Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Filmi vaatamas?

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:10 pm

Ginny noogutas vaikselt ja istus sammuti lauda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:12 pm

PEagi servveriti neile süüa ning HErmione hakkas vaiskelt seda toitu sööma."Seamus oli ka piraat ja Ron aadlik nagu minagi"ütles HErmy jäsku.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:14 pm

"Seda ma mäletan,"ütles Ginny ning naeratas. Peagi hakkas ka tema sööma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:16 pm

"Okei...Midaiganes.Ainult et nad on kuskile kadunud"lausus ta peagi.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:17 pm

"Seamus on arvatavasti kuskil merel, laevaga. Ronist ei mäleta ma midagi,"ütles Ginny ja võttis peale seda lonksu mahlast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:19 pm

"Nojah.Ma tahan siit ära!"hüüatas Hermione ning viskas noa ja kahvli lauale ja tõusis ise püsti.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:20 pm

"Sama siin,"ütles Ginny kurvalt ja tõusis sammuti püsti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:23 pm

Hermione avas juhuslikult ühe kapi ning pani käes sisse ja seejärel ka pea ning äkki tägi ta jälle saali kus nad ennem olid."Kuule ma leidsin väljapääsu.Ainult et Ron ja Seamus on vaja ka üles leida muidu nad jäevadki siia"lausus HErmione käe ja pea kapist välja võttes.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:26 pm

"Kui nüüd vedas, siis tuli Seamus minu taga. Kuna ta oli piraadina minu üks valvur ja teener. Ma lähen mere äärde, sina otsi Ron üles,"lausus Ginny ja jooksis uksest välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:28 pm

"Hea küll!"ütles HErmione ning jooksis kõrval mõisa mis asus 15km kaugusel.Tüdruk aina jooksis kuni ta oli nii väsinud et ei jaksanud enam kõndidagi.Peagi jalutas talle Ron vastu.Hermionel polnud aega seletada ning tiris ta enda mõisa.PEagi olid nad uuesti HErmione mõisas ning jäi ootama Seamust ja Ginnyt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:31 pm

Ginny jooksis mere äärde, kuni märkas sadamas pingil Seamust. "Vedas,"sosistas tüdruk vaikselt ja jooksis Seamuse poole. "Tule,"ütles ta poisile ja võttis tollelt pluusist kinni. Peagi oli ka Ginny Seamusega majas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:32 pm

"Nii nüüd on vaja ainult kappi sisse minna.MA lähen ees"ütles HErmione ning läks kappi sisse ja kohe oligi ta kinosaalis.PEagi tuli ka Ron ja tesed talle järele.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:34 pm

Ginny sisenes Seamusega kappi. "Tagasi"ütles Ginny, ise üliõnnelik olles.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:38 pm

"Jap"ütles ta ning vaatas et tal see kleit seljas mis filmiski."Ma selliste riietega lahkungi siit või?"ütles ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 6:40 pm

"Tundub nii, või kasuatame võlukunsti?,"ütles Ginny samavaikselt, kuna Hermy võis seda endaette öelda. Peagi hakkas Ginny naerma, kui märkas, mis Seamusel seljas oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 7:42 pm

"Ei, mina vähemalt ei kasuta võlukunsti.MA lähen nii kinost völja mul täiesti suva"ütles ta ning vaatas mis Ronil ja Seamusel seljas oli."Teil veel naljakm riietus kui minul ja Ginnyl"ütles ta läbi naeru.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:35 pm

Ginny naeratas ja kehitas hetkeks õrnalt õlgu, sest temal oli suva, mis tal seljas oli. Tüdruk muigas, kui vaatas taas Seamuse ja Roni riietust.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:39 pm

HErmione lahkus saalist ning kohe kui ta oli saalist väljunud kostis rõõmukilked.Kõik kes olid filmi vaatama tulnud arvasid et HErmy on sealt filmist(näitleja).HErmione naeratas inimestele kuid väikesed lapsed jooksid talle järgi."Ma pole see näitleja seal"ütles ta lastele kuid need ei jäänud vist teda uskuma.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:42 pm

Ginny väljus rahulikult veidike peale Hermyt saalist. "Jätke mind rahule,"lausus Ginny naerdes, kui väiksemad lapsed talle järgi jooksid. Seejärel hakkas ka Ginny jooksma, et väisestest tüdruutest ja poistest lahti saada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:43 pm

Hermione hakkas ka jooksma ning aina rohkem rahvast neid tagama hakkas."Jätke rahule!"hüüdis HErmione ning jooksis edasi.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:45 pm

Ginny jooksis sammuti väikseste laste eest ära. Peagi oli ta kinost väljas, kuid see ei peatanud lapsi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:49 pm

"Appii.Nad ei lõpetagi tagaajamist!"ütles HErmione jooksu ajal.Kleit oli natukene ebamugav jooksmisel ning ta pidi korraks seisma jääma.Kõige hullem oli see et korsett oli liiga pingul ning hingamist ei saanud õieti taastata.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:50 pm

Ginny noogutas, kuina öelda ei suutnud ta midagi. Tüdruk üritas hingeldades edasi joosta, kuid varsti kukkus ta pikali ning püsti ta enam tõusta ei suutnud, kuna tüdruku jalad olid jube väsinud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:52 pm

HErmione aitas jooksu pealt Ginny kiiresti püsti ning seejärel tõmbas ta Ginny nurga taha peitu.PEagi jooksid hullunud fännid neist mööda."Oeh.See oli napp"ütles HErmy hingeldades.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitimeReede Sept 21, 2007 1:55 pm

Ginny kukkus peale nurga taha jõudmist taas pikali. Tüdruk hingledas peeletult ning vaatas peale seda Hermyt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Filmi vaatamas? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Filmi vaatamas?
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Harry Potteri Filmi Tegelaste Nimekiri!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Kino ..::Secret Eye::..-
Hüppa: