Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lilleaias

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 9:39 pm

"Ma armastan sind"ütles Ron ning naeratas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 9:41 pm

"Mina armastan sind veel rohkem"lausus Hermy ning lisas peagi sosistades "Kuule võtaks täna ööseks ka hotellis toa"
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 9:42 pm

"Võib ka ainult kui sa mu pluusi jälle ei taha"ütles ta muiates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 9:45 pm

"Ei võta aga kui ma hoopis võtan midagi muud"ütles ta naerma hakates."Ei ma luban ma ei võta midagi"lisas ta kiiresti.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 9:49 pm

"Okei,võtame siis toa seal hotellis"ütles Ron.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 9:51 pm

HErmione muigas ainult.

OT:Ma lähen nüüüd! Very Happy
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:34 pm

Ginny ohkas õrnalt ja hakkas taevast jälgima. See oli tumehall ning Ginnyle tundus, et peagi hakkab sadama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:38 pm

HErmione naeratas ning pani mängima Clothes off ja hakkas keerutama.PEagi hakkas vihma sadama ja HErmy oli läbimärg.Tüdrukut see ei häirinud.Kuna HErmionel oli heledad riided siis paitsid need suht läbi kui tüdruk seda märkas ütles ta vaikselt "Ups..."
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:40 pm

Ginny naeratas vaikselt, kui vihma sadama hakkas. Tüdruk tõusis istukile ja hakkas vihmasadu uurima. Peagi oli Ginny läbimärg, kuid see tüdrukut ei huvitanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:42 pm

Hermy võlus varjualuse ning seejärel oma riided kuivaks.HErmy istus Roni sülle ning vaatas talle naeratades otsa."Läheks kuskile"ütles ta ning vaatas teistele otsa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:45 pm

"Lähme,"ütles Ginny ja üritas oma juukseid kuivaks väänata, kuid eriti hästi see tal välja ei tulnud, kuna paari sekundi pärast hakkas padukat sadama. Peagi oli Ginny püsti ja vaatas Hermyle otsa, kuna tahtis teada, kuhu nad lähvad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:47 pm

"Miks te kõik alati mulle otsa vaatate?Igatahes teen pakkumise minna nukumajja või hurtsikusse"vastas HErmione.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:50 pm

"Kuna sina mõtled alati midagi välja. Igatahes mina pooldan rohkem hurtsikut, aga eks see on teie otsustada,"ütles Ginny ja vaatas seejärel kõigile kolmele otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:52 pm

"Okei..Fain.Lähme hurtsikusse"lausus Hermy ning tõusis püsti.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 7:53 pm

"Lähme,"pobises Ginny ja hakkas hurtsiku poole jalutama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lilleaias - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lilleaias   Lilleaias - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lilleaias
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kahekesi lilleaias

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Suur Lilleaed-
Hüppa: