasid mingid liblikad, vähemalt tüdrukul oli selline tunne. Tüdruk sulges silmad ja küsis poisilt: "Kas sa Hermione ja Ginnyga oled rääkinud?"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:31 pm

"Vahepeal.Me olime vahepeal isegi riius.Ma läksin alasti ujuma ning siis Ginny varastas mu ¹ortsid" ütles poiss naerdes."Aga sain need tagasi" ning siis jäi vaikseks.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:38 pm

Tüdruk kujutas ette Ginnyt Harry riietega minema jooksmas, kuid see ei andnud mingit seost. Ta kergitas kulme. "Harry..Anna andeks, kui mina olen Ginny, Hermione ja sinu riiu põhjuseks."Üritas ta vabandada. "Aga te leppisite ikka ära?"Küsis Cho ebalevalt.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 3:41 pm

"Sina ei ole põhjus miks ma nendega tülis olin" ütles poiss ning lausus peagi"Jah ma leppisin nendega ära. Aga jah päris kohutav oli alasti joosta metsa sees ning otsida enda ¹ortse taga" ütles poiss naerdes.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Choga.Kahekesi.Metsa Serval.   Choga.Kahekesi.Metsa Serval. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Choga.Kahekesi.Metsa Serval.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Keelatud metsa serval
» Kahekesi Hurtsikus
» Kahekesi lilleaias

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Keelatud Mets-
Hüppa: