Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Võistlustel ja niisama Londonis...

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorTeade
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:00 pm

"Ma tahaksin sinuga küll kohtuda edasigi.Mis loll mõte see veel oli et ma ei taha"ütles Ron ning võttis HErmione käest kinni.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:06 pm

HErmy naeratas ning tiris Roni kohe enda vanemate juurde."No see on Ron kellest ma teile rääkisin.JA mind ei huvita mida te arvate minu arust on ta lihtsalt super.Temast paremat pole ning ma armastan teda väga"vuristas HErmy oma venmatele ette.HErmy vanemad lihtsalt vaatasid naeratusega üksteisele otsa."MEeldiv tutvuda igatahes"ütlesid nad ning laususid uuesti "Tule me anname nüüd üllatuse kätte"."HErmy naeratas Ronile ning ütles "Oodake ma pean Ginny ka üles otsima".Seejärel tormas ta rahvamassi.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:11 pm

Ginny märkas varsti, et Hermy tema poole jooksis. Ginny küll arvas, et Hermy otsis kedagi teist, kuid ikka lehvitas Ginny talle. Nüüd jäi tüdruk ootama, kelle juurde Hermy läheb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:18 pm

"Tore et ma sind kohe leidsin.Tule nüüd!"ütles HErmy ning võttis ta käest kinni ja viis ta oma vanemate ja Roni juurde."Nii see on Ginny mu parim sõber ja Roni õde"ütles HErmy."HEa küll.Nüüd anname sulle su kingi"ütles ta isa ning juhatas tütre ja tema sõbrad auto juurde."See on su kingitus siin on võtmed ja autojuhiluba.JA muidugi üks asi veel.Sind valiti osalema filmidesse ja igasugustesse muudesse värkidesse".Hermione suu vajus lahti ja ütles"Oota misasja...Mul on nüüd auto ja...Ma ei suuda seda uskuda..See on võimatu".Seejärel kallistas ta oma vanemaid ning ka Roni ja Ginnyt."Ma olen sõnatu...Mille eest!?"lausus ta ning oli hämmingus.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:20 pm

"PAlju õnne..."ütles Ron ning kallistas HErmionet."LAhe igaljuhul..päriselt"lisas poiss.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:23 pm

Ginnyl vajus sammuti suu lahti, kui ta nägi autot. "See on lihtsalt super,"pobises ta vaikselt ja vaatas autot.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:27 pm

"See on lihtsalt äge...MA saan infarkti nii kui te edasi nii jätkate"ütles HErmy vanematele."See ma vahetan riided ära ja siis lähkes sõitma"lisas ta ning pilgutas Ginnyle ja Ronile silma.PEagi oli HErmyl riietusruumis riided vahetatud ning ta tuli auto juurde.TA avas pagasiruumi viskas sinna oma trennikoti ja istus autosse."Tulge nüüd"ütles HErmione ning pani endale turvavöö kinni.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:29 pm

Ginny istus rõõmsalt autosse. Seejärel pani tüdruk turvavöö kinni ja ootas vaikselt, millal sõit algab.


Viimati muutis seda (Püh Okt 07, 2007 7:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:30 pm

KA Ron istus autosse ning pani turvavöö kinni."Wao.."pobises Ron vaikselt omaette ning ootas millal HErmy sõitma hakkab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:36 pm

HErmy käivitas auto ning pani alguses gaasi põhja ise pidurit peal hoides."Mul pole sõnu....Igatahes TSau!"hüüdis ta vanematele ning sõitis minema niiet taga tolmas.HErmione keeras maanteele ja seal sai ta juba kiiremini sõita.Siis pani ta ka muusika ja vajutas nuppu mille tagajärjel katus pealt ära läks.KAua ei saanud ta täiskiirusel sõita kui teda pidas kinni politsei."Ei no jah..."ütles HErmy ning jäi tee äärde seisma."Tulge palun autost välja"ültes politseinik.HErmy tuli autost välja ning jäi ootama mis edasi saab."Palun puhuge siia"ütles polku.HErmione puhus ning alkomeeter näitas et ta oli kaine.Äkki märkas et polku ei vahi mitte alkimeetrit vaid tema rindu."Kuule mida te vahite pole ennem näinud või?!"ütles HErmy jaki lukku kinni tõmmates."Te olete lihtsalt jultumatu..."lisas ta ning saatsi pollarile kurje pilke.Seejärel politseinik raputas korra pead ja kirjutas ühele paberile midagi ja andis selle HErmyle."Võite nüüd minna"ütles ta ning läks ise oma autosse.HErmione istus oma autosse ja vaatas mis paberile kirjatud oli.Paberil oli mingi nägu joonistatud ja muud midagi.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:31 pm

Ginny ehmus hetkeks, kui politsei neid kinni oli pidanud. Seejärel jäi tüdruk jälgima, mis toimuma hakkas. Peagi oli Hermy tagasi autos. "Mis juhtus? Kas sa ületasid kiirust?,"küsis ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:34 pm

"Kust ma peaksin teadma ja trahvikviitungile on ainult mingi smail joonistatud...Ja üle üldse see politseinik vaatas minu...."lausus HErmy lauset lõpetamata."Aga see et ma käiksin korra kodust läbi viiks asjad ära ja nii ja muide mu vanemad ei tule täna koju.NAd mu vanaema juurde niiet me võime minu pool ka olla"lisas HErmy naeratades.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:37 pm

Ginny ei hakanud enam küsima, miks Hermy küsimuse pooleli jättis, kuna ta aimas selle põhjust. "Minupärast võime küll minna,"ütles Ginny vaikselt ja hakkas aknast välja vaatama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:40 pm

"Nohjah..siis näete kus ma elan kah...MA ütlen et meil pole jsut küige suurem maja aga noh see on minu armavus"ütles HErmy muigega sest tegelikult oli nende maja tohutult suur.Seejärel käivitas HErmy auto ning keeras tagasi maanteele.PEagi olid nad HErmione kodus."Noh siin ma elan..."lausus HErmione autost välja minnes ning tegi aia lahti."Jezzy!"hüüdis ta ning peagi jooksis tema juurde kuldne retriiver."JA see on minu koer Jezzy"lisas HErmy naeratades ning viskas palli koerale mis järel JEzzy seda otsima läks.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:44 pm

"See ja pole suur?"küsis Ginny vaikselt ja kehitas seejärel õlgu. Tüdruk sisenes aeda ja jäi maja vaatama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:46 pm

"Noh minu jaoks on see väike midagi nii huvitavat siin ka pole peale sisebasseini...Ok midaiganes lähme äkki siis sisse?!"küsis HErmy ning avas ukse."Minu tuba on teisel korrusel kui kellegil siin see huvi pakub"lisas ta naeratades ning kõndis tuppa sisse ja avas akna.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:48 pm

Ginny kehitas taas õlgu ja sisenes majja. Tüdruk sesisis liikumatult paigal ja uuris maja. Peagi jalutas ta teisele korrusele, et näha Hermy tuba.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:51 pm

"Te ei pea siin liikumatult passima võite käia majas ringi"lausus ta ning kõndis ka teisele korrusele oma trennikotti ära viima.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:55 pm

Peagi oli Ginny Hermy toa juures. Tüdruk piilus ukse juurest tuppa. Tuba oli kollakas roheline ja väga suur. Pea-aegu kõikidel riiulitel, mis Hermy toas olid, seisid pildid, kus Hermy väike oli. Varsti jalutas Ginny taas esimesele korrusele, et Hermyt ootama jääda.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:56 pm

Ron jäi alla ning vaatas riiulile ning nägi seal DVD millel oli silt "Hermione".Poiss võttis selle ning pani selle mängima.PEagi hakkas film käima ning seal oli piltidest ja videolõikudest kokku pandud film ning taga käis What's in it for me.Film ja laul läksid hästi kokku ning pildid olid naljakad mille peale Ron ei saatnud naeru kinni hoida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:57 pm

HErmy pani koti enda tuppa ning läks trepist alla elutuppa kus ta nägi et Ron vaatab filmi temast. "On lõbus?"küsis HErmy järsku.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 2:58 pm

Ron ehmus kui kuulis et HErmione oli avastanud et ta vaatab filmi temast."Ee...noh suht"vatsas Ron ning pani filmi kohe kinni.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 3:00 pm

Peagi kuulis Ginny elutoast naermist. Tüdruk jalutas sinna ja märkas, et Ron vaatab Hermyst filmi. Ginny toetus vastu diivanit ja jäi sammuti filmi jälgima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 3:01 pm

"No eks vaadake siis kuidas ma poisil nina veriseks löön ja tantsutrennis olen.Ei no mind ajab see ka naerma"ütles ta ning pani filmi edasi mängima.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 08, 2007 3:04 pm

Peagi istus Ginny diivanil, ise naerdes. Kui film taas käima pandi, hakkas tüdruk veel hullemalt naerma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Võistlustel ja niisama Londonis...
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Niisama jalutamas..
» Niisama Muru Platsidel..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mugude London-
Hüppa: