Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Gryffindori puhketuba

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:50 pm

"äkki lähed Pomfrey juurde?" ning vaatas Fleuri.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:20 pm

"Ma arvan, et pole vaja" lausus Fleur ning tõstis pea põlvedelt. "Mul juhtub suht tihti nii. Küll varsti paha olek üle läheb.." ning langetas taas pea. Pärast paari vaikset sekundit lausus tüdruk poisile: "Ma hetkel suhteliselt igav kaaslane. Ega sa ei pea siin passima, kui ei viitsi.."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 3:02 pm

HErmione sisenes puhketuppa lootes et ta oleks seal üksi.Tüdruk sulges vaikselt keeras ümber ning nägi et Harry ja Fleur on puhketoas.HErmy ohkas vaikselt ning kõndis tugitooli juurde.Tüdrukul oli käes kiri ning kohe kui ta maha istus avas ta kirja.Kui HErmione kirja läbi lugenud muutus ta kuidagi kurvaks ning oli ka murelik.Nimelt oli tema vanaemaga õnnetus juhtunud.KUid kirjas öeldi et ta ei tohi Sigatüükast lahkuda ja see muutis HErmione väga kurvaks.Ta tahtis minna Londinisse oma vanaema vaatama minna.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 6:42 pm

Poiss vaatas siis veel korra Fleuri ning siis nägi ta ,et hermy sisenes ja ta ütles "Kuule mis on?" ning jäi ta poole vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 7:08 pm

Ka Fleur tõstis pea, kui Hermonie puheketuppa sisenes ning vaatas tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 7:21 pm

"Eem...Ei midagi.Miks küsid?"ütles ta kiiresti ning pani kirja tagasi ümbrikusse.Seejärel vaatas ta Harry ja Fleuri poole.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 7:07 pm

Harry vaid vaikis.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 7:39 pm

Hermione tõstis korra ühte kulmu kuid langetas selle peagi.Siis vaatas ta aknast välja ja vaikis.


OT:To:Harry sa tead küll mida ma kulmu tõstmise juures mõtlenXD mina oskan seda kaa Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 3:58 pm

Fleur vaatas korraks akna poole, tõusis siis vaikselt püsti ning liikus ukse poole. "Ma lähen ära.." lausus ta Harryle ja Hermionele vaikselt ning astus puhetoa uksest välja, suunaga järve poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 4:04 pm

HErmione ohkas vaikselt ja vaatas aknast välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Gryffindori puhketuba - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Gryffindori puhketuba   Gryffindori puhketuba - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Gryffindori puhketuba
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Hufflepuffi Puhketuba.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: 8.Korrus-
Hüppa: