Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Gryffindori puhketuba

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:40 pm

Ginny kehitas õlgu ning käis korra tüdrukute puhketoas. Tagasi tuli tüdruk pärgamenirulli ja pliiatsitega. Tüdruk ei teinud hetkel teistest välja, vaid hakkas joonistama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:40 pm

Hermy ringutas korra ning luges raamatut edasi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:41 pm

Poiss lõpetas päevikusse kirjutamise ning vaatas siis Ginny poole ning hakkas naerma kuigi püüdis naeru kinni hoida.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:43 pm

"Mis sul nüüd hakkas?,"küsis Ginny, üritades endale kurja nägu pähe teha, kuid see ei tulnud tal eriti hästi välja.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:47 pm

"Ei midagi" ütles poiss naerdes ning naeris edasi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:47 pm

Hermy oli neid 2 jälginud ning hakkas siis järsku naerma."Vabandust, ma ei tahtnud" ütles Hermy naeru kinni hoides.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:48 pm

Ka Ginny hakkas naerma, kuigi ei teadnud taas, miks ta naerab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:50 pm

"Mille üle üldse naerame?" küsis Hermione ning naeris edasi.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:51 pm

Ginny kehitas õlgu ja vaatas Harry poole "Tema alustas!,"ütles Ginny ja viipas peaga Harry poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:52 pm

"Ma ei tea." ütles poiss naerdes-
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:53 pm

"Mina hakkasin naerma teie üle Very Happy " ütles Hermione läbi naeru.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:56 pm

"Ma naersin nii sama ma vaatasin Ginny poole ning naer tuli" ütles ta ning vaatas siis uuesti Ginny poole ja naeris veel rohkem.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 3:57 pm

"Ja mina Harry üle, ah et siis minu pärast. Hermy, mis mul viga on?,"küsis Ginny, vaatas hetkeks Hermy poole ja joonistas edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:00 pm

"Minu vaatasin teid ja ma hakkasin naerma" ütles Hermione kes lõpetas naermise.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:01 pm

Ka Ginny lõpetas naermise, kuna enam polnud nii naljakas.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:02 pm

Ka poiss lõpetas naermise ning lausus siis "Ma niisama naersin" ning hakkas uuesti selle lause peale naerma.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:04 pm

"Eeemm..jah.Ma ei jaga matsu välja" ütles Hermione ning vaatas imelikult Harry poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:05 pm

Poiss lõpetas naermise ning poisil oli ikka naljakas kuid ta ei naernud. "Sa ei peagi jagama" ütles ta ning vaatas siis Ginny poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:06 pm

"Armunud oled või et koguaeg Ginnyle otsa vahid?" küsis Hermione ning hakkas naerma selle peale.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:14 pm

"Äkki olengi tead. Mis see sinu Business on" ütles ta naerdes.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:15 pm

Ginny punastas ja hakkas sammuti naerma. Tüdruk kuulis seda juba teist korda, aga ta ei teinud sellest väljagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:15 pm

Hermione hakkas naerma Harry vastuse peale."Teie kaks ja paar?!" ütles Hermione ning hakkas veel rohkem naerma.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:17 pm

Harry läks korra puhketoast minema kuna Dumbledore kutsus teda kabinetti. Peagi tuli ta tagasi enda vana välimusega. "Tsauu.. Ma sain enda vana välimuse tagasi.Eksju tore" ütles poiss ning istus tugitooli kus ta ennem istus.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:17 pm

"Ega me veel paar pole!,"ütles Ginny ja naeris edasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 4:18 pm

"Kes teab võibolla kunagi olete" ütles Hermy läbi naeru."Kuule see on küll tore" ütles ta vastuseks Harryle.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Gryffindori puhketuba - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Gryffindori puhketuba
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Hufflepuffi Puhketuba.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: 8.Korrus-
Hüppa: