Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ginny pisike päevik xD.

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeKolm Aug 15, 2007 3:09 pm

Tervist kah!

Tutvunud olen siis järgmiste isikutega:
Hermione: Oi, kui tore tüdruk, super-hüper tore Razz.
Harry: Varem saime paremini läbi, nüüd istub ta päevad läbi selle Choga.
Cho: Tavaline tüdruk. Ei tea temast eriliselt midagi.
Fleur: Tundus norm, aga peal pudelimängu ei tea temast midagi.

Nii, nüüd asja juurde.Very Happy
Olin siis täna hommiku poole järve ääres. Cho ja Harry musitasid jälle seal:x ja see hakkas pinda käima, misjärel ma naerma hakkasin. Lahkusin siis sealt ja kolasin üksi mööda koolimaja ringi. Siis otsustasime Hermyga, et lähme Vesibüüli, kus me ka käisime. Hiljem läksime ka Tarviliku toa juurde, kus me natuke ringi uurisime. Kirjutan pärast edasi. Niisiis peale seda läksime lõunat sööma ja nii meie päevakene mööduski xD ...Pläuka hetkel.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:50 am

Tere jälle.

Tänane päev on metsas:) Kahes mõttes. Käisime Hermyga metsas ja tänu tülile on päev jama ehk siis metsas. Tüli või? Jah, see oli siis Harryga. Tegelikult tüli polnudki, pisike arusaamatus, kõigest x). Njah. Siis leppisime Harryga ära(mina ja Hermy). Pärast tegin natuke nalja, täpsemalt pätsasin Harry riided ära, kui ta alasti ujumas oli, aga kahjuks sai ta need ikkagi kätte. Kogu jama vaatasin mina aga puu tagant pealt. Siis kohtsusime Hermyga veel Iludusega(ükssarvik.). Niiet minuarust oli meeletult lahe päev. Unustasin mainimatta veel veesõja minu ja Hermy vahel.

Tänane päev oli parim,
Tsaukssssssssssssss,

Ginny Weasley.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeReede Aug 17, 2007 6:31 pm

Hey!

Täna juhtus pisike jamake siis. Nii alustan sellega, et olime Hermyga Hurtsikus ja vaatasime seal ringi. Äkitselt tuli Harry, kes meid ehmatas ja ma oleks äärepealt trepist alla lennanud. Seejärel tekkis meil Hermyga pisike plaan, et võiks Harryt ehmatada. Läksime siis rõdule(Harry oli seal) ja hakkasime täiest kõrist kiljuma, misjärel Harry seal alla lendas. Jooksime siis teda alla vattama ja ma lendasingi trepist alla. See polnud hetkel siis veel nii oluline. Harry oli teadvusetult. Ta tuli küll paar korda teadvusele kuid kustus siis taas. Hermy tõi talle prillid ja me(tegelikult Hermy) viis ta Pomfrey juurde. Mina nende kannul muidugi. Pärast sain teada, et mul on sügav haav, midaiganes, kuidas? Igaljuhul käisime siis vahepeal söömas, siis läksime tagasi ja Hermy kadus imekombel ära. Ei tea küll kuhu? Harry palus vahepeal vabandust. Niiet täitsa jama päev oli täna Sad


Oih, liiga pikk kiri, aga mis teha, kui päevaga niipalju juhtub.


Bye!
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimePüh Aug 19, 2007 3:09 pm

Tere taas xD.

Niisiis alustan sellega, et jäime Harryga kahekesi haiglatiiba. Hermy kadus ära, Chost ei teadnud ma midagi ja siis olimegi seal kahekesi. Harry püüdis mulle küll midagi öelda, aga täpselt ei tea mida. Ja miskipärast jäin ma sinna magama xD. Järgmisel päeval tuli Hermy sinna, ütles, et magas Iluduse juures või noh ta unustas end sinna. Ja mina siis ei saanud algul midagi aru, näiteks kus ma olen jne... Lõpuks sain ikkagi aru ja nii see päev meil möödus. Tegelikult öö. :)Kui midagi veel päevapeal juhtub, kirjutan, nüüd pean minema Sad.

Oki-Toki hetkel. Mu¹hi ¹ulle!

Tsau!
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 11:20 am

Tere kurb päevik Razz!

Möödas on 2 nädalat ja Harry sai haiglast välja. Nüüd läheb ta kindlasti Cho juurde ja unustab sõbrad. Läksime Hermyga Surnute Riiki ja muidugi ei tea kust kargas välja ka Harry. Ja hakkas pihta sõda, kust mina ruttu lahkusin. Igaljuhul kõik tundus, nagu toimuksid mingid filmivõtted või midagi sarnast. Draamat, acionit ja komöödiat.

Bye praegult!
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 12:17 pm

Tülid ees ja tülid taga!

Täpselt nii ma alustangi! Ma vihkan siinset kooli, vot, nüüd vihkan tõsiselt kohe. Harry suudab ikka meiega tülli minna. Ma vihkan Harryt! Tõsiselt! Ta pidi lahkuma, vähemalt nii ta väitis, eks paistab, aga mina hoian nüüdsest alates temast eemale, edu sulle siis, kurikuulus Harry Potter!

Vihane Ginny lõpetab!
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 3:58 pm

Sau!

Kuidas läinud on? Minul igatahes päris hästi. Harryga leppisime ära(ta oleks pea-aegu minema põrutanud) ja kus oli tema kullakallis Cho? Mittekuskil. Meie Hermyga käisime teda tagasi palumas ja lõpuks ta nõustus. Igaljuhul päris palju on juhtunud, kuid kõikgest rääkida ei viitsi. Hermyga käisime Surnute riigis(tean jah, et taas) siis järve ääres jne... Surnukas tuli mingi ülbe koll Hermy juurde ja võttis kõik ta energia ära. Viisin ta siis puhkekasse. Seal olime poole ööni Harryga ja jamasime seal. Noh jutustasime ja kuulasime muusikat ja midagi sellist. Siis täna hommiku(vist ikka lõuna) paiku kohtusin Calebiga, aga temast midagi öelda ei oska. Loodan, et kõik läheb sama radapidi edasi, siis on Happy End! kuigi Cho ei pruugi ültse nii Happy olla?! Aga jah, nagu ma alati ajan, siis eks aeg näitab! Nüüd vist lõpetan, aga v-o kirjan veel,

Tervitades,

Ginny.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 8:26 am

Tere!

Nii...Eile jäi kirjutamatta, kirjutan nüüd. Käisime Hemrionega muruplatsil. Igavlesime seal. Hermy oli kohutavalt õnnelik, ta vist ise ka ei teadnud, miks. Mina lihtsalt istusin ja vaatasin taevast ja päikest jne...

Päikest teile ka!

Ginny.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:49 pm

Eino tore!

Läksime Hermyga Hurtsikusse ja tema kukkus trepist alla. Siis juhtus Harryga mingi jama, niiet ta on väga muutunud. Hermy pidi mõneks ajaks ratastooli jääma. Mis ma oma eluga nüüd peale hakkan?

Vihane Ginny!
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 7:08 pm

Terekest!

Nii. Hermy saab jälle kõndida, Harry välimus on endine, kõik on OK! Jehuu! Niisiis olime(oleme)puhketoas ja rääkisime armastuset. Hermyga xD. Teada sain ainult niipalju, et talle meeldib meeletult Ron! Siis ütles Harry, et ma meeldin talle(teist korda) ja igasugust muud jama ajasime ka kokku Smile. Lõpuks tuli puhketuppa ka Ron, kes asus koheselt Hermyga rääkima. Ju on siis tema ka armunud Wink

Mega-õnnelik Ginny.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 11:07 am

Thervist!

Oeh! Ma olen tõsiselt armunud, Harrysse!... No ma ei saa aru, mis toimub. Ron ja Hermy ajavad ka mingid jama, et me oleme armunud üksteisesse jne, aga mina ei tea. Võib-olla olemegi, mis se nende asi ültse on? Hetkel tantsin Harryga Hurtsikus. Eks paistab, mis juhuma hakkab.

Jubedalt armunud Ginny.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 3:05 pm

Hommikut alustasime Roni ja Hermyga Seapeas. Edasi läksime Surnute riiki, kus hakkasime kolmekesi pudelit mängima Smile Vahepeal liitus meiega ka Harry. Kõik oli nii tore. Ning peale seda läksime neljakesi järve äärde. Hermy muutus miskipärast väga pahuraks, pärast ütles, et kaotas oma kaelakee ära. Ja Harryl polnud ka just kõige parem tuju. Igaljuhul hetkel oleme kolmekesi puhketoas. Hermy loeb raamatut, Harry magab ja mina passin niisama.

Ginny.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 2:50 pm

Mushi!

Kunagi ammu(tegelikult eile) käisime Hermyga lõbustus pargis ja kaubamajas. Nii tore päev oli. Jõudsime siis kooli tagasi ja Hermy hakkas täis kiirusel lendluudplatsil kihutama. Lõpuks tuli ta siiski alla ja me läksime Roni ja Hermyga Seapeasse. Kõik oli Happy! Mina vaikisin, sest ei tahtnud Hermionet ja Roni segada. Varsti tuli sinna Harry, kes ajas Hermy ja Roni vihale. Mina aga tüdinesin lärmist ning koperdasin minema. Seejärel oli mul lihtsalt vastik tuju. Sain järve äärde, seal oli nii hea olla. Siis tuli Harry sinna, aga jah, vahet pole, kui ta enam-vähem vait suudab olla, siis ei sega ta mind xD

okey, lõpetan ka vist Wink!

Muusikat kuulav Ginny Weasley.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeTeis Sept 11, 2007 12:54 pm

...

MA vihkan seda kooli! Einojah, minul pole erilist vigagi, aga Hermy lahkub! Mida ma ilma temata teen. Ma tean, et olen loll, kuna unustasin tema sünnipäeva täiesti ära. Ja keegi meelde ka ei tuletanud! Niisiis Harry jätab mu vist maha. MIKS? Käitusin valesti? Ju ma siis ei käitunud temaga eriti hästi... Eks ma jään üksi.Uue poisi peale aega ei hakka raiskama, pigem suren! Roni ma näha ei taha! Ma tahan lihtsalt rahus surra, tõsiselt!

Ennast vihkav Ginny.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:53 am

Miks?

Nii, nüüd oleme me Harryga tõesti lahus. Ja tõsiselt sorry, Harry(muidugi ma ei näe erilist mõtet vabandamiseks, aga...)ma ei suuda nii jätkata... Ma lihtsalt ei suuda Sinuga enam kohtuda. Tänu Sinule Sad Mulle tundub, et pean ennast tapma, või koolist lahkuma, kuna ma lihtsalt ei suuda Sinuga koos viibida. Teiseks, ma tean, et see pole enam minu asi, kellega sa koos viibid... Aga ma lihtsalt ei suuda vaadata, kuidas sa mingite tibidega(vabandan taas, olen lihtsalt elu vihane)ringi tuuritad. Sa vahetad neid, nagu maeitea mida. Ühega lähed lahku, kohe uus plika silmapiiril... Sorry!
Aga mis teha, armastus ongi selline. Ma kohe ei sobi poistega Sad Võtame näiteks Hermy ja Roni, kelle armastus on minuarust väga normaalne. Aga jah, Harry on alati selline ning arvatavasti ta ka ei muutu. Nii palju oleks öelda, aga sellest peaks siis terve raamatu kirjutama. Okei selle koju minemisega võib oodata... Peaks äkki natuke Hermylt nõu küsima... Muidugi siis, kui ta kaine on. Ahjaa, Hermy sünna oli ju vahepeal. Ja enne seda saingi ma selle teada, et me Harryga enam ei käi. Harry oli ka natukeseks seal, ta palus minult vabandust, aga ma lihtsalt nutsin seal, nagu mingi loll! Igaljuhul pärast sai end päris täis joodud. Niisiis Harryst üritan mingi aeg veits eemale hoida, muidu ei tule meie sõprusest sammuti midagi välja, sest ma võin käituda, nagu ise tahan!
Ok, nüüd küll lõpetan Smile

Ginny Weasley.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:34 am

Tsauuu!

Nüüd on mul veits parem tuju. Uuel plikal, kes Harryga koos magas, on uus hüüdnimi. Hetkel ei tule see mul meelde. Ta oli vist Tont xD aga ma võin vabalt eksida Wink... Nukumajas lollitasime Hermy ja Roniga. Nad üritasid mulle selgeks teha, et ma ean Harry juurde minema ja ta tagasi võitma, aga ma kardan, et see mul ei õnnestu...

T¹aooo...
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:29 pm

Okei...

Olen üksinda Nukumaja alumisel korrusel. Tundub, et seal üleval toimub midagi, mis mulle meeldida ei pruugi. Aga kuna Harryga ei ole mul enam midagi, siis pole ka minu asi, mis seal toimub. Oeh! Loodetavasti viitsib vähemalt Hermy mulle midagi rääkida?! Niisiis 1 päev ja juba on uus plika+Harry koos...Kahtlane, aga nagu ma juba ütlesin, siis pole minu mure enam... Sorry, et ma tüdrukut, kelle nime ma ei tea plikaks kutsun. Ja isegi siis, kui ma ta pärisnime teada saan, jääb ta alati plikaks(ole õnnelik Hermy ja Ron kutsuvad sind tondiks;))

Ok...
Miskipärast õnnelik Ginny.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 12:08 pm

Niisiis...Harry ja Hermy olid käinud lõbustuspargis ja neil oli seal päris paljut juhtunud(mida ma pregu rääkima ei hakka) ning peale seda oli Hery megavihane ning me läksima koopasse jooma. Kui me seal natuke joonud olime, kukkus koopasuu kokku ja peale seda varises suur hulk kive meile peale. Ribid, hingamine, käeluud ning jalaluu läksid... Peale seda kaotasin koheselt teadvuse. Õnneks leidis meid Ron ning ta kutsus Harry appi. Varsti olime koos Hermyga juba haiglatiivas Wink

Ginny Wink
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimePüh Sept 16, 2007 8:53 pm

Oi!

Ajast maha jäänud tüdruk. Haiglatiivast väljas, ülimalt õnnelik xD...Elate üle Wink

Täna kirjasin vähe siia,

Ginny!
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimePüh Sept 16, 2007 8:54 pm

Nii!

Kohe teine kirjutamine ka otsa. Sain tuttavaks Seamusega, kellega ma VIST(rõhutan VIST'i) käin. Igaljuhul Harryst olen üle sanud ja nüüd passime Hermy ja Roniga keelatud metasa Smile

Ginny...
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:34 pm

Seda päeva ei unusta ma iial...

Läksime Hermy, Roni ja Seamusega kinno. Järsku filmi vaatamise ajal juhtus midagi ja me sattusime piraadilaevale, ehk filmi. Mina ja Seamus muutusime piraatideks ja Hermy ja Ron mingiteks printsessideks ja printsideks(kui nii öelda võib...) Igaljuhul olin kaotanud oma mineviku ja elasin olevikus, ehksiis mul oleks olnud nagu uus aju... Hermy üritas mulle selgeks teha, et ma olen Roni õde ja et tema on Hermy. Mina aga ei tundnud ju selliseid isikuid... Tegelikult peaksid nad praegu väga õnnelikud olema, kuna ma päästsin nad surmasuust. Varsti hakkas pihta põgenemine. Saatsin Hermy ja Roni ilusti ära ja asusime oma laevaga koheselt teele. Peagi hüppasin levalt merre ja sealt läksin linna, kus ma natuke süüa pätsasin. Seamusest ja teistest laevakaaslastest ei tea ma midagi... Loodetavasti elavad nad veel normaalselt xD. Nii, läksime siis linna ja jäimegi sinna Smile Riimub Wink Aga kuna ma ei kirjuta siin mingit luuletust, siis... Oih, kaldusin teemast krvale nüüd... Hermy tahtis mulle küll pätsamise asemel normaalset toitu pakkuda, aga mina olen ja jään mereröövliks! Ahjaa, Hermy eksis rängalt oma ajastuga. Tal on mingi väga vana kleit(mis ei paista välja vana, aga ajastu poolelt on see küll vana) seljas, ja mina muidugi kommenteerisin seda kohe xD OK, nüüd vist kõik...

Ehk kirjutan sellest edasi,

Päev, mis ei unune kunagi,

Tervitades Piraadilaevalt, Filmist, Ginnylt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 1:38 pm

Oujeah...

Etsiisjah, ikka veel seal filmis... Seekord juba Hermione majast. Selle printsessi. Ta küll ütles, et ta pole selle minu oletatava vennaga(Roni) abielus, aga kes teda ikka usub. VB kogu sealne rahvas, kuna ma arvan, et ta on nende pealik, nagu meil laevalgi. Ehksiis meie kapten ja mina... Tegelikult ei vedanud mu levakaaslastel, kuna nad kaotaid ühe väga hea mõõgavõitleja... Nii, nüüd edasi :)Aga ega mina nende maaeluga(vastand merega!!!) harjunud pole. Naljaks on näiteks see, et maa ei kõigu, nagu laev jne... Öösiti pidid neil seal valvurid olema. Meie laeval polnud kunagi mingisuguseid valvureid. Sest kes see ikka keset ööd meie laevale peaks tulema. VB ainult mingid teised mehikesed(nii kutsume me teisi mereröövleid) aga keset ööd oleks see väga naljakas... Okei, taas üritan ma olla mingi kirjanik, aga jah, päev oli huvitav ning sellepärast ongi vaja kõik üles kirjutada Wink

Taas Tervitab Ginny Laevast!
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 7:46 pm

Terwizt!

Jälle üks tore päev. Sain oma endise aju tagasi =). Siis hakkasime poisse otsima. Peale seda kappi ja Sigatüükasse tagasi... Ja siis fännide eest ära jooksimine jne... Ehksiis lühikokkuvõtte, mulle endale vajalik! Teistele mitte, nad ei peagi aru saama, millest ja mida ma kirjutan Wink

No ma ei või...

Paihhhh!,

Ginny,

...Kõik, tõesti noh, KÕIK! Rohkem ma ei kirjuta praegu, liiga palju inffi juba,

Tzauks
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 5:13 pm

Mingi igavamat sorti pääv jälle Razz Hermy hakkas lilleaias tantsima jne...Very Happy Oeh, rohkem ei kirjuta, nagunii olen juba pääris palju kirjanud...(ül. 'kirjandid')Wink

Aitab nüüd küll, nagunii kedagi ei huvita, mida ma teen...Smile Ja nagunii ei loe seda keegi peale minu...Smile Ja nagunii...Smile Jne...

Tśśauuu!!!

NB! ärge pange tähele, et ma "..."(loe: täpp, täpp, täppi Wink) armastan! Kuigi see on ainult mulle, sest keegi seda päävikut nagunii ei loe... Razz

Ma nagu tahtsin veel midagi lisada, aga meelest läks... Ammu pole lossis käinud(puhkekas) niiet ei ta, mis seal toimub... Ja vot, ei kavatse sinna niipea minna ka(nii avan mina ! tongue ) Okiii... Ma nüüd lõppama kah, liiga palju inffi jälle... Aga kõik on siiski vaid mulle... Et ma mõne nädala pärast ikka mäletaksin, mida tegin Wink

nüüd küll Tśśauuu!!!

Ginny'lt I love you
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitimeEsm Sept 24, 2007 3:57 pm

Taaz minah!

Jah, minust Sa niikergesti lahti ei saa! Tegelikult ma rääkisin päävikuga Wink Okei, passin Hurtsiku ees, trepil, suure puu taga/ees(oleneb, kuidas võtta)... Niiet kõigil, kellel igav on, võib minuga ühendust võtta... Aga jah, päävikuga ma ei räägi ja keegi peale minu seda ei loe(taas mainisin seda) ja siis pole nagu mingit mõtet seda kirjutada. Niiet ma kriipsutan selle maha! Razz Olen jah, imelik, et päävikuga räägin,. aga kellega siis? Hermy ja Ron on majas, nag ajasid mu välja Wink Seamust pole näinud ja passingi siis üksinda, kuna kedagi ma otsima minna ei viitsi...

Tsau! Ma ei vitsi präägalt rohkem muud kirjutada Wink
Käed on väsinud ju!

Ginny(lt), kes kuulab Panic! At the Disco't!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ginny pisike päevik xD. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ginny pisike päevik xD.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ginny Weasley.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tegelaste Päevikud-
Hüppa: