Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ..::Seapeas::..

Go down 
+3
Cho Chang
Harry Potter
G
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorTeade
Alicia Spinnet

Alicia Spinnet


Postituste arv : 40
Age : 31
Location : Gryffindor, 7.Klass, Koolivanem!
Registration date : 10/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeTeis Aug 14, 2007 2:15 pm

Alicia vaatas veel kahtlustavamalt meest kes oli just lahkunud. Ta oli tundnud kuidas keegi tema peal legilimentiat kasutas. Ta j6i oma joogi l6puni ning j2rgnes siis s6nagi ytlematta v66rale.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 11:42 am

Stephany sisenes Seapeasse. Ta tellis endale tuliviski ning jalutas siis ühte tühja lauani. Tüdruk istus laua äärde, avas oma tuliviski pudeli ning hakkas seda pisikeste vahedega jooma.
Tagasi üles Go down
Hannah-Maria Drogger




Postituste arv : 4
Registration date : 02/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 11:46 am

Hannah tuli naeratades Seapeasse. Tüdruk ostis endale mahla ning hakkas seejärel vabat lauda otsima. Tüdrukul vajus suu lahti, kui ta nägi seal Stephanyt. Hannah kiirendas sammu, et minna Stephy juurde. "Mis sa siin teed?"küsis ta peatselt ning istus maha.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 11:47 am

"Hannah!"ütles Stephany imestunult. "Mina tulin Sigatüükasse, tegelikult olen siin juba ammu olnud."lausus ta varsti. "Ja mis sind siia toob?"küsis ta ikka veel veidi imestunult.
Tagasi üles Go down
Hannah-Maria Drogger




Postituste arv : 4
Registration date : 02/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 11:51 am

"Seapeasse tulin niisama aega veetma, aga Sigatüükasse tulin sellepärast, et mul on võluvõimed."lausus Hannah naeratades. "Huvitav, miks me siin varem kohtunud pole?"küsis ta Steppylt ning vaatas talle otsa.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 11:53 am

"Seda ma ei tea, miks me varem kohtunud pole. Võib-olla seepärast, et mina käin Slytherinis ja sina kuskil mujal!"ütles Stephy naeratades ja võttis siis lonksu tuliviskist.


Viimati muutis seda (Kolm Aug 29, 2007 12:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Hannah-Maria Drogger




Postituste arv : 4
Registration date : 02/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 11:59 am

"Sina ja Slytherinis?"oli Hannahi esimene küsimus. Stephany oli alati väga sõbralik olnud. "Nojah, mina olen Ravenclawist."ütles ta peale pisikest vaikusehetke.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 12:02 pm

"Mina olen jah Slytherinis."ütles Steppy. "Ja me oleme sinuga päris pikka aega sõbrad olnud . Ning kui sa ei mäleta, siis olin ma sinuga alguses kohe väga ülbe."lausus Stephany naerdes.
Tagasi üles Go down
Hannah-Maria Drogger




Postituste arv : 4
Registration date : 02/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Aug 29, 2007 12:04 pm

"Tegelikult olid küll!"ütles Mar peale pisikest mõtlemis vaikust. "Igaljuhul vahet ju pole."lausus Hanna ja võttis lonksu oma mahlast.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeTeis Sept 04, 2007 1:31 pm

Stephy naeratas ning noogutas. "Selles osas on sul tõesti õigus,"lisas ta peagi ning võttis lonksu oma joogist.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeKolm Sept 05, 2007 6:40 pm

Harry sisenes seapeasse ning istus ühele tühjale kohale ja nägi seal ka mingit võõrast ja Aliciat-
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 2:35 pm

Ginnysisenes Seapeasse. Nähes seal Harryt, tahtis ta otsa ümber keerata ning minema minna, kuid miski ei lasknud tal seda teha. Ta jalutas 2 tüdruku juurde ning lausus. "Ginny Weasley, Gryffindor. Võin liituda?,"ning jäi naertadades tüdrukute poole vaatama.


Viimati muutis seda (Reede Sept 14, 2007 12:35 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 2:38 pm

Kui võõras tüdruk end tutvustama tuli, lausus Stephy. "Ei, muidugi sa võid siia istuda."ning naeratas tüdrukule, kes end Ginnyna tutvustas. "Ja mina olen Stephany, Stephany Heart."lisas Steppy ja naeratas taas.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 2:40 pm

Ginny naeratas ning istus juba kaks korda tõsisema näoga toolile, kuna ta vaatas Harry poole. Hetk hiljem manas tüdruk taas oma näole naertause ja vaatas Stephany poole.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 2:43 pm

"Mis sa teda nii kurja näoga vaatad?"küsis Stephy ja piilus silmanurgast poissi, keda Ginny vaadanud oli.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 2:45 pm

"Lihtsalt. Ja ma ei vaadanud kurja näoilmega ju,"ütles Ginny ohates, kuna ta ei tahtnud pea-aegu võõrale sellest hetkel rääkida.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 2:48 pm

"Okei..."lausus Stephy ning piilus veel hetkeks poissi, kes neist eemal istus. "Aga jah, ega mind eriti ei huvita ka."ütles Steppy ükskõikselt, kuigi tegelikult tahtis selle põhjust jubedalt teada.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 12:38 pm

"Siis on ju kõik korras,"ütles Ginny naeratades, misjärel ta endale segumahla tellis. Seejärel hakkas ta oma jooki jooma, vahepeal Harryt vaadates.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 12:46 pm

"Jälle sa vahid teda."ütles Stephany ja hakkas lambist naerma. Varsti lõpetas ta naermise ning võttis lonksu oma tuliviskist, mille ta äsja tellinud oli. "Tundub, et hakkab mõjuma!"lausus ta peagi. "Tahad ka?"küsis ta Ginnylt ja vaatas tüdrukut.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 12:52 pm

"Miks ma ei või teda vaadata?,"küsis Ginny ja tegi solvunud näo pähe. Seejärel naeratas ta leebelt ning võttis lonksu oma mahlast.
Tagasi üles Go down
Stephany Heart

Stephany Heart


Postituste arv : 10
Location : Slytherin, 6 klass.
Registration date : 28/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 12:56 pm

"Ah suva mul."ütles Stephy ning kehitas õlgu. Seejärel hakkas tüdruk oma juukseid näppima. Varsti nägi ta välja, nagu kuskilt tormi seest läbi käinud tüdruk. Steppy naeratas, võttis oma jope taskust kammu ja kammis juuksed taas sirgeks.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 1:08 pm

Ginny itsitas, kui Stephany juuksed sassis olid. Peale seda hakkas tüdruk oma tooliga kõikuma. Varsti lõpetas ta selle ning jõi oma joogi lõpuni.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





..::Seapeas::.. - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ..::Seapeas::..   ..::Seapeas::.. - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
..::Seapeas::..
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Seapeas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Seapea-
Hüppa: