Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hermione päevik :D

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeEsm Sept 10, 2007 6:58 pm

Ei hakka teretama kah!

Kõige hullem päev minu elus, mis siis et mul sünnipäev.Kah asi!
Ühesõnaga pean ma oma sünnipäeva iseendaga ja kui veab tuleb Ron ka.Teiste peale lootma ka ei hakka.



Hermione kellel on sünnipäev aga väga sitt tuju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 5:01 pm

...

Pidasime siis minu "sünnipäeva" Ginnyga.Noh siis me panime minu riideid selga.Suht vahva oli.TEgelikult oli mul suht nõme tuju ning sellepärast jõin ma end purju.HArry käis ka korra läbi andis karukese ja kohe tõmbas uttu.Kui nüüd aus olla ei tea ma teda enam eriti.Suht palju muutunud.JA kui nüüd nii öelda ei köi me enam üldse läbi.Ta nagu ingoreeriks mind.Samaga võin ka mina vastata aga noh mul pole eriti viitsimist väärtusliku aega tema peale raisata Smile. Sorry noh.Lihtsalt ma ei taha temaga tülitseda ega üldse jamada.Noh mul on ükskõik mida minust arvatakse, ego on sajaga laes.Niiet täiesti poogen mida siis minust arvatakse Very Happy .Aga samas on kahju et üks sõber vähem Sad .Ahjaaa.Mul oli vahepeal kavas koolist lahkuda.Harry tuli mind "takistama" . Siis me põhimõtteliselt nagu JÄLLE tülitsesime.Ta muidugi jooksis hurtsikusse end täis jooma.Siis järgnesin ma talle ja seal oli mingi tots teda suudlemas.Ma ütles talle juhmista et saaksin HArryga vestelda.Aga peagi ärkas ta üles ning läks madinaks.Kui üks loits oleks veel tulnud oleksin ma arvatavasti kutu olnud.Aga minu ümber tekkis mingi nn. "jõuväli" ja ma pääsesin.Enda teadmata vabastasin ma selle totsi mingist needusest.Igatahes mingi hull värk oli ja ma oleksin peaaegu Harry pärast ju surma saanud.Aga ma teda ei hakka süüdistama sest ikkagi mina läksin sinna.Siis see tots muutus heaks ja särki värki.Kui ma ütlesin mis juhtus siis ma kogemata süüdistasin teda ning ta jooksis minema.Nagu alati eks.Siis läksin mina ka ära.Ma olen ka ikkagi inimene ju Wink .Ka mul on emotsioonid.Igatahes palju asju on juhtunud ning ma ei taha enam rääkida.

Tsau.Pljau!

Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:49 pm

...:@

Vihan Harryt kogu südamest!Ma ei taha teda enam kunagi näha!Ta on nii vastik, paras talle et ma teda lõin.Tema pärast oleksin ma surma saanud!MA pole talle kunagi midagi nii halba teinud no kui välja arvata see Sarahi asi!Nii aitab ma ei taha oma päeviku lehti selle mõtetu inimese peale raisata.Tegelt ma ei tea kas teda inimeseks saab kutsuda!?


Sii ja loun!


Vihane Hermione kes ei taha HArryt enam elusees näha!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 15, 2007 11:18 am

Oijah

Olime Ginnyga koobastes kuid see varises kokku.Jäime sinna kivide alla ning Ron ja HArry päästsid meid ära.Nüüd vahin niisama haiglatiivas.


Tribal!


Hermione Granger.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 16, 2007 7:12 pm



Ginnyga värvisime hurtsiku üle, vahtisime filmi ja särki värki!Praegu anna Seamusele ja Ginnyle üllatus kontserdi!XD

Bai


Laulev HErmione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 9:17 pm

Unustamatu päev....


Ahh et miks unustamatu päev?Noh asi oli nii et me neljakesi ehk siis Mina, Roni,Ginny ja Seamus läksime kinno.Seiklusfilmi vaatama.Mul oli kuidagi imelik tunne ja järsku olin ma filmis.Mina olin siis mingi aadliku plika Very Happy . Seljas oli mingi Kuninganna Victoria aegne valge kleit seljas.No see selleks...Noh peagi sattusid Ron ,Ginny ja Seamus ka sinna filmi....Ahjaa tegevus toimus piraadilaeval. Noh Ginny ja Seamus olid mereröövlid ja me Roniga siis mingid rikkurid.Noh aadlikud or sth Razz .Siis Ginny ja Seamus ei mäletanud meid millegi päras.Siis hakkas Ginnyl hakkas kahju meist?No ju siis hakkas sest ta aitas minul ja Ronil põgeneda.PEagi kõndisime linna ja Ginny oli ootamatult meiega kaasa tulnud.Pidime turult läbi minema ja Ginny hakkas kohe süüa pätsama....Tüüpiline mereröövel eks ole Wink .

White Bitch! Very Happy

Tervitusi White bitch'ilt Razz !

JA muidugi saadab tervitusi ka HErmione Granger.... Exclamation
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 3:17 pm




Kuidagi tühi tunne on...Ma ei saa aru mis toimub.MA tahan naeratada kuid samas ma ei taha.TAhaks karjuda kuid ma ei suuda.Tahan endisis aegu tagasi!


HErmione Granger nukrusesse vajumas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 8:13 pm

Oot Oot

NAgu mida!?Aa ma pean kirjama we?A jah tuli meelde Razz . Noh Ginnyga.Oli tema eks?Ahh mul selline mäller täna Very Happy .Noh jooksime nn fännide eest ära?!Jooksime we?A no jah seda ma nimetaksin rohkem põgenemiseks.Ja siis juhtus veel palju asju...
Kuule ega ma kirjanik pole.Sul pole ka vaja palju teada vot.Ela oma elu Razz !

Bljäu!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 8:28 am

Mmmmm....

Lihtsalt sjuuupeeer.Ron on nii armas.Äwts Razz .OKei nagu siis sai hullu mutti ka mängitud Very Happy. Või äkki olengi !? Very Happy . No see selleks.Nalja sai igaljuhul.Ohjaaaa.Can-can Very Happy . See ei unune iial...Nagu ma olin nata joonud ka Very Happy et siis loog ju et nata selline hulluke Cool . Noja siis veel Roniga võtame ööseks hotellis toa ei viitsi seal kooli magamistubades ka koguaeg olla Very Happy.Aaa kuule ma ei öelnudki.MA ikka veel lilleaias juu Very Happy .Kus mu mõtted on!?Arvatavasti Roni juures. Külas....! Very Happy Koduvisiit Razz . Oota millest jutt käib!?No ei tea.Kedagi nagu huvitaks ka we? Näkkäää ei huvitaks nagu.JA ma kirjan seda endale mitte mingitele nolikidele 3 tänavast Very Happy . See kõik lihtsalt meenutuseks eks ole. NIi et need nolgid 3 ja 5 tänavast ei pea seda üldse teadma! Ma tean ajan mingit ülihaiget juttu no aga täna olen ma selline.Koguaeg ka ei viitsi mingi ülikorralik olla.Elu on lill!

Tsauuuu!

HErmione kelle mõtted on Roni juures... Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimePüh Sept 23, 2007 8:29 pm

Helõuu Very Happy

Olen hurtsikus ja nagu ikka pean mina kõike alustama.Mis siis saaks kui mind poleks?Elu polekski?No tõesti naera herneks Very Happy .Vahel mõtlen mis siis saaks kui ma tagasi mugumaailma läheksin elama ja sealses koolis hakkaksin käima.Otseses mõttes oleks see jube.Pole suht harjunud selle mugumaailmaga rohkem meeldib siine värk.Siin on Ron :* I love you ja kõik sellised hullud Wink .Aga samas...Ahh ma ei taha selle peale mõeldagi.Olen lihtsalt siin suht palju läbi elanud ja kui nüüd minna tagasi mugumaailma oleks see nagu kõik olnud muinasjutt.Aga ikkagi armastan ma Roni nii nii nii nii paljuu :* (l)(k) ^^

Armastaaaan....

Clothes off'i kuulav HErmione Granger
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 25, 2007 5:12 pm

Gaad Deeem....

No tahaks olla suht üksi vahepeal aga...No kurat ma ei saa ju.Alati keegi märkab mind.Kunagi ei saa ma oma mõtteid mõelda.Kas teistel pole oma mõtteid millest unistada või mõelda?!No mul on igatahes aga ma ei saa unistada ega mõelda...Kas ma pean alati see rõõmus ja aktiivne Hermione olema?Kas ma ei võiks olla vahel mõtlik ja unistav Hermione või siis kurb?Ma vajan aega iseendaga olemiseks...Aga keda see huvitaks?!Ilmeslt...mitte kedagi.Mina olen juu see kes hoiab teiste tujud üleval või muudab need heaks.Vahel vähemalt.No aga kes minu tuju hoiab üleval?!Ron..aga kui teda ei ole?Mis siis saab?Noh nüüd ongi see koht kus see rõõmus ja aktiivne HErmione muutub kurvaks.Aga äkki peaksin ma oma aktiivsuse rakendama spordile või millegile muule?Järelikult...kui muud moodi ei saaaaa....
Mnjaa
nüüd lõpetan
jah
noh
ma siis
lõpetan
...

The most lonliest day of my life' i kuulav HErmione.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeKolm Sept 26, 2007 3:16 pm

Daaahhh

Nii täna siis võistlused.Ainult Ginny teab.Mitte keegi rohkem ei tea.Mõtle isegi Ron ei tea sellest midagi.Loodan et ta ei solvu ega ei pane pahaks seda et ma ei öelnud talle.Kuskile pidin ma oma aktiivsuse rakendama.Võibolla lähen hoopis tantsima või midagi muud tegema.Ei tea veel.Eks aeg näitab.Tulevik ootab.
Siin Sigatüükas ka päev läbi üksi istuda igav.Harryt ja Seamust no muidugi seda Sarahit pole suht kaua aega näha olnud.Harryga sai kunagi vanadel aegadel naerda ja üldse nii.Koguaeg olen mina see kes midagi teeb.
I tried so hard...and got so far...But in the end...It doesn’t even matter...I had to fall...and lose it all...On ju nii...Doesn’t even matter how hard I try...In spite of the way you were mocking me...Acting like I was part of your property...Remembering all the times you fought with me...
I’m surprised it got so [far]...Things aren’t the way they were before...you wouldn’t even recognize me anymore...not that you knew me back then...But it all comes back to me...
I put my trust in you...pushed as far as I can go...and for all this
There’s only one thing you should know…
Everybody's gonna love today!! Very Happy
I love you
Nii see on...See on...
Wait til your mama and your papa's gone...then....Love! Very Happy
Just I need you I love you
Ron (l))k):*


Ahh kuulge

Ma pean nüüd ju tõesti võitlustele minema!
Jään hiljaks ka veel muidu...!

Noh oli tore!

Bai
!!!

Love Today! Very Happy


HErmione Granger
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 07, 2007 10:24 am

Niiiii
MA läksin võistlustele ja....
Ma võitsin! Very Happy Surprised tongue Nii ägeeee Very Happy
Lihtsalt super...
Noh ja kui ma medali kätte sain...see oli kuldmedal et teaksid Razz
Arvake ära keda ma nägiiiin!
Roni...kuidas tea teadis et ma seal olen?
No aga poogen kes ütles või kuidas ta teada sai igatahes seal ta oli!
My love!
Oeh...nii õnnelik olen I love you

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

HErmione Granger
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitimeKolm Okt 10, 2007 3:28 pm

Suspect

Nii peale minu võistlusi kinkisid mu vanemad mulle auto.BMW Razz täpsustades.Noh ja siis läksime minu poole. Mingi läbu käis.Jälle.Vist. Very Happy .Mina ei mäleta igaljuhul midagi...Ja siis öösel...oi kui jube see on...Ma ei tea kas ma suudan seda välja öelda.Paljas mõte sellele ajab mul külmavärinad peale.No see ei ole küll selline asi mida küll nüüd kartma peaks aga siiski...Aga kuna see on päevik siis ma ikka kirjutan selle siia.Keegi ei loe seda niikuinii.Peale minu muidugi.Noh arvatavasti mina ja...Ron...ahh see on nii raske...me vist tegime seda...Appppiiiiii!Jube...ma olen kõigest 16! Aga ma loodan et see vaid tundus mulle.Paar asitõendit on mis viitavad sellele et me tõesti tegime seda...Esiteks me riided olid mööda tuba laiali ja teiseks ei olnud just palju riideid mul seljas...ühesõnaga poolalasti... Neutral Ja kui nüüd mõtlema hakata siiis see tundub veel jubedam...mõtle kui ma jäin nüüd rasedaks!? Shocked Appi..ma ei taha teada mida mu vanemad siis teeksid!Kindlasti ei lubaks nad mul enam Roniga kohtuda ja nad paneksid mind kindlasti mugude kooli...Kõige hullem oli see et mu isa astus minu tuppa siis kui ma Roniga sellel teemal rääkisin...Asi läks lõpus päris hulluks...MA oleksin peaaegu surma saanud kui Ron poleks mulle basseini järele hüpanud... pale
Nii...Ma pole veel kõige hullema asjani veel jõudnudki.Siis ma läksin üksi autoga pimedas poodi...võtsin ühe hääletaja peale kuna mulle tundus et hakkab sadama ja kahju ka oli teist sinna jätta...Nii olin üsna poe lähedal kuni ta möiratas...järgmisel hetkel olin ma puuse sisse sõitnud.Siis ta hammustas mind...ja siis ma rohkem ei mäletanud midagi.Järgmisel hetkel kui ma ärkasin olin ma juba haiglas.Ron ja Ginny olid minu juures.Ma kuulsin alguses kõike mida nad rääkisin..pärast ka muidugi kurdiks ma ei jäänud Very Happy ... noh aga ma kuulsin siis ka kui ma polnud teadvusel...Imelik eks.Noh ja siis ma vaatasin end peeglist.Mul polnud peegelpilti.Ja järgmisel hetkel sööstsin ma Ginnyle kallale ilma et ta oleks mulle midagi teinud.Siis juba märkas ta et mul on 2 kihva taolist hammast ning minust oli saanud vampiir...JA olen praegu ka... Sad Siis vahepeal ma päästsin Roni ja Ginny elu...
MA ei taha vampiir olla Exclamation Exclamation Crying or Very sad
Mis minust nii saab Question Exclamation
confused
Vihm Vihm Vihm Vihm Vihm Vihm
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hermione päevik :D - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hermione päevik :D   Hermione päevik :D - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hermione päevik :D
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hermione Granger

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Tegelaste Päevikud-
Hüppa: