Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kahekesi Järveääres d(*._.*)b

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:47 am

Ginny noogutas, kui Harry Cho'st rääkis. Siis pööras Ginny pilgu tagasi Hermyle. Hetk hiljem oli Ginny juba pikali ja vaatas pilvi. Teda ei huvitanud ültse, mis Hermione ja Harry räägivad. Ta teadis vaid seda, et Cho on päikesepistega haiglatiivas ja ega muu teda ei huvitanudki.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:49 am

"Lõpeta.Hermy.Kade oled või? küsis poiss ning vaatas teda tõsise näoga.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:50 am

"Hea küll, ära siis vasta.Mul tegelt suva mida te teete või mida mitte" ütles Hermy ja istus tagasi puu alla ja vaatas järve.Ning hetke pärast lausus uuesti "Sinu asemel läheksin ma teda vaatama".
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:51 am

"Ma tahan ,et ta puhkaks ka natukene ju" ütles poiss ning vaatas tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:52 am

Ginny hakkas jälle naerma. Lihtsalt Harry ütles kõigile, et kade oled või?. Tüdruk lõpetas naermise ja sules silmad, et Hermyt ja Harryt mitte tähele panna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:52 am

"Nojah, eks sa ise tead paremini ju.Aga nüüd ma tahan ka natukene puhata, kui muidugi tohib.Ja kui sa tahad võid siin ka olla Very Happy " vastas tüdruk muiates.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:54 am

"Puhka pealegi" ütles poiss ja läks muiates Hermyst ja Ginnyst eemale ja istus liivale.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 10:56 am

Hermy vajus jälle oma mõtetesse.Mõne aja pärast läks ta korra lossi ja tuli tagasi.Tüdruk asetas oma lina puu alla ning võttis riided ära ja alles jäid ujukad.Hermy jooksis vette ja sukeldus.Siis aga tuli ta tagasi vee pinnale ja ujus niisama.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:01 am

"Ise tahtsid ju puhata.Ma ei saa ikka sinust aru." ütles poiss ning raputas pead ja siis vaatas vett.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:01 am

Ginny avas silmad ja jälgis hetkeks, kuidas Hermy ujub. Tema ujuma minna ei tahtnud. Tüdruk pööras korra pea Harry poole ja tõusis seejärel püsti. "Mina lahkun!,"ütles ta Hermyle ja jalutas lihtsalt minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:02 am

"Ma ju puhkangi või mis?Puhkamine ei tähenda voodis lebamis või midagi sellist" lausus Hermy üsna rahulikult ning tuli veest välja ja kuivatas end.Peale kuivatamist korjas Hermy asjad kokku ja lausus "Ma lahkun".


Viimati muutis seda (Nelj Aug 16, 2007 11:05 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:04 am

"Korraks istus maha ja siis tõused püsti ja jooksed vette.Kõva puhkamine siis" ütles poiss ja naeris.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:10 am

"Äkki ma ei taha enam siin olla.Või ma pean siin olema sest sina tahad?" lausus tüdruk.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:11 am

Ginny teadis, et Hermy tuleb talle järgi ja seepärast ootas ta tüdruku ära. "Ah lõpeta ära! Ela oma elu!,"karjus Ginny Harryle ja vaats siis poisi küllaltki vihase näoga. Nüüd jalutasid Ginny ja Hermy juba järve äärest kooli poole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:13 am

"Ginnyl on õigus.Meil on oma elu ka mida elada ning me teeme seda mida tahame.head päeva!" ning Hermy jalutas minema.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:13 am

"Teie elage enda elu ja ärge toppige enda ninasi meie ellu" ütles Harry neile järgi karjudes.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:14 am

"Meie?Hea nali" ning Hermy kõndis minema.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:15 am

"Minu ja Cho ellu" karjus poiss ning oli päris vihane. ja mõtles.Või mina torgin nede elu vaadaku ennast kuidas saaks nii ka rikuks minu elu ära mõtles poiss endamisi.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:16 am

OT: to harry: natuke aega tagasi kirjutasid veel, et Hermy ja Ginny käituvad imelikult, et nad ei räägi teiega ja mida veel, nüüd ütled, et ärge segage meid. No nii kahtlane värk ikka Hea aplaus sulle. Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 934182
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:18 am

OT: Pole ma midagi sellist rääkind. Aplaus sulle. Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 934182
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimeNelj Aug 16, 2007 11:22 am

OT: kes nüüd räägib? Pole rääkinud? Ojaa...Nalja, kui palju... Very Happy aga aplaus oli siski AINULT sulle mõeldud Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 934182
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitimePüh Aug 26, 2007 11:11 am

Ot: Vahet pole enam ju Harry ei käi Choga vaid Ginnyga ju:D
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sponsored content





Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kahekesi Järveääres d(*._.*)b   Kahekesi Järveääres d(*._.*)b - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kahekesi Järveääres d(*._.*)b
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kahekesi Hurtsikus
» Kahekesi lilleaias
» Choga.Kahekesi.Metsa Serval.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Järv-
Hüppa: