Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ginny pisike päevik xD.

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. - Page 2 Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 12:45 pm

Very Happy

Tervitusi nukumajast! Vahest on ikka täitsa hea üksinda passida ja elu üle järele mõelda Wink Võinoh, kasvõi niisamagi üksina kuskil passida. Tean jah, et olen imelik, kuna ma tahan vahel täiesti üksina olla, aga tihtipeale tüütab ringihängimine ja trallitamine lihtsalt ära! Seamust pole tükk aega näinud. Ja ka teisi(näiteks Harryt, Roni jne...) pole sada aastata näinud. Harryga me lishtalt kokku ei satu... Roniga vahel ikka satub kokku, aga siis ka nagu eriti midagi ei tee... Hermyga siis lihtsalt passime kahekesi, vahel on seltskonnas rohkem inimesi... Aga jah, minuarust on ikkagi vahel üksinda olla super!!! Aga jah, see oli tegelikult Harry poolt õige tegu, et ta ma maha jättis, kuna ma ei oska õigesti käituda Wink Nii arvan mina, aga eks igaüks otsustab ise enda elu eest...! Ja tegelikult ongi hea, kui kedagi hetkel minu kõrval pole(kuigi Seamus on, aga ta ei sega mind!), kuna mulle ei meeldi koguaeg kellegiga ninapidi koos olla Wink

Okeiii, lõpetan kah, palju ma ikka siin oma üksi olemisest patran!

Ahjaa... Seda ka, et Hermy läheb jooksuvõistlustele Wink Lähen ka sinna(ärge arvake, et jooksma, ma ei taha joosta!!!!) Very Happy

Nüüd küll aitab!
AITAB!

Ginnylt, kes on praegu üksinda Wink
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Ginny pisike päevik xD. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ginny pisike päevik xD.   Ginny pisike päevik xD. - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 7:08 pm

Hermy jooksuvõistluselt!

Hermy võitis Wink

Passin praegu üksinda, Hermy ja Ron teevad koos midagi, ma tegelikult ei tea, mida nad teevad, kuna läksin neist kaugemale. Viimati nägin Hermyt koos oma vanematega ja Roni... Roni ei olegi näinud :O... Ah, suva see,

Tsauks prägult,

Ginny.
Tagasi üles Go down
 
Ginny pisike päevik xD.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ginny Weasley.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tegelaste Päevikud-
Hüppa: