Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Filmi vaatamas?

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:28 pm

Ginny hiilis Hermione selja taha ja lausus "Tere!,"misjärel ta naeratas. "Tead, ma arvan, et sa oled ajast veidike maha jäänud,"ütles Ginny ja naeratas taas. Varsti oli tüdruk linnas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:29 pm

"Mina ja ajast maha jäänud?Ei tea kuidas?"küsis HErmione ning naeratas Ginnyle.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:32 pm

"Lihtsalt,"ütles Ginny, midagi täpsustamatta. "Vaata inimesi, kes sulle vastu tulevad,"lausus Ginny. Kuna rahvamass oli täna turutänaval suur, võttis tüdruk rahuliku südamega õuna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:33 pm

HErmione aina naeratas ja lausus "Mul pole vaja pätsata et süüa saada.Kui tahad võin ma sulle midagi korraliku süüa pakkuda"
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:36 pm

"Ei, ma ei taha. Minu eriala, kui nii seda nimetada võib, ongi varastamine,"ütles Ginny uhkelt. Teda ei huvitanud, mida Hermy taoline printsess sellest arvab. Seejärel hakkas tüdruk oma õuna sööma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:37 pm

"No ise tead"vastas ta.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 7:39 pm

"Teangi. Mina vastutan enda asjade eesti ise, niiet...,"ütles Ginny ja naeratas salakavalalt Hermyle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeTeis Sept 18, 2007 9:20 pm

Peagi olid nad jõudnud HErmione koduni."Näe see seal on minu kodu!"ütles ta ning hakkas jooksma koju.Maja nägi välja nagu suur palee. Aed oli üüratu suur ning seal oli palju lilli ja puid.Muidugi olid seal ka valged pingid kus sai istuda aed oli ikkagi nii suur et võis isegi ära väsida kui jalutada seal Very Happy. Mõne hetke pärast olid nad maja ukse juures ning HErmione lükkas suure pauguga maja uksed lahti.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:04 pm

"Niiet sa oledki siis printsess?,"küsis Ginny vaikselt mõttese jäädes, kuna tema riietus oli teistest veidike erinev. "Ja Ron on su mees?,"küsis ta peagi, kuna teda huvitas väga, kes see Ron siis on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:24 pm

"Päris printsess ma pole ja ma pole abielus.Kui sind just see huvitas.Ta lihtsalt aadlik või nii ma ei oska sulle neid seisusi seletada"vastas HErmione ning jalutas majja sisse.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:27 pm

Ginny kehitas õlgu ja toetas ükskõikselt maja seinale. "Aga abilellumiseks oled sa tõesti vist veel liiga noor,"ütles Ginny ja viis pilgu Hermyle, kes juba majas oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:29 pm

"Ma olen alaealine...Tule sisse ma näitan sulle nüüd sinu tuba!Sa võid meile ööseks jääda"ütles ta ning kõndis trepist ülesse mida kattis punane vaip.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:32 pm

Ginny astus rahulikult majja ja jäi seda vaatama. Seejärel kõndis ta Hermy järel edasi, et näha oma tuba. "Kas öösiti on uks lahti?,"küsis ta peagi ja jäi Hermyt vaatama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:33 pm

"Mis mõttes?Sa mõtled välisust?Öösiti on see igatahes lukus ja valvurid on ümber maja valves"vastas ta ning avas Ginny toa ukse."See on sinu tuba"ütles ta.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:36 pm

"Siis on jamasti,"ütles Ginny ja vaatas seejärel oma tuba. "Tänan,"ütles Ginny ükskõikselt ja jalutas siis akna juurde, mille ta avas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:37 pm

"Tahtsid põgeneda?"küsis Hermione ning vaatas Ginny poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 1:38 pm

"Ei, ma tahtsin lihtsalt linna peale kolama minna,"ütles Ginny ja vaaatas hetkeks Hermy poole ning naeratas talle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeKolm Sept 19, 2007 2:55 pm

"Öösel?Pätsama ma arvan jälle onju?"ütles HErmione.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 1:32 pm

"Kes teab. Aga ma olen lihtsalt harjunud öösiti tähti ja merd vaatama. Aga nojah, merd siin pole ja arvatavasti ei saa siin tähtedest nii head vaatepilti,"ütles Ginny ohates ja toetus seinale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 2:59 pm

"On küll hea vaade"ütles HErmy ning avas kapi ja võttis sealt välja teleskoobi."Läbi selle saad vaadata!"lisas ta.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 3:02 pm

"Läbi selle asjanduse? Jääb ära. Palja silmaga saab arvatavasti palju paremini vaadata, kui selle vidinaga,"ütles Ginny kindlalt ja jalutas taas akna juurde. "Aga kuna pilvine ilm on, siis ei toimu täna arvatavasti mingit tähtede vaatamist,"ütles Ginny ja toetus taas vastu seina.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 3:15 pm

"Selle niinimetatud vidinaga on veel parem vaadata kui palja silmaga.See teeb need suuremkas nii et vaade on hea"vastas Hermione ning pani selle kappi tagasi.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 3:18 pm

"Aga minule meeldib palja silmaga tähti vaadelda,"ütles Ginny haigutades ning istus seejärel voodile. "Aga arvesta sellega, et homme ma siin ei pruugi olla. Kui ma öösel ära pole läinud, siis lähen hommikul,"ütles Ginny, kuna talle eriti ei sobinud sealne korrasus ja puhtus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 3:21 pm

"See tuba on sinu tee sellega mida tahad ainult teiste tubadega sa nii teha ei tohi mida selle toaga"ütles ta ning hakkas lahkuma."Ma siis nüüd lähen enda tuppa puhkama"lisas ta lahkudes Ginny toast.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitimeNelj Sept 20, 2007 3:26 pm

"Mina selle toaga midagi tegema ei hakka ja nagu ma ütlesin, siis lahkun ma siit varsti. Nägemist,"lausus Ginny ja viskas oma jalanõud ukse juurde ja pearätiku toolile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Filmi vaatamas? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Filmi vaatamas?   Filmi vaatamas? - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Filmi vaatamas?
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Harry Potteri Filmi Tegelaste Nimekiri!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Kino ..::Secret Eye::..-
Hüppa: