Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kahekesi Järveääres d(*._.*)b

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:35 am

Harry ja Cho tulid järve äärde ning poiss silmitses koguaeg tüdrukut."Tõesti sa oled megakena" ütles poiss ning naertas tüdrukule.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:38 am

Cho raputas mõistmatult pead. "Ei ole...Aga sina küll."Lausus Cho naeratus näol ja istus maha. "Sul sai ka pudelimängimisest villand?"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:40 am

"Jah see muutus igavaks lõpuks. Ausalt sa oled mitte megakena vaid ilus.Mulle meeldivad su silmad. Anna andeks kui ma meenutan Cedrikut aga ma loodan ,et sa saad temast üle.Või vähemalt ma püüan sul aidata üle saada temast." ütles poiss ning suudles tüdrukut.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:46 am

Cho silmast veeres üks pisar. "Eluga tuleb edasi minna. Cedric on minevik. Sina oled tulevik. Ja kas sa mõtlesid seda tõsiselt, kui sa ütlesid pudelimängus et sa armastad mind?"Cho kallistas kõvasti Harryt ja soovis et see hetk kestaks igavesti.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:48 am

"Muidugi.Muidugi mõtlesin päriselt.Sa oled mulle ka tähtis.Ma tahan ,et Cedrikust jääks hea mälestus mitte halb.Ta elab meie sees ikka edagi. Ära ole kurb" ütles poiss ning võttis tüdruku enda embusesse.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:55 am

Poisi kaisus olles noogutas Cho."Mina sind ka. Jah. Cedric jääb alatiseks meiega. Kui poleks olnud sind, Harry, siis oleks mul palju raskem selle kõigega toime tulla. Ma ei suuda ette kujutada, mida tunned sina."Lausus Cho ettevaatlikult ja pühkis oma pisarad.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 11:57 am

"Sa parem ära kujutagi. Ma püüan ise ka sellest üle saada mis kõik räägivad.'" ütles poiss ning vaatas siis tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:04 pm

"Juhtugu mis tahes, meie hoiame kokku." Cho tõmbas hinge ja toetas pea Harry õlale. Äkitselt hakkas tüdruku pea valutama, kuid Cho ei teinud sellest väljagi. Naeratust näole manada üritades andis ta poisi suuleõrna musi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:12 pm

"Harry tegi Chole musi vastu ning vaatas tüdruku silmi". poiss vaatas järve ning siis küsis tüdrukut"Ujuma tahad tulla?" ning jäi tüdruku vastust ootama.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:14 pm

"Ikka tahan."Ütles Cho ja suunas enda pilgu sillerdava järve poole. Cho viipas endale bikiinid selga ja tõusis. Hetkeks jäi ta kõhklema kuid siis jäi ta endas kindlaks. "Lähme siis?"Küsis Cho naeratades.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:22 pm

"Poiss eemaldas riided,selga jäid tal ainult ¹ortsid.Jah lähme" ning võttis tüdrukul käest kinni ja nad sammusid vee poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:24 pm

"Khm khm, mind eriti ei huvita et ma teid segan.Kas te ei ole kuulnud et Dumbeldore lahkus ajutiselt Sigatüükast, omavoliliselt olen mina nüüd Sigatüüka direktriss ja kui te kuulnud pole on tüdruku ja poisi vahe vähemalt 8 tolli.Aga teil on see vahe väiksem" lausus Umbridge ning vibutas võlukeppi ning poisi ja tüdruku vahe muutus 10 tolliseks.
Tagasi üles Go down
Cho Chang




Postituste arv : 121
Age : 31
Location : Ravenclaw 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:31 pm

Cho ei teinud Proffessor Umbridge'ist väga välja. Ta sörkis vette ja ujus veidike maad kaugemale. Naerdes tuli ta Harry poole tagasi. "Täitsa soe, tule ka!"Ütles Cho naerdes.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:31 pm

Ka Ginny tuli järve äärde. Nähes, et Cho ja Harry polegi ninapidi koos, hakkas ta vaikselt naerma. Saades aru, et seda oli teinud Proffessor Umbridge, pööras ta pilgu eemale ja vaatas õrnalt lainetavat järve.

OT: Ginny pole küll kusagil peale Seapea Chod ja Harryt koos näinud, aga ikkagi panen ma selle siia. Siis on vähemalt midagigi kirjutada Razz
Tagasi üles Go down
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:36 pm

"Ginny!" ütles Umbridge valjusti."Tule siia mulle on sulle üks jutt, ma arvan et Te peaksite ka sellest teadlik olema.Kuna Dumbeldore lahkus ajutiselt Sigatüükast olen mina omavoliliselt direktriss.Ning nüüdseks peab olema poisi ja tüdruku vahel olema vähemalt 8 tolli" lausus Umbridge.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:39 pm

"Jah ma tulen" ütles poiss ning jooksis vee poole.Kui ta oli vee ääres hüppas sa peadpidi vette. "Hei Umbridge omavoliliselt ei saa sa siin midagi teha" ütles poiss nin naeris.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:40 pm

Ginny noogutas, kui Proffessor Umbridge oli teda kutsunud. Ginny naeratas ja kui Professor oli lõpetanud, noogutas ta ja kõndis kalda äärde istuma.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:41 pm

"Tsau Ginny" ütles poiss ning ujus siis Cho juurde ja suudles teda järjekordselt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:41 pm

"Imperius" vibutas Umbridge Harryle ning oli väga rahuloleva näoga."Sa tuled kohe veest välja!"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:45 pm

Harry kaotas korra mõistuse ning tundis kuidas ta keha hakkas ise enesest umbridge poole liikuma kui ta seal oli tundis ta ennast jälle ,et ta on enda kehas tagasi. Harry haaras enda pükste taskust võlukepi ning pööras selle Umbridge poole ja ütles vihaselt."Vanamutt kui sa veel mind loitsid siis.." ning vaatas vihaselt Umbridge poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:47 pm

Umbridge kiljatas lausudes" AITAB!!!" ning lausus peagi "Juhmista!"
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:48 pm

Kui umbridge lausus harryle "Juhmista" jõudis harry öelda ruttu "Prodego" ning hoopis Umbridge lendas kaugemale liiva peale.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Proffessor Umbridge

Proffessor Umbridge


Postituste arv : 19
Registration date : 13/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:49 pm

"Potter, peale tunde; Täna tunni aja pärast minu kabinetti" lausu Umbridge.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 12:54 pm

Ginny vaatas imestunult kõike pealt. Tüdruk muigas ja pööras siis pea tagasi järvele. "Vastik mutt!,"pobises ta hiirvaikselt ja naeratas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitimeEsm Aug 13, 2007 1:08 pm

Harry tuli uuesti järve äärde ning vaatas enda kätt. "Lollakas Umbridge" ütles poiss vihaselt.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kahekesi Järveääres d(*._.*)b
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kahekesi Hurtsikus
» Kahekesi lilleaias
» Choga.Kahekesi.Metsa Serval.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Järv-
Hüppa: