Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Õhtul hiljem nukumajas.

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:23 pm

Poiss sisenes nukumajja ning sees oli köetud ja soe. Ta pani tee vee keema ning istus pehmele diivanile ja võttis kausist kaerahelbe küpsist.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:29 pm

Sarah sammus vaikselt Nukumajja ning vaatas Harryle otsa. "Siin me siis oleme," lausus ta õhinaga ning vaatas ringi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:31 pm

"Tunne ennast kui kodus" ütles ta ning läks köögi ossa ning võttis kannu tulelt ja valas need kahte kruusi. Siis tõi ta need lauale ja ütles "Istu ometi" ning naeratas.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:39 pm

Hermione ärkas üles ning tundis et tal kõht tühi.Tüdruk tõusis voodist püsti, pani sussid jalga ning hakkas ringutades trepist alla minema.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:40 pm

Poiss pööras järsku pilgu Hermy poole. "Hey hermione" ütles ta naerdes ning vaatas ,et see polnud vist parimas tujus.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:41 pm

Sarah naeratas õrnalt Harryle ning suundus samuti kööki. Võtnud külmikust mahla ja kapilt soolakõrsikuid, suundus ta sellega Harry juurde tagasi. "Siin on vinge," sõnas ta imetlevalt ning võttis diivanil istet.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:41 pm

Hermione võpatas sest ta arvas et ta on üksi."Hey jah.Appi ma olen nii ebasobivalt riides!" ütles ta järsku oma riietust vaadates.Nimelt oli ta veel ööriietes.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:45 pm

"Tead.." ütles ta ning siis kohe peale seda lausus ta "Ahh ei midagi.."ning pööras pilgu akendele.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:46 pm

Hermione läks kiirel sammul kööki.Võttis klaasi oma väriseva käega, valas vett sinna sisse.Seejärel võttis ta paar tabletti ning neelas need alla.Kui see tehtud läks ta külmkapi juurde, võttis sealt süüa ning hakkas köhima.Tüdrukul hakkas jäsku paha.
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:48 pm

Sarah vaatas veidike imliku näoga Hermione poole. "Misiganes," pomises ta. "Kuule, ma vist jätan teid omavahele. Viies ratas vankri all on vastik olla," sõnas ta Harryle ning jäi ootama, mida too vastab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:49 pm

"Ei ma kohe minema.Päriselt" ütles ta läbi köha ning jookis kiiresti üles asju pakkima.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:51 pm

"Ei. Jää siia Sarah." ütles ta ning naeratas talle.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:53 pm

Sarah kehitas vaid vaiskelt õlgu ning vajus mugavamalt diivanile istuma. "Miks ta ära läheb ?" küsis Joselle sosinal Harrylt.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 6:56 pm

"Ta on haige ja ta magab üleval ühes magamistoas. Mina jään võibolla täna siia ööseks. Teisse magamistuppa. Aga ma võin su ära saata hiljem kui ma magama lähen. Saadaksin su koolini või jääd ka siia ööseks?" ning naeratas talle.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:01 pm

Sarah mõtles hetke ning sõnas siis: "Ma jään ka siis ööseks." ta naeratas õrnalt ning võttis lonksu enda joogist.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:04 pm

3 tundi hiljem ehk kell 23:15

Harry haigutas ning ütles. "Ma lähen magama. Kas mina magan diivanil või sina. Kuna ma ei usu ,et ühte voodisse magama lähme.Või mida arvad?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:07 pm

Hermione avas vaikselt oma magamistoa ukse ning kõndis vaikselt alla et värsket vett juua ja palaviku alandaja endaga kaasa võtta.Tüdruk kui trepi juurse oli, laskis ta asjadel amha kukkuda ning jooksis kiiresti WC-sse.Tüdrukul läks söögist süda pahaks ning kõhus hakkas keerlema.
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:12 pm

Sarah vaatas uniselt Harryle otsa. "Ei mina tea," sõnas tüdruk uniselt ning asetas enda pea Harry õlale. Suurte silmadega vaatas Joselle Harry rohelistesse silmadesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:14 pm

Kui HErmione WC-st tuli ning Harryt ja võõrast tüdrukut nägi, üritas ta võimalikult vaikselt nendest mööduda.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:14 pm

Poiss ka ei teadnud mida teha. "Mida ma siis teeme?" küsis ta ning haigutas ise.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:18 pm

HErmione pidi paratamatult neist mööduma ja lausus neile ilma otsa vaadates"Mind ei ole siin,ärge mind tähele pange!"
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 7:23 pm

Sarah ei teinud Hermionest väljagi, vaid lootis, et tüdruk peagi paraneb. Ta vaatas hoopis Harryle otsa. Tundus, nagu oleks ta poisi silmadesse uppunud. "Ma ei tea," lausus ta vaiskelt ning neelatas õrnalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeKolm Sept 12, 2007 8:01 pm

Äkki kõndis HErmione oma kiirel sammul nende juurde ja lausus vuristades"Ma tean et ma segan teid hullemalt.Ma tean et olen tüütu vastik inimene ja nii edasi.Aga ma võin siit majast kohe praegu ära minna.Võtan kasvõi hotellis endale toa.Ma arvasin et siia keegi ei tule aga noh nüüd olete teie siin ning te ei saa oma ette olla.Ja pole vaja öelda et ma ei sega teid.Sest te valetaksite siis.See on nüüd kõik.Ma lahkun kohe ja praegu".Tüdruk jäi värisedes vastust ootama.Oodates muutusid ta silmad uduseks ning ta hakkas topelt nägema.Hermy hakkas silmi hõõruma kuid see ei teinud suur midagi ning ta tundis kuidas palavik tõuseb.Hermione hakkas veel hullemini üle keha värisema nagu haavaleht.Ta teadis et oleks riskantne lahkuda majast aga samas ta ei tahtnud segada teisi.Siis pööras ta oma pilgu koridori kus paistis peegel ning ta nägi et ta on näost lumivalge.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 1:46 pm

Poiss mõtles endamisi "Ahh tühja kahhh" ning kuna tüdruk oli mega unine võttis ta ta sülle ning viis üless magamistuppa. Seal oli kaks tekki ning poiss pani tüdruku riietega ühe teki alla ning ise läks ta teise teki alla ning teisse voodi otsa.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 2:51 pm

Hermione sa aru et teda ignoreeritakse ning kõndis oma magamistuppa tagasi.Kui ta oli sinna jõudnud pani ta ukse lukku et keegi teda segama ei saaks tulla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtul hiljem nukumajas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õhtul hiljem nukumajas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nukumajas.
» ..::Nukumajas::..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hiigelsuur Kummitav Nukumaja.-
Hüppa: