Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ..::Seapeas::..

Go down 
+3
Cho Chang
Harry Potter
G
7 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:14 am

Ginny sisenes Seapeasse. Tüdruk tellise endale tuliviski ja segumahla. Ta istus maha ja jälgis siis aknast, kas Hermy või Harry järgnesid talle. Tüdruk avas oma tuliviski pudeli, võttis seal lonksu ja pitsitas silmad kõvasti kinni. "Jube kraam!,"lausus ta vaikselt ja vaatas siis taas aknast välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:17 am

Hermy järgnes Ginnyle.Hermione tellis endale mahla ning istus Ginny kõrvale ja vaatas kas Harry järgnes ikka neile.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:20 am

Ginny naeratas Hermionele ja pani siis Tuliviski laua keskele, sest tema seda enam ei tahtnud. Nüüd hakkas tüdruk oma mahla jooma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:21 am

"Minu arvates see tuliviski on üks nõme kraam" avaldas Hermy oma arvamust ning naeratas.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:30 am

"Täpselt,"ütles Ginny Hermyle ning naeratas siis. "Ja üks väga halb kraam!"Lisas ta. Nüüd hakkas Ginny vaikselt vastu lauda koputama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:35 am

"Aga mis edasi saab?" küsis tüdruk Ginnylt.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:41 am

Harry sisenes seapeasse ning siis suudnus leti juurde."Üks tuliviski" ütles ta ning siis suudnus joogiga tüdrukute juurde.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:45 am

Hermy nägi kuidas Harry tuliviskit tellis ning avaldas oma arvamust "Minu meelest on see jube kraam, Harry!Kuidas sa saad seda veel tellida?"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:47 am

"Näed saan" ütles poiss naeratades ning jõi selle ära ja ütles siis"Ma lähen minema" ütles poiss ning lahkus seapeast.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:53 am

"Einoh tore on!,"ütles Ginny ja hakkas oma pead vastu lauda lööma. "Mis me siis siin teeme?,"küsis ta varsti ja vaatas siis Hermy poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:54 am

"Tõesti ei tea mida me siis nüüd teeme?Aga äkki läheks puhketuppa siin kah igav istuda juba" ütles Hermy Ginnyle.


OT: Eelmise vastusega jäin hiljaks siis väike muudatus Very Happy


Viimati muutis seda (Reede Aug 10, 2007 11:57 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:55 am

"no lähme siis!,"ütles Ginny ja jõi siis oma mahla. Ta vaatas Hermy poole ja naeratas siis. "Ja mis mõttega me siis ültse siia tulime?,"küsis Ginny ja vaatas Seapeas ringi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 11:59 am

Harry sisenes peagi uuesti seapeasse koos Cho 'ga ning lausus siis Ginnyle ja Hermyle."See on Cho Chang.Ravenclawist.Cho need on Ginny ja Hermione.Gryffindorist" ning naeratas neile kõigile.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:00 pm

"Ma ei tea, pole aimugi" ütles tüdruk.

OT: See on Ginnyle Very Happy
Tagasi üles Go down
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:02 pm

Cho noogutas ja tervitas tüdrukuid. "Tere, et mina olen siis Cho. Ma ei oskagi midagi öelda...Harry juba tutvustas mind,."Naeratades seisis ta veidi kangelt, käed musta mantli taskus Hermione ja Ginny ees.


Viimati muutis seda (Reede Aug 10, 2007 12:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:03 pm

"Tere, Hermione Granger ning olen Gryffindorist" ütles tüdruk.
Tagasi üles Go down
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:06 pm

Cho seisis ikka veel ühe koha peal, käed taskutes. Äkitselt sirutas ta käe Hermione poole. "Meeldiv tutvuda."Sõnas Cho ja vaatas Ginny poole. Naeratades libises tüdruku pilk üle seltskonna, ja ta peas põrkusid teravad mõtted edasi tagasi.


Viimati muutis seda (Reede Aug 10, 2007 12:09 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:07 pm

Ginny tervitas uut tüdrukut, kes koos Harryga sinna tulnud oli. "Ginny, nagu Harry juba tutvustas. Ja Gryffinorist!,"lisas Ginny ja vaatas siis Cho poole, ise õrnalt naeratades.


Viimati muutis seda (Reede Aug 10, 2007 12:18 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:09 pm

Hermy sirutas ka käe välja ning ütles "Mul ka Wink ".
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:09 pm

OT: Ma ei ei jaga matsu välja! bounce
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:10 pm

Veidi julgust saanud Cho liigutas end ja noogutas sõbralikult Ginnyle ja Hermionele. "Hermione, tohin ma sind Hermyks kutsuda?" Ginnyle aga ütles ta: "Harry juba tutvustas mind...Mis me siin seisame, tellik äkki midagi?"Küsis Cho ebakindlalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:13 pm

"Tegelikult olime GInnyga just lahkuma ja me oleme juba endale tellitud asjad ära joonud" ütles tüdruk Chole.

Ot: Ginny ma ei saanud sinu eelmisest postist aru noh see "OT" koht Very Happy
Tagasi üles Go down
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:16 pm

"Olgu, kahju siis."Sõnas Cho ja piidles akent. "Harry, mis me teeme siis?" Küsis tüdruk, kuna Ginny ja Hermione tahtsid lahkuda.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:21 pm

OT:juba kustatasin ära selle OT.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitimeReede Aug 10, 2007 12:22 pm

OT:Ma panin tähele jah, aga mida sa muidu selle all mõtlesid ma ikka ei saanud aru.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





..::Seapeas::.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
..::Seapeas::..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Seapeas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Seapea-
Hüppa: