Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Võistlustel ja niisama Londonis...

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:17 pm

HErmione kiirustas võistlustele ning oli üsna närvis."Appi...ma ei suuda.See...See on jube"ütles Hermy kokutades kui nägi et peale tema on veel sadu võistlejaid.Hermione kõndis rahulikult teistele võistlejatele lähemale ning jäi ootama mis edasi saab.


Viimati muutis seda (Esm Okt 08, 2007 2:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:20 pm

Ginny jooksis paar meetrit Hermyst kaugemal. Tüdruk võttis koha sisse teiste kaasaelajate kõrval ja ootas jooksu algust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:22 pm

Hermione alustas lihaste soojaks tegemist ise ringi vaadates.PEagi pidid võistlejad kohtadele minema ning neile jagati numbrid mille all nemad jooksevad.HErmy sai nr.6 ning peagi oli kõikidele numbrid jagatud.Siis kostis lask ja võistlejad alustasid jooksmist.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:27 pm

Ginny vaatas, kuidas võistlejad jooksmist alustasid. Tüdruk leidis peagi võistlejate seast üles ka Hermy ning Ginny jäigi teda jälgima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:30 pm

HErmione oli jõudnud juhtgruppi ning peagi kui ta nägi et finish hakkab lähenema lisas ta kiirust ning ta jättis juhtgrupi endast maha.Hermy jooksis nii kiiresti kui suutis ja jooksis finishilindi katki."MA..ma..Võitsin"ütles ta imestunult sest tema jaoks polnud jooks üldse nii pikk kui ta arvas.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:31 pm

Ginny naeratas, kiljus ja plaksutas, kui Hermy võistluse võitnud oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:33 pm

HErmione oli nii õnnelik selle üle kuid järsku muutus ta kurvaks.Nimelt ei olnud ta võistlustest Ronile rääkinud ning kui ta nüüd ütleks et ta võitsis võistlused siis arvas ta et Ron solvub ta peale.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:36 pm

Ginny muutus peale plaksutamist natuke kurvaks, kuna Hermy polnud enam nii õnnelik, kui alguses. Ginny jooksis Hermy juurde. "Mis juhtus?,"küsis ta murelikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:38 pm

"Mida ma nüüd Ronile ütlen...Ma ju ei öelnud talle ja nüüd kui ütlen siis...MA isegi ei taha selle peale mõelda"ütles HErmy ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:39 pm

"Kui ta sind tõesti armastab, siis ei tee ta midagi,"ütles Ginny ja vaatas sejärel enda ümber olevat rahvamassi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimeLaup Okt 06, 2007 9:42 pm

"Elame näeme"ütles ta naeratades ning peagi hakkas autasustamine.HErmyle anti ta medal ning just siis kui see talle kaela asetati tundus talle et ta nägi Roni.Hermy surus selle mõtte maha sest ta polnud Ronile oma võistlustest rääkinud.HErmione astus tribüünilt maha ning talle tundus jälle et ta oleks Roni näinud."Mis toimub"ütles ta vaikselt endale silmi hõõrudes.KUi ta silmad avas siis seisiski Ron naeratades tema ees."Ron..Mida sa siin teed?"küsis HErmy poisilt teda kallistades.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:26 pm

"Noh tegelikult suht juhuslikult tulin siia.Ma nägin sind ja Ginnyt eemalt rongijaama poole minemas ja siis ma otsustasin niiöelda kaasa tulla"vastas Ron HErmionet vastu kallistades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:28 pm

"Ega sa minu peale pahane pole et ma sulle ei öelnud?"küsis HErmione vaikselt maha vaadates.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:32 pm

"Muidugi mitte.Miks ma peaksin?"vastas Ron ning vaatas HErmyle otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:36 pm

HErmy silmad lõid särama kui kuulis et Ron polegi ta peale pahane."No ma ei tea..ma lihtsalt arvasin nii"ütles HErmy ning suudles teda.Kuid kaua ei saanud see kesta sest kohale tulid juba fotograafid ja muud sellised tegelased."Deem..."lausus HErmy vaikselt ning pani korra silmad kinni sest teda pimesasid digikad ja muud fotoaparaadid."Lähme ära ma ei kannata seda enam välja..."ütles HErmione ning hakkas end rahvamassist välja pressima.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:37 pm

Ron suudles Hermionet vastu."Hea mõte"vastas Ron ning järgnes tüdrukule.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:40 pm

HErmy jäi järsku seisma sest ta n'gi oma vanemaid."See et nagu..sul on õigus nüüd minu peale tõiselt solvuda või midaiganes teha.Aga asi on selles et seal on mu vanemad ja ma pole neile öelnud et ma sinuga käin ja üldse ei tea nad sinust midagi.Mul on kahju..."ütles HErmy ning lasi Roni käest lahti ja kõndis oma vanemate poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:40 pm

Ginny jälgis vaikselt, mida Hermy ja Ron tegid. Kui mõlemad hakkasid fotograafide eest ära minema, üritas ka Ginny fotograafide vahelt läbi pressida, kuid peagi kaotas ta Hermy ja Roni silmist. Kui Ginny oli jõudnud fotograafide massi seest välja, hakkas tüdruk uurima, kas ta näeb kuskil Hermyt või Roni.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:42 pm

"Oota mida..Sa pole neile midagi öelnud?"jõudis Ron veel küsida enne Kui HErmy ta käest lahti laskis ja minema kõndis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:44 pm

HErmione kiirendas oma sammu ning vaatas aeg-ajalt selja taha Roni poole kahetseva näo ilmega.PEagi oli ta vanemate juures ning ta ema kallistas teda järsku."Sa olid nii tubli.Kuidas sul läinud on?Ahjaaa meil on sulle veel üllatud ka"vuristas ta ema HErmyle."Noh see on küll tore aga mul on ka teile üks jutt"lausus HErmy ning vaatas selja taha kuid ta ei näinud seal enam Roni.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:46 pm

Ron kõndis minema ilma et oleks tagasi vaadanud.Ta oli ehmunud kui sai teada et ta vanemad ei tea temast midagi...veel vähem sellest et nad on suht pikka aega käinud.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:46 pm

Järsku märkas Ginny eemal Hermy. Tüdruk naeratas õrnalt ja kiirendas sammu. Peagi märkas ta, et Hermy räägib oma vanematega ning Ginny keeras otsa ringi ja hakkas vaikselt tagasi kõndima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:50 pm

"Noh..Seal koolis kus ma käin onju..Seal on üks vapustavalt tore poiss ja ma käin temaga.Mul pole olnud võimalust teile sellest rääkida kuna alati on palju teha"ütles HErmy ning jäi ootama mida ta vaneamad teevad."Oi..see on küll hea uudis.Äkki tutvustaksite meid talle"ütles HErmy ema ning vaatas tütrele naeratades otsa.HErmione oli hämmingus kui kuulis et ta ema polegi ta peale pahane."Aga teda pole enam siin.TA vist läks ära...Ja ma kahtlen et ta mind enam näha tahab"vastas HErmy kurvalt."Miks siis?"küsis ta ema vastu."Noh ma ütlesin talle et te ei tea temast midagi ja veel vähem seda et ma käin temaga.Tal oli õigus ju solvuda minu peale"vastas HErmione.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:55 pm

Ron otsustas siiski tagasi vaadata ning märkas kohe HErmyt.TA oli veendunud et kui ta tagasi vaataks ei märkaks ta teda.Poiss nägi et tüdruk naeratab ning tema vanemad samuti.Ron hakkas temast mööda kõndima ja kuulis et jutt käib temast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 6:58 pm

HErmy märkas Roni ning ütles"Seal ta ongi.MA kutsun ta siia et teda teile tutvustada."Seejärel hakkas ta poisi poole kõndima.Kui ta Roni juures oli ütles ta vaikselt "Noh ma võiksin sind oma vanematele tutvustada aga kui sa ei taha siis võin öelda et tegelikult ei olnud meie vahel midagi.Ja muidugi kui sa tahad siis ei pea me enam üldse kohtuma"ning vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võistlustel ja niisama Londonis... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Võistlustel ja niisama Londonis...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 14Mine lehele : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Niisama jalutamas..
» Niisama Muru Platsidel..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mugude London-
Hüppa: