Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ..::Seapeas::..

Go down 
+3
Cho Chang
Harry Potter
G
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:15 am

"Tore ja väga sõbralik!,"ütles Ginny ja pani pudeli keerlema, see peatus Hermyl. "Tõde? Tegu?"Küsis ta naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:17 am

"Tõde" vastas tüdruk ning vaatas Ginnyle otsa
Tagasi üles Go down
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:25 am

Alicia sisenes Seapeasse. Tydruk tellis endale yhe v6i6lle ning suundus siis viiendike juurde. "Tsau!" h6ikas ta l6busalt ning kysis "Tohib yhineda?" ta naeratas ning j2i vastust ootama.

OT: Raamatu j2rgi olen ma v2hemalt k6ikide Gryffindorlkastega tuttav, seega ma vist ennast tutvustama ei hakka? Kui siis ainult Chole Very Happy


Viimati muutis seda (Esm Aug 13, 2007 11:27 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:27 am

"Kas sa oled kunagi midagi varastanud?,"Ginny küll arvas, et Hermy seda teinud ei olnud, kuid midagi paremat ta välja ei suutnud mõelda.

OT: lähen, sau...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:27 am

"Muidugi mitte, pole elusees varastanud"vastas hermy Ginnyle ning siis lausus Aliciale" Tsau!Muidugi võid".

OT:Sau Ginny Very Happy tongue
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:30 am

"Jah.Tule ka mängima!" ning naertas tüdrukule."Aga ma lähen minema. Pärast võibolla näeme" ütles ta ning tõusis püsti.


Viimati muutis seda (Esm Aug 13, 2007 11:32 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:30 am

"Ikka tohib!" vastas Fleur Aliciale ning jäi siis vaatama mida ginny Hermionelt küsima hakkab.
Tagasi üles Go down
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:31 am

Alicia vaid naeratas ja lausus "Soe vastuv6tt..." ta istus Cho k6rvale ja ytles igaksjuhuks "Alicia Spinnet, Gryffindor..." juhuks kui too ei tea.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:32 am

Tüdruk pani pudeli keerlema ning see peatus Fleuri peal."Tõde või tegu? küsis Hermy Fleurilt.
Tagasi üles Go down
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:34 am

"Tere jah...Cho Chang, Ravenclaw."Tüdruk ei viits8inud eriti enam pudelit mängida, vaikselt mõlkus tal mõttes järve äärde minek. Ma hakkan ka minema... Nägudeni.Sõnas Cho."Alicia, sinuga oli meeldiv tutvuda.Sõnas tüdruk ja hakkas ukse poole minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:37 am

"Mhmm.. ma võtan teo" lausus Fleur ning jäi kuulama mida Hermy tal teha laseb.


Viimati muutis seda (Esm Aug 13, 2007 11:41 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:37 am

"Paistab et keegi ei viitsi enam mängida nig ma teen ettepaneku kuskile mujale minna" ütles Hermy."Hmm..Mine leti juurde ja ütle baarimehele et ta näeb kena välja Razz"ütles hermy Fleurile.

OT:Fleur,sa oled Fleur mitte Nat Very Happy
Tagasi üles Go down
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:40 am

Alicia vaatas, kuidas peale tema tulekut hakkas rahvas laiali minema. "Emmm, mina olen syydi v6i?" kysis ta kolmelt alles j22nult, kui Cho lahkunud oli. Siis j2i ta muigega ootama, et Fleur selle ylesande 2ra teeks.

OT: ei hakkand eraldi posti tegema, aga meid on neli... Ginny kah


Viimati muutis seda (Esm Aug 13, 2007 11:45 am). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:42 am

"Esiteks pole sina selles süüdi, teiseks meie moodustamegi kokku 3 inimest ehks siis Mina,Fleur ja sina" lausus hermy ning lisas"Ja üleüldse Harry ja Cho tahtsid omavahel olla."

OT:Ginny läks minema kui sa ennem tähele ei pannud Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:45 am

"Ohh jah.." naeris tüdruk ning liikus siis leti juurde. ta lausus baarmenile: "teate.. te näete kena välja!" hakkas muigama ning suundus siis laua juurde tagasi. "Kuulge... ilma poisteta.. või noh.. poisita on igav mängida!" ning jäi siis tüdinut pudelit vaatama.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:48 am

"Suht, aga ma tegin ennem ettepaneku kuskile mujale minna" ütles Hermy Fleurile otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:54 am

Alicia kehitas 6lgu ning lausus "Ma tulen siis kaasa, kui te otsustanud olete Very Happy" ta muigas ning j2i ootama.


Viimati muutis seda (Esm Aug 13, 2007 11:54 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:54 am

"Aga läheks äkki siis kuhugi?" küsis Fleur ning lausus siis ka kohe. "Äkki läheks järve äärde ujuma või midagi?"


Viimati muutis seda (Esm Aug 13, 2007 11:59 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:55 am

OT: natukene v6imatu, et te teate kuhu Cho ja Harry l2ksid, te ei saa teada, nad ei 8elnud seda teile ju...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:56 am

"No lähme siis järve äärde" lausus Hermy.


Viimati muutis seda (Esm Aug 13, 2007 12:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:58 am

OT: ta kirjutas, aga ta ei 8elnud seda teile, ta ainult M6TLES. ja m6tteid lugeda yte vist ei oska Razz??
xD

ma nyyd l2hen, muideks Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:03 pm

"Aga läheme siis!" ning tõusus püsti, et ukse poole minema hakata.

OT: ma pean nüüd minema
Tagasi üles Go down
L.Voldemort

L.Voldemort


Postituste arv : 8
Location : SurmaSööja
Registration date : 13/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 3:22 pm

Tom sisenes seapeasse endal seljas must mantel ,et teda ära ei tuntaks."Üks Võiõlu" ütles ta ning vaatas müüjat oma mantli varjust.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 4:16 pm

OT: ja siis see kah veel ( Very Happy) et Ginny ei läinud Seapeast ära, tema kasutaja läks välja aga tema ise ei läinud.

Alicia vaatas kahtlustavalt kõrtsi sisenenud tüüpi ning lausus teistele "Ma jään tegelikult veel natukeseks siia. Koolivanem manas näole naeratuse ning rüüpas siis oma jooki.
Tagasi üles Go down
L.Voldemort

L.Voldemort


Postituste arv : 8
Location : SurmaSööja
Registration date : 13/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitimeTeis Aug 14, 2007 12:41 pm

Tom vaatas enda mantli varjus tüdruku poole kes pööras pilgu tema poole ning siis rüüpas enda jooki. Tom mõtles ,et ta tahaks teada kes see on ning siis ta lausus sosinal"Legilimens" ning läks tüdruku mõtetesse" peagi tuli ta sealt välja ja lausus sosinal tüdruku poole vaadates "Alicia Spinnet" ning rüüpas enda joogi ära ja lahkus suure tuule tõmbusega seapeast nii et ajalehed lendasid laiali.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





..::Seapeas::.. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
..::Seapeas::..
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Seapeas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Seapea-
Hüppa: