Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Võistlustel ja niisama Londonis...

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorTeade
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 2:44 pm

Ron tormas kohe uksest välja ning nägi maas lebamas Hermyt.poiss läks kohealla ning märkas et ta pea juurest on natuke verine.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 3:33 pm

Ginny vaatas Hermy poole. "mis temaga juhtus?,"küsis tüdruk peagi Ronilt, samal ajal vaheldumisi Hermyt ja Roni vaadates.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 3:35 pm

"Ei tea..."lausus Ron ning võttis Hermy sülle viis ta diivani peale.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 3:47 pm

Ginny jalutas Roniga kaasa, samal ajal Hermyt vaadataes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 3:48 pm

Peagi tuli HErmione teadvusele.Tüdruk avas aeglaselt silmad ning siis tundis ta peas kohutavat valu."Mis juhtus?"küsis ta vaikselt kätt pea juurde pannes.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 3:49 pm

"Sa kukkusid vist trepist alla. Täpselt ma ei tea, kuna mina kuulsin ainult kolksu ning kui ma lõpuks sind nägin, lamasid sa juba põrandal,"ütles Ginny vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 3:52 pm

"Kus sa oled?Ma ei näe hästi...Mu pea valutab kohutavalt"lausus HErmy vaikselt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 3:54 pm

"Ma arvan, et sa peaksid natuke magama. Äkki see on üleväsimusest või midagi. tegelikult oota natuke, ma toon sulle peavalutableti,"ütles Ginny. Mõne minuti pärast oli tüdruk tagasi Hermy juures, käes üks tablet ja klaas veega. "Võta, ehk aitab,"ütles Ginny ning ulatas tableti ning klaasi Hermyle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:34 pm

Hermione üritas klaasi kätte võtta kui ta selle kätte sai kukkus see maha kildudeks."Vabandust...ma ei näinud...ma ei näe üldse midagi kõik on nii udune"lausus Hermy põranda poole vaadates.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:34 pm

"Äkki peaks siis arsti kutsuma või midagi?"küsis Ginny vaikselt Hermy poole vaadates.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:38 pm

"Ma ei tea..."Lausus HErmy ning kissitas silmi et paremini näha.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:40 pm

"Ei, vist ikka peab kutsuma,"ütles Ginny vaikselt ning valis arsti telefoni numbri. Um. 15 minuti pärast oli arst Hermy kodus ning uuris tüdruku(Hermy) silmi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:43 pm

Arst vaatas Hermyt ning vaatas üllatunud näoga Ginny poole Seejärel läks arst tema juurde ja viis ta eemale et temaga rääkida."Kas ta on öelnud midagi selle kohta et kuidas ta näeb või midagi.Sest see tüdruk on poolpime"lausus arst ning vaatas nukrutseva HErmy poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:50 pm

"Misasja? Poolpime?..."ütles Ginny karjudes, mirjärel ta käe oma suu ette pani."Aga kuidas sellest lahti saaks? Mõne silmaoperatsiooniga?"küsis Ginny peagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:52 pm

"Kahjuks ei.See on liiga riskantne, üks vale liigutus ja siis ei ole enam ta elavate kirjas....Tuleb ainult oodata, sest see võib ajutine olla.Ta kukkus kuskilt alla või keegi lõi teda meelekohta?"küsis arst.
Hermione kuulis et Ginny oli midagi karjunud.Tüdruk sai aru et jutt käib temast ning ta muutus veel nukramaks ja heitis diivanile pikali.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:54 pm

"Ta kukkus vist trepist alla. mina olin sel ajal teises toas, kuulsin ainult mahakukkumist ning järgmisel hetkel oli ta juba maas,"ütles Ginny vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:56 pm

Arst muutus veel tõsisemaks ning lausus "Noh rohkem pole mul siin midagi teha".
Hermy kuulis et arst oli midagi rääkinud ja lahkunud.Seejärel pani HErmy pea patjade vahele ning sulges silmad.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 7:58 pm

"Ee... Kuidass seda sulle öelda... Sa oled poolpime, see võib kiiremas korras kaduda kuid võib ka jääda,"ütles Ginny vaikselt Hermyle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 8:01 pm

"Mida!?Ei...ei...see ei saa olla võimalik..."ütles HErmione ning tõusis püsti võttis kapilt vaasi ja viskas selle vastu seina.Seejärel istus ta tugitooli ming pani käed näo ette.

OT:HErmy tegelt nägi et seal vaas on Razz


Viimati muutis seda (Teis Okt 23, 2007 8:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 8:02 pm

"Hermy, rahune! Nagu ma ütlesin, siis võib see lähiajal kaduda,"ütles Ginny vaikselt.
OT: Eta siis lõpuks ikka nägi? paned vastusevariandi ikka lukku?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 8:05 pm

"Aga kui ei kao!Mis siis saab!?Ma olen kasutu...ma jään teistele ette.. ja nii edasi.Mu elu on läbi!"ütles HErmy vastu.

OT:Jaaaaaa Very Happy lukus Razz
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 8:07 pm

Ginny kehitas õlgu ja vajus diivanile istuma. Tema ei osanud enam midagi teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 8:10 pm

"TE võite tagasi kooli minna...mina jään siia...elan ära kuidagi..."lausus HErmy vaikselt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 8:12 pm

"Ei, mina jään siia... Sa ei saa ju üksi hakkama, või mis?,"küsis Ginny ja vaatas Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 8:17 pm

HErmy kehitas õlgu ning vaatas Ginny poole.Hermione pilgutas mitu korda silmi ning nägi juba selgemaid piirjooni.Seejärel läks ta natukene kobades meditsiinikapi juurde ning otsis silmatilku.Peagi leidis ta need ja tilgutas silmatilgad silma.Pärast seda oli pilt juba selgem, siis pööras ta ümber ning kõik oli enam-vähem korras.Tüdruk jõudis juba rõõmustada kuid siis muutus pilt jälle uduseks.Hermy pani silmatilgad tagasi kappi ning kuidagi ta kogemata lõi pea vastu kappi ära."Aii..."pobises Hermy.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võistlustel ja niisama Londonis...   Võistlustel ja niisama Londonis... - Page 13 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Võistlustel ja niisama Londonis...
Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Niisama jalutamas..
» Niisama Muru Platsidel..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mugude London-
Hüppa: