Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Õhtul hiljem nukumajas.

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 3:51 pm

Ginny sisenes nukumajja, kus ta ennem käinud oli. Tüdruk tahtis näha, kas Hermy on ikka veel seal, kuna ta polnud Hermionet kuskil näinud. Tüdruk otsustas üles minna ning vaatas läbi kõik magamistoad. Ühest leidis ta Harry koos mingi võõra plikaga, kuid kuna tal Harryga enam midagi pistmist ei olnud, siis pööras ta lihtsalt ümber ja jalutas järgmise ukseni. Lõpuks, kui kõik teised toad olid läbi käidud, oli Ginnyl jäänud läbi vaatama üks tuba. Kuna Ginny sai aru, et uks on lukus, koputas ta sellele ja jäi ootama kes seal on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 3:52 pm

"Kes on?Sellest oleneb kas teen ukse lahti või ei!" hüüdis Hermione ning kõndis ukse taha kuulatama.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 3:53 pm

"Ginny,"karjus tüdruk, kuna arvas, et Hermy pole mitte teisel pool ust, vaid natuke kaugemal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 3:55 pm

"Okei!" ütles ta vastu ning avas kiiresti ukse."Nii hea meel et sa tulid.Kas Ron on sinuga.Ma igatsen teda!" ütles ta vuristades Ginnyle ning tõmbas ta ruttu tuppa.Siis pani ta uuesti ukse lukku."Istu ometi!" lisas ta veel ning jäi suurte silmadega Ginny poole vaatama.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 3:57 pm

Ginny istus maha ja jäi Hermy poole vaatama. "Mis lahti on?,"küsis ta tüdrukult. Esiteks oli Hermy näost täiesti valge ja teiseks käitus Hermy natuke imelikult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 3:59 pm

"Ma natukene haige.Pole hullu.Ma pole Roni ega sind nii kaua näinud.Tegelt 1 päeva aga see ei loe!Pealegi Harry on ka mingi uue tibiga.Ausalt öeldes jätab ta välimus täiseti külmaks.Sina oled tema kõrval lausa printsess!" ütles ta ning vaatas talle otsa.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:01 pm

Ginny noogutas. "Ronist ei tea ma midagi. Tibit juba nägin, kuna kammisin kõik toad läbi ja mina pole mingi printsess. Ja Harry otsustab siiski ise, mis ta oma eluga teb,"ütles Ginny ja naeratas õrnalt Hermyle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:04 pm

"Kahju"muutus Hermy järsku kurvemaks."Aga sina oled sellest mutist küll ilusam.Ma ei tea selle tibi nimegi ja ei huvita ka eriti!" ütles ta ning naeratas.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:07 pm

"Ju ma siis olen. Kuid mulle tundub, et Harryle mu välimus ei istunud. Või ei istunud talle minu iseloom. Vahet pole enam. Ja mina ei taha selle tibiga isegi mitte ühes ruumis viibida, rääkimata veel rääkimisest,"ütles Ginny naeratades, kuigi ta just eriti õnnelik ei olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:09 pm

"See ma panen end riidesse ja paneme muusika natukene kõvemaks.Peagi on öö ning see peaks seda tibi segama nagu tema meid!" ütles Hermione ning läks kohvri juurde.Tüdruk võttis kohvrist üleni musta riietuse ning pani selle selga.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:10 pm

Ginny hakkas naerma ning noogutas. Seejärel tõusis Ginny püsti ja käivitas maki. Hetkel ta makki veel päris põhja ei pannud, kuid muusika oli päris kõva.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:12 pm

Siis võttis Hermione kohvrist meigikoti, istus voodile ja hakkas end meikima."Tahad ka?"küsis Hermione meigikotti Ginny poole ulatades.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:15 pm

"Võib kah,"ütles Ginny ning võttis vastu meigikoti, mille Hermy talle andnud oli. Tüdruk tegi endale meigi ning sättis juuksed patsidesse.
Tagasi üles Go down
Sarah Joselle Grengan

Sarah Joselle Grengan


Postituste arv : 133
Age : 32
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 12/09/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:58 pm

Sarah võpatas kergelt, kui Harry ta sülle võttis. Kui nad aga voodis olid, muigas tüdruk kergelt ning kiikas hetkeks Harry poole. "Kas sa magad ?" sosistas ta vaikselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:00 pm

Siis võttis Hermione lokitangid ning tegi endale lokid."Selle meigi ja soenguga ei näe ma üldse 16 välja.Pigem juba täisealine" ütles Hermy kerge muigega.


Viimati muutis seda (Nelj Sept 13, 2007 6:03 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:02 pm

Ginny noogutas. "Aga mina tundun noorem,"ütles Ginny kindlalt ning pani maki täisvõimsusele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:04 pm

"Kahju et Ron meid ei näe hetkel.Ta arvaks kindlalt et me oleksime ilusad.Onju?"ütles Hermione ning vaatas Ginny poole.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:05 pm

"Sinu kohta kindlasti. Minu pärast on tal ju ükskõik,"ütles Ginny õlgu kehitades ning istus voodile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:08 pm

"Ta on su vend ja sina tema õde.Miks ta ei peaks ütlema et sa neäd hea välja?"lausus HErmy ning istus Ginny kõrvale.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:09 pm

"Ta pole kunagi mu välimusest huvitunud. Ja miks ta peaks seda tegema nüüd?,"küsis Ginny ja tõusis püsti, misjärel ta akna juurde jalutas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:12 pm

"No aga miks ta ei peaks?Ron isegi rääkis HArryga lahkumineku asjus.Ta ju ikkagi hoolib sinust või kuidas" ütles Hermione ninh tegi ukse piilumiseks lahti.Majas oli vaikus kui välja arvata nende muusika.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:13 pm

"Einoo see on teine asi. Aga välimus teda ei huvita,"ütles Ginny kindlalt ninga avas seejärel akna. Tuul oli väga kõva. Peale seda pani ta akna kinni ja jalutas tagasi istuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:18 pm

"Eks sa ise tead."ütles ta ning kuulis et keegi sisenes majja."Pane muusika kinni kähku!Keegi tuleb!" ütles HErmione Ginnyle.
Tagasi üles Go down
Ron Weasley

Ron Weasley


Postituste arv : 375
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 22/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:19 pm

Ron sisenes majja ning nägi et all korrusel pole kedagi.Aga enne majja sisenemist kuulis ta mingit muusikat ning läks teisele korrusele.Teisel korrusel nägi ta HArryt ja mingit muud tonti magamas.Siis kõndis ta teise magamistuppa ning nägi Hermionet ja Ginnyt ringi tuuseldamas.
Tagasi üles Go down
G

G


Postituste arv : 1225
Age : 31
Location : Gryffindor 5.Klass
Registration date : 08/08/2007

Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 6:19 pm

Ginny pani maki kinni ning jäi hirmunult, kuid samas uudishimulikult ootama, kes tuleb.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hiljem nukumajas.   Õhtul hiljem nukumajas. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õhtul hiljem nukumajas.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nukumajas.
» ..::Nukumajas::..

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hiigelsuur Kummitav Nukumaja.-
Hüppa: