Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Õhtul hiljem nukumajas.

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:11 pm

Poiss ei tõuganud tüdruku suudlust tagasi ning kui ta oli selle lõpetanud vaatas ta ehmunud näoga ta poole. "Mis see olema pidi?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:12 pm

"Kuule, mida sa siis teeksid kui mina suudleksin HArryt?Tuleksid kallale?"ütles HErmione ning vaatas rahulikult Sarahi poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:13 pm

Ginny üritas kuulata, mis Harryl, Hermyl ja misiganes plikal üleval toimub. Kuid peale paari sammu ei kuulnud ta midagi, kuna muusika oli päris kõva.

OT: nojah... Okei, vedas siis mul praegu, et ma seda ei näinud Wink
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:13 pm

Sarah naeratas vaiskelt ning lausus vaid Harryle: "Tuhat vabandust. Ma luban, et enam ei tee." Ta tõusis püsti ning kõndis närviliselt Harryst paar meetrit eemale. "Suudle kui tahad . Aga seda teeks sa minu kiusamiseks, kuid mulle meeldib Harry väga," sõnas ta Hermionele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:15 pm

"Muutusid kadedaks?Kahju,ma ei saanudki teada mida sa teed kui ma HArryt suudleksin.Tegelikult poleks ma teda suudelnud.Pole minu maitse"ütles Hermione ning vaatas HArryle silma.


Viimati muutis seda (Reede Sept 14, 2007 6:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:15 pm

"Poiss läks tema juurde ja ütles. "ole probleemi ju sa niikuinii meeldid mulle suhkrutükk!" ning suudles tüdrukut."hermy ära saa valesti aru aga mulle meeldib Sarah" ning vaatas tema poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:17 pm

"No meeldib siis meeldib.Sa ei pea minu ees vabandama.Tee seda Ginny ees!"ütles HErmione ning keeras HArryle selja.
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:18 pm

Sarah võpatas järsult, kui Harry teda suudles. Seda poleks tüdruk küll aimata osanud. Vaikselt suudles tüdruk noormeest vastu ning eemaldus seejärel. "Kas ma tõesti meeldin sulle ?" küsis tüdruk rõõmsalt. Hermionest ei teinud Sarah enam väljagi.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:20 pm

"Jah. Sa meeldid mulle. Sa meeldid meeldid meeldid" ütles ta ning tegi tüdrukule musi. "Hermone ma arvan ,et ma klapin temaga paremini." ning vaatas tema poole.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:23 pm

Sarah naeratas malbelt ning vaatas maha. tegelikult ta ei tahtnud kellegiga tülis olla. Siiski oli see ju ometi Hermione otsus. Vaikselt kobas Joselle Harry kätt ning pigistas seda õrnalt.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:24 pm

Ginny hakkas aimama, mis üleval toimus, kuna pikka aega oli seal vaikus olnud. Tüdruk kehitas õlgu ning jäi ootama, et keegi talle räägiks, mis üleval toimus.
Tagasi üles Go down
Harry Potter

Harry Potter


Postituste arv : 1558
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:27 pm

Harry vaatas mida Sarah tema käega teeb ning siis ütles ta"Kuule lähme parem ära. Ma ei taha kellgiga tülli minna" ning lasi tüdruku käest lahti ja hakkas võlisukse poole minema.
Tagasi üles Go down
http://www.sigatyygas201.forum.co.ee
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:30 pm

Sarah noogutas rõõmsalt. "Olgu. Noh, nägemist siis," lausus tütarlaps. Tal oli hea meel, et ta sai kusagil Harryga kahekesi olla. Rõõmsalt suundus Sarah majast välja.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:45 pm

Ginny jälgis, kuidas nii Harry, kui ka arvatavasti tema uus tüdruk majast väljuvad. Tüdruk pettus natuke, kuna kumbki ei öelnud midagi. "Midagi oleks ikka öelda ka võinud!,"karjus Ginny ning näitas ukse poole keelt. Seejärel seadis tüdruk end tagasi normaalselt istuma ning lootis, et vähemalt Hermy julgeb talle midagi rääkida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:50 pm

Hermione jooksis alla ning läks koheselt Ginny juurde"Mul on kahju.Ma küll üritasin aga ma ei suutnud seda teha!Anna andeks"ütles HErmione vaikselt ning vaatas põrandale.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:57 pm

"Pole midagi. See oli juba arvata, et see plika, kelle nime ma ei tea ja Harry käima hakkavad. 1 päev ning valmis,"ütles Ginny naeratades, kuna nüüdseks polnud ta enam üldse kurb.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 6:59 pm

"Aga.. ma ajasin kõik nässu.Ma ei suuda HArryt suudleda ega midagi sellist.Ta mu sõber muud ei midagi.Tegelt mul oli julgust küll aga ma ei tahnud Roni silme ees.See oleks olnud õudus."ütles HErmione ning lasi pea norgu.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:02 pm

"Nagu ma juba ütlesin, siis pole midagi. Nagunii poleks Harry mind tagasi tahtnud, kuna see misiganes plika on minust ju kaks korda parem...,"ütles Ginny ja vaatas Hermyle otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:05 pm

"Seda küll, aga sinust parem kindlalt mitte"ütles ta ning vaatas Ginnyle otsa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:07 pm

Ginny kehitas õlgu. "Ju ta siis on...,"ütles Ginny mõtlikult. "Aga loodetavasti on tal selle plikaga siis parem,"ütles Ginny päris õela häälega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:10 pm

HErmione kehitas ainult õlgu ja vaikis.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:12 pm

"Ma vist lähen kuhugi välja,"ütles Ginny varsti, kuna tüdruk polnud pea-aegu ööpäev väljas käia saanud. "Tuled ka?,"küsis ta Hermylt ja vaatas seejärel teda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:16 pm

"Muidugi!"ütles ta ning tõusis juba lahkumiseks püsti.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:18 pm

"On sul ideid, kuhu me minna võiks?,"küsis Ginny Hermylt, tõusis püsti ning pani maki kinni. Seejärel hakkas ta vaikselt ukse poole liikuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitimeReede Sept 14, 2007 7:20 pm

"Jalutama ma arvan"ütles ta ning järgnes Ginnyle.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õhtul hiljem nukumajas.
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nukumajas.
» ..::Nukumajas::..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hiigelsuur Kummitav Nukumaja.-
Hüppa: