Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Filmi vaatamas?

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:17 pm

"Ginny on mu nimi küll, aga ühtegi Hermionet ma küll ei tea. Ma olen ainuke laps oma peres, niiet venda mul olla ei saa. Üritate ellu jääda?,"küsis Ginny ja surus oma noa vastu tüdruku kaela.
Tagasi üles Go down
Seamus Finnigan




Postituste arv : 26
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 16/09/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:19 pm

Seamus vaatas ülbe pilguga juhtunut pealt, kuna tema oli siiski tavaline mereröövel ja tema sõna ei maksnud midagi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:19 pm

"Jah, kasvõi võitlen et ellu jääda!JA ta on su vend!Miks ma peaksin valetama"ütles tüdruk ning kartva näoga Ginnyle otsa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:24 pm

"Mul ei ole venda!,"karjus Ginny, veel vihasemaks saades. "Ja kapteniga sa ei võitle, ta on sinu jaoks liiga tugev,"ütles Ginny ja lasi tüdruku lahti. Tüdruk sosistas midagi kaptenile ning lausus. "Kui te veel ellu jääda tahate, siis tulge minuga kaasa,"ütles Ginny ja jäi vaatama, mida tüdruk ja poiss teevad.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:26 pm

Ron ja HErmione kõndisid vaikselt Ginnyga kaasa.Kõndimiseks pidi HErmione natukene kleiti tõstma sest muidu oleks ta lihtsalt käna käinud."Kuhu me läheme?"küsis HErmione hästi vaikselt.


Viimati muutis seda (Teis Sept 18, 2007 6:28 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:27 pm

Ron ja HErmy kõndisid Ginnyle vaikselt järele.Tüdruk pidi kõndimiseks natukene kleiti tõstma sest muidu oleks ta lihtsalt käna käinud."Kuhu me läheme?"küsis ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:33 pm

"Minu ruumi, sest seal ei tee teile keegi midagi. Mul hakkas teist lihtsalt kahju,"ütles Ginny päris vaikselt, kuna tegelikult oli ta ristutud ühe kõige parema varastajana ja ta ei andnud kunagi alla. Peagi olid nad tema ruumis ja Ginny sulges ukse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:35 pm

Hermione laskus põrandale ning lausus "Mis nüüd edasi saab?".Tüdruk oli kõigest aadlikuplika ning ta ei tahtnud seal olla kus ta hetkel viibis.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:37 pm

"On kaks võimalust. Kas me jääme siia, või aitan ma teil põgeneda, kuna mina ei saa kuhugi tulla. See siin on minu kodu,"ütles Ginny ja aitas Hermione püsti. "Nüüd on kõik teie otsastada,"lisas ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:39 pm

"Aga miks sa ei võiks uut elu alustada?Põgenemisega olen mina igatahes nõus"vastas HErmione ning vaatas Ginny poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:42 pm

"Kuna mul ei lubataks siit lahkuda. Mina olen siiski siin enam-vähem pealik. Minu kodu on siin. Aga põgeneda saan ma teil aidata küll,"ütles Ginny ning vaatas, mida Hermione seejärel tegema hakkab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:44 pm

"No hea küll.Aga kui on vaja võidelda et siit põgeneda siis ma olen nõus.Mõõka oskan ma enam-vähem kasutada ja püstolit oskan ma väga hästi kasutada"ütles HErmione ning vaatas Roni poole."Tegelikult kui nüüd nii mõelda olen ma lihtsalt üks aadlikuplika"lausus HErmione ning vaatas oma riietust.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:47 pm

"Ei, mingit mõõka või püssi vaja ei lähe, ma ajan need asjad ise korda. Aga lahkumiseks on pool tundi, kuna siis sõidab laev edasi, Taani,"ütles Ginny ja avas ukse, et Hermy ja poiss minema saaks hakata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:47 pm

"Mida iganes"ütles HErmione ning läks ettevaatlikult ukse juurde.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:53 pm

Ginny vaatas kiirelt üle ukse, et kedagi ei tuleks. "Kiiresti nüüd!,"hüüdis ta tüdrukule ja poisile ning lasi nad välja, misjärel ta ukse sulges. "Te ronida oskate?,"küsis ta peagi, kuigi ei uskunud eriti, et selline peen neiu seda oskab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:54 pm

"Ikka oskan!"vastas HErmione kärmelt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 6:58 pm

"Oskad?,"kordas Ginny imestunult järgi. Tüdruk lasi Hermy ja Roni enda ees minna, kuna siis sai ta teiste piraatidega võidelda, kui seda juhuslikult vaja võiks minna. "Nüüd selle torni otsast teilele,"ütles Ginny kiiresti ja ootas, et nad seda teeksid. Tornide vahel oli pisike redel, millest tuli üles ronida ning köis, millel pidi rippudes redelist teise tornini minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:00 pm

HErmione ronis ning peagi oli ta kohal.Seejärel jäi tüdruk edasi juhtnööre ootama.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:04 pm

"Nüüd sellest vasakpoolsest redelist alla ja siis sellega laske end köiest alla. Siis oletegi väljapääsu ääres,"ütles Ginny ja viskas mõtlemale vöö taolise nahkriba. "Edu teile!,"karjus Ginny ning hakkas vaikselt tagasi ronima.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:06 pm

HErmione tegi nii nagu öeldud
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:06 pm

HErmione tegi nii nagu öeldud.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:08 pm

"Hüvasti,"karjus Ginny Hermyle ja jalutas tagasi alla, kus ta kohtus oma pealikuga, kellele ta neratas ja jäi tema poole vaatama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:09 pm

"Hüvasti!"karjus HErmione järele.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:12 pm

Ginny jalutas väikeste nippidega laevaääreni ja vaatas Hermy poole. Peagi hakkas lav sõitma. "Kas nüüd, või mitte kunagi!,"sosistas Ginny ja hüppas laevaäärelt pea-ees vette. Peagi istus tüdruk sadamaäärel.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:25 pm

PEagi kõndis HErmione linna suunas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Filmi vaatamas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Filmi vaatamas?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Harry Potteri Filmi Tegelaste Nimekiri!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Kino ..::Secret Eye::..-
Hüppa: