Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hermione päevik :D

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 8:10 am

Tsau!

Hetkel olevad inimesed kellega tutvunud olen:

Ginny:Vapustavalt tore inimene, lihtsalt super Razz
Harry: Varem saime paremini läbi, saame ka praegu aga nüüd istub ta päevad läbi selle Choga.
Cho: Tavaline tüdruk. Ei tea temast eriliselt midagi.
Fleur: Tundus tore, aga peal pudelimängu ei tea temast midagi.
Luna: Ei tea midagi temast peaaegu
Alicia: Tavaline tüdruk ja tundus tore
Nicolette: Ei tea eriti midagi, aga tundub ka tore olevat Razz

_________________________________________________________________________

Käisime Ginnyga siis Vestibüülis ja niisama koolimaja peal ringi kondamas.Siis läksime tarvilikku tuppa kus oli väga lahe.Kui olime seal ära käinud, läksime me lõunat sööma, sest kõht läks väga tühjaks selle kondamisega Razz .
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:55 am

Tsau kõigile!

Nii täna on siis suht mõtetu päev.Läksin tülli Harryga, aga noh juhtub.Siis olin täna Ginnyga metsas.
Rohkem pole nagu eriti midagi lisada.
Ok ma lähen.Tsau!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeLaup Aug 18, 2007 3:54 pm

Tsau!

Eile ma ei saanud kirjutada :)Kirjutan siis eilsest.
Olime Ginnyga hurtsikus kui meid äkki ehmatas Harry.Ginny oleks peaaegu trepist alla lennanud aga õnneks ta ei kukkunud.Nii hea meel siis selle üle et ta ei kukkunud.Kättemaksuks Harryle mõtlesime et ehmataks siis teda ka.Kuna me nägime et ta läks teisele korrusele(rõdule) siis me ka läksime sinna ning kiljusime täiest kõrist.Harry kukkus ehmatusest rõdult alla.Kui me seda nägime siis me mõlemad Ginnyga jooksime alla ning kukkusime.Kuid see ei olnud sellel hetkel nii tähtis.Jõudsime siis alla ja Harry oli teadvusetu.Siis ma hõljutasin Harry haiglatiiba kus Madam Pomfrey teda ravis.Nüüd peab ta seal olema 2 nädalat.Hiljem kui Harry oli juba haiglatiivas siis ma ei tahtnud enam seal olla ning läksin minema tarvilikku tuppa Iludust vaatama, aga ma jäin sinna järgmise päeva hommikuni.Ma olin ennast sinna unustanud Very Happy .
Okei,tsau!!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeEsm Aug 20, 2007 9:36 pm

Tere!

Käisin täna Harryt vaatamas.Tundub et ta tunneb ennast juba paremini.Loodan et ta paraneb kiiresti Very Happy .
Täna oli muidu suht igav päev midagi ei olnud teha ka Sad .
Okei
Tsau!


Hermione Granger
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 11:48 am

Tere!

Läksin siis jälle Harryga tülli.Ma ei tahagi enam ta sõber olla.Olen veidi selle üle kurb aga mis teha.Viimasel ajal on ta nii imelik ning ma ei taha temaga enam koos olla.

Okei
Tsau!


Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeTeis Aug 21, 2007 1:15 pm

Tsau!

Niisiiis olin ma Harry peale solvunud ning jooksin hurtsikusse.Seal oli Harry ning ta saatis mind põrgusse.Ma andsin talle sellepeale kõrvakiilu Very Happy .Niisiis Harry ütles ta läheb siit ära.Hakkaski minema aga me Ginnyga peatasime teda ning ta ei läinudki.
Ahjaa Harry otsustas meie kasuks nii et ta jättis Cho maha.
Olen õnnelik Very Happy .!
Okei

Tsau!


Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 8:15 am

Terekest!

Oeh.Eile ei viitsinud siis kirjutada Razz .Kirjutan siis natukene eilsest.Käisime siis Ginnyga muru platsidel.Suht ilus ilm oli.Mulle meeldis.Noh ja siis ma olin nii õnnelik kuigi ma ei tea miks ma olin.Aga noh keda see huvitab peaasi et õnnelik olen Wink .

Tsau!


"I dont wanna be in love" ' i kuulav Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 9:18 am

Tsau!

Täna järve ääres taipasin et olen haigeks jäänud Sad .Nii nõme on olla haige aga puhketuppa ma ka ei taha minna.Parem olen järve ääres edasi sest värske õhk teeb head.Vähemalt ma arvan nii.
Okei ma pean minema sest mul on paha olla.

Tsau!


"Catch your wave" ' i kuulav ja haige olev Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 11:47 am

Tere

Käisime Ginnyga hurtsikus joomas ning ma kukkusin trepist alla.Nüüd mu jalad ei kanna mind.Ma ei saa aru mis toimub.Ma loodan et ma ratastooli ei jää aga kui jään siis on küll nõme Sad .

Okei

Nägemist!

Kurb ja õnnetu Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 12:21 pm

Terrvist!

Pomfrey ütleski et ma jään paariks kuuks ratastooli.See on lihtsalt jube Sad .Elu on läbi Sad . Ma ei taha ratastoolis olla. Sad

Bye!

Ratastoolis Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 1:44 pm

Tsauki!

Ma olen nii õnnelik.Ma saan jälle kõndida aga nüüd juhtus HArryga mingi jamps ja ta on hoopis teistsugune.

Okei

Bye!

Maailma õnnelikum Hermione Granger
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 22, 2007 8:08 pm

Tere!


Harry sai oma endise välimus tagasi.Ja ma arvan et Harry ja Ginny vahel on midagi.Tegelikult täna taipasin et mulle meeldib meeletult Ron.Taipasin seda Ginnyga armastusest rääkides Very Happy .Nüüd veidi pabistan sest ma kardan Ronile öelda et ta meeldib mulle.Sest ma ei tea äkki hakkab ta mind siis vihkama.

Okei


Tsauki!


Pabistav Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeNelj Aug 23, 2007 8:19 am

Tsau!

Ma kutsusin Roni teemajja nin rääkisin talle et ta meeldib mulle.Peale pisikest vaikus hetke ütles Ron et ma meeldin talle ka.Ma olen nii õnnelik!


Okei

Bye!


Armunud Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeReede Aug 24, 2007 2:53 pm

Tsau!

Käisime siis Surnute riigis, mängisime pudelit ja kõik oli ni fann.Äkki tahtsis Harry minna järve äärde.Läksimegi, aga ma ei tahtnud minna.Peale selle kadus mu kaelakee ka ära ja ma sain vihaseks.Aga õnneks leidsin ma kaelakee üles ja läksin pahuralt puhketuppa.

Tsau!


Roni armunud Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeLaup Aug 25, 2007 9:09 am

TSauka!

Alguses läksime Roniga teemajja, pärast aga Hurtsikusse kus oli väga külm.Ron andis isegi mulle oma jaki.Nii armas temast.Noh siis mul tuli uni ja ma jäin Roni kaissu magama.Siis tassis Ron mind tagasi lossi Smile .


End off stoori... Very Happy

Bai Bai


Rõõmus Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 9:49 am

Tsau!

Täna läksin siis raamatukokku ja seal oli ka Ron.Ta aitas tassida mul raamatuid mida ma pidin tagastama.Siis läksime jalutama.Ja praeguseni pole midagi rohkemat juhtunud Very Happy .

Sau!


Randomi't kuulav Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 7:58 pm

Hey !

Kell on 20.58 ja mitte midagi pole teha.Ühesõnaga igav on.


Baihh!


Hoodiet kuulav Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 11:23 am

Hey!

täna olin siis näkkide tiigi juures ja minu jalast haaras kinni üks näkk.Ma oleksin peaaegu vette kukkunud aga Harry haaras mu käest kinni.Ainult et see näkk surus mu jalga nii kõvasti et mu jalg hakkas kohutavalt valutama.Ginny hõljutas mind et haiglatiiba viia aga siis kargas Ron kuskilt põõsast välja ning tassis mind ise Pomfrey juurde.

Okei


Baih

End off stoori.


Limonaadi joov Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeEsm Aug 27, 2007 8:32 pm

HeiHopsti!

Täna käisime siis Harry ja Ginnyga lõbustuspargis.Suht lõbus oli minu jaoks ei oska öelda mida teised sellest arvavad.Pealegi olin ma üle pika aja mugude juures.Suht kodune tunne tekkis aga nüüd olen tagasi Sigatüükas ning olen valmis uuteks seiklusteks Very Happy .

Tsau!

I dont wanna be in love'i kuulav Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeTeis Aug 28, 2007 2:47 pm

Jõu!


Täna käisin Ginnyga kaubamajas riideid ostmas.Siis käisin raamatukogus ja lendluudpalli väljakul luuaga sõitmas.Nüüd kopitan Seapeas.


Ok

Ciao!


I said never again'i kuulav Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 8:34 am

Tribal!!


Nii suht igav on /oli .Ginny oli eile vihma käesMina lugesin raamatut.Minu meelest ilm oli kole, rohkem lisada mul pole.



Tervitades


Hermione Granger raamatuga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 1:10 pm

Tere!


Täna tegime siis Ginnyga köögis toidusõda.Äge oli vähemalt minu arvates.Praegu passin niisama kooli peal.


Sidelõpp!

Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 2:28 pm

Tere!


Täna käisime siis Harryga nukumajas kus kummitas.Palju jubedaid asju juhtus.Esiteks mingi loll nukk hakkas Harryt kägistama siis printsessi nukk suudles teda ja sada jama veel.Mul ka just kõige paremini ei läinud.Üks kloun toppis mulle mingi kleidi selga mis hakkas pigistama aga tänu Harryle sain ma sellest kleidist lahti.


Tsau!


Hirmust ikka veel värisev Hermione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeNelj Aug 30, 2007 2:50 pm

Never again


I would never wish bad things,but I don't wish you well.You knew exactly what you would do.Don’t say you simply lost your way.I may believed you.But now I never will!
Never again will I hear you.Never again will I miss you!

That's it!


Hermione Granger.

OT:See on päriselus Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitimeReede Aug 31, 2007 12:56 pm

Heips!


Nii olime Harryga nukumajas.Nukk tahtis mind ära tappa aga HArry päästis mu.Jälle.Siis läksin ma üles tuppa magama.Voodi kohal oli maal ning daam selle peal meenutas mind.See muti läks minu sisse ja pärast ma avastasin et see oli mu vanavanavanaema Jane Elizabeth.

Okei


Bai


Roni meeletult armastav Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hermione päevik :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hermione päevik :D
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hermione Granger

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tegelaste Päevikud-
Hüppa: